اتریوم (ETH) اغلب سؤال می شود

ساخت وبلاگ

Ethereum از برخی از مفاهیم طراحی بیت کوین ، اولین رمزنگاری غیر متمرکز جهان الهام گرفته شده است ، اما با چندین تلاش برای بهبود. یک رمزنگاری غیر متمرکز ، کلیه معاملات توسط همه آدرس ها را در یک رکورد مشترک همتا به همسالان ردیابی می کند. blockchain سابقه معاملات را به بلوک ها تقسیم می کند که هر یک از آنها به صورت قبلی به موارد قبلی متصل می شوند. یکی از نوