7 نکته برای جلوگیری از سبقت گرفتن

ساخت وبلاگ

Avoid Overtrading

این برای همه اتفاق می افتد. آنچه که به عنوان یک روز معاملاتی روشن شروع شده است ، اکنون شما را به خود جلب کرده است. شما به طور اجباری در سهام خود و قرار دادن معاملات بدون توقف ، میکرومان می کنید. شما خود را غرق می کنید و به سرعت متوقف می شوید و نظر خود را در جهت و زمان بندی مداوم تغییر می دهید. با هر توقف کوچک ، سود/ضرر شما قرمزتر می شود و سطح ناامیدی شما از پشت بام است. همانطور که به معاملات بی شماری نگاه می کنید ، باید متوجه شوید که در یک کشور خطرناک به نام Overtrading قرار گرفته اید.

سبقت چیست؟

در سطح ، سبقت گرفتن معاملات زیادی انجام می دهد. با این حال ، شرایط واقعی از دست دادن کنترل است که امکان غلبه را فراهم می کند. سبقت گرفتن شرایطی است که برای هر معامله گر آستانه های مختلفی دارد. برای یک معامله گر می تواند 50 معاملات باشد که ممکن است برای یک معامله گر فعال عادی باشد ، که شرایط سبقت آن می تواند بیش از 200 معاملات را انجام دهد. مشاهده آن به عنوان یک شرط به تعیین علت کمک می کند.

چه عواملی باعث سبقت معامله گران می شود؟

سبقت می تواند توسط یک یا ترکیبی از عواملی از جمله عدم محکومیت ، ترس ، حرص و آز ، سرخوردگی ، عصبانیت و/یا کسالت ایجاد شود. این عوامل باعث می شود که یک معامله گر به معنای واقعی کلمه کوتاه باشد و تقریباً از تجربه ذهنی بدن خارج شود. معامله گر شاید به طور ناخودآگاه تصمیمات تجاری نامنظم اتخاذ کند و سعی کند آن را با حجم کامل معاملات جبران کند. این از دست دادن کارآیی از صرف انرژی زیاد در اقدامات هدر رفته (معاملات) است که اغلب چرخ های شخص را می چرخاند.

خطرات غلبه بر

Overtrading یک "جعبه پاندورا" از خطرات است که می تواند برای ویرانی با روان ، عملکرد و حساب شما خراب شود. لیست خطرات ناشی از انجام معاملات احمقانه ، هزینه کردن بیش از حد پول برای کمیسیون ها ، از دست دادن تمرکز و ریسک مرکب در حالی که ضرر و زیان نصب می تواند معامله گر را به حالت شیب سوق دهد. ناامیدی باعث می شود تا معامله گر معاملات با احتمال زیاد از نوع Hail Mary را انجام دهد. خطر نهایی منفجر کردن حساب معاملاتی شما است. برای نگه داشتن درب روی جعبه پاندورا ، در اینجا 7 نکته برای جلوگیری از سبقت گرفتن وجود دارد.

Dangers Of Overtrading

1) بیش از حد را تشخیص دهید

هر معامله گر پارامترهای خاص خود را در هنگام سبقت گرفتن و شماره آستانه آن چیست. تعداد معاملات می تواند نشانگر این باشد که شما به یک وضعیت سبقت رسیده اید. حالت اساسی از دست دادن کنترل است که نشانه غلبه بر آن است. تشخیص اینکه شما در حال غلبه بر شما هستید ، اولین قدم پیش نیاز است.

2) معیارهای تجاری خود را تعریف کنید

تجارت خود را قبل از زمان با تعیین معیارهای تجاری خود برنامه ریزی کنید. تنظیم الگوی فنی و ماشه چیست؟چند سهام به تجارت اختصاص می دهید؟آیا مقیاس به تجارت می کنید سطح قیمت های مختلفی است یا به محض شروع سعی می کنید آن را میخ بزنید؟هدف و متوقف کردن شما چیست؟اینها همه سؤالاتی است که شما را مشغول نگه داشتن تا زمانی که تجارت به شما برسد.

تعریف معیارهای تجاری خود به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا واقعاً تجارت در دست خود دارید یا اینکه مجبور به تجارت هستید.

Defining Your Trading Criteria

3) بگذارید معاملات به شما بیایند

از ترس از دست دادن یا از دست دادن تجارت بیش از حد بی تاب بودن می تواند باعث شود فرد خیلی زود از ماشه وارد شود. این باعث توقف های متعدد می شود که می تواند منجر به ناامیدی و غلبه شود. بگذارید تجارت به شما برسد. برای اصلاح این امر ، چندین سهام را در همان بخش تماشا کنید تا بتوانید با استفاده از یک رهبر بخش و بازی در پشتی ، در مراحل مختلف حرکت کنید.

تنظیمات خود را پیدا کنید و محرک های خود را انتخاب کنید. وقتی تجارت ایجاد شد ، برنامه خود را تجارت کنید. وقتی نیست ، بنشینید و صبر کنید.

4) احساسات خود را کنترل کنید

سعی کنید از اینکه چه چیزی باعث ایجاد احساسات مضر می شود ، آگاه باشید. حرص و طمع می تواند باعث شود شما تجارت را مجبور کنید یا از سیگنال های خروج بیش از حد تجارت کنید. انتقام جویی یا تجارت انتقام جویی شما را وادار می کند تا حتی در صورت عدم وجود فرصت ، تجارت را از دست بدهید. تجارت ضربه می تواند ناشی از FOMO باشد. این می تواند از تماشای فیدهای مختلف خبری بازار سهام و شبکه های تلویزیونی که در مورد سهام صحبت می کنند ، ایجاد شود.

هرگز معاملات را بر اساس احساسات قرار ندهید. شما همیشه باید یک برنامه تعریف شده را تجارت کنید و احساسات را از روند تصمیم گیری خود دور نگه دارید.

Emotions And Overtrading

5) از FOMO خودداری کنید

ترس از از دست رفتن (FOMO) باعث می شود که شما فقط از سطح ورود آنها صرفاً برای تغذیه نفس خود تعقیب کنید. این امر باعث تجارت ضربه ای می شود که باعث می شود شما در معاملات گذشته از محرک های خروجی وارد شوید یا بمانید ، که می تواند منجر به توقف دیررس و اضطراب و ناامیدی بیشتر شود و منجر به سبقت بیشتر شود. این یک چرخه شرور است که باید در اسرع وقت شناخته شود و قطع شود. قرار گرفتن در معرض بیش از حد در کانال های تلویزیونی مالی ، رسانه های اجتماعی و خبرنامه های تجاری می تواند مرحله ای را برای خزش FOMO ایجاد کند. قرار گرفتن در معرض سریع قرار بگیرید و از همه اتصالات به بازارها جدا شوید تا بتوانید کنترل روایت را از اضافه بار اطلاعات بازیابی کنید.

Fear Of Missing Out And Overtrading

6) تشخیص دهید که پول نقد یک موقعیت است

این تصور را که در پول نقد بودن به معنای از دست دادن فرصت برای کسب درآمد است ، از بین ببرید. این فکر که شما در حال پول نقد هستید در حالی که سایر معامله گران در حال انجام معاملات سودآور هستند می توانند شما را به سمت معاملات غیر منطقی سوق دهند.

در عوض ، نقدی را به عنوان یک دفاع غیرقابل نفوذ در جنگ روز تجارت مشاهده کنید. پول نقد موقعیتی است که وقت شما را خریداری می کند و شما را از سبقت محافظت می کند. این بهترین راه حل برای سبقت گرفتن است و بنابراین این موقعیتی است که باید هر وقت خود را تشخیص دهید که در آن حالت قرار می گیرید ، بیشترین پذیرش را در آن قرار دهید. پول نقد وقت خود را برای اجازه دادن به معاملات به شما خریداری می کند. این بهترین دوست شما است که به شما کمک می کند تا یک روز دیگر بجنگید. این زره شخصی شماست.

در حالی که ممکن است پول نقد سود نداشته باشد ، شما را از ضرر و زیان محافظت می کند ، که به همان اندازه برای خط پایین شما مهم است.

Cash Is A Trading Position

7) یاد بگیرید چه موقع قدم بردارید

وقتی تشخیص می دهید که به حالت سبقت نزدیک می شوید ، بلافاصله برنامه ای برای خنک کردن دارید. بهترین راه حل این است که همه محرک های بازار مانند رسانه های اجتماعی ، تلویزیون و اخبار را قطع کنید و از آن دور شوید. یک استراحت تمیز با بازارها و موقعیت نقدی شما را قادر می سازد کنترل را به دست آورید. این می تواند برای چند ساعت ، یک روز یا حتی یک هفته باشد. شما می توانید سر خود را پاک کرده و آستانه های تحمل خود را دوباره پر کنید ، سنجش ذهنی و کنترل مجدد بر روند تصمیم گیری خود با دقت بهتر منهای حواس پرتی. این یکی از بزرگترین مهارتهایی است که می توانید به عنوان معامله گر و یکی از سخت ترین آنها برای دستیابی به یک دسته داشته باشید. بیاموزید که وقتی چرخ های خود را می چرخانید ، مشاهده کنید و این رشته را رشد دهید تا بلافاصله با قدم زدن واکنش نشان دهید.

اطلاعات موجود در اینجا فقط به عنوان اطلاع رسانی در نظر گرفته شده است و نباید به عنوان توصیه ای از هر نوع در نظر گرفته شود. هر معامله گر تحمل ریسک متفاوتی دارد و شما باید قبل از شرکت در تجارت روزانه ، تحمل و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید. معاملات روز می تواند منجر به از دست دادن کل سرمایه شود. فروش کوتاه و معاملات حاشیه می تواند خطر شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و حتی منجر به بدهی بدهکار شما شود. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطرات و هزینه های مرتبط با تجارت ، افشای ریسک معاملات روز ما ، افشای حاشیه و هزینه های معاملاتی را مرور کنید.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 21 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:53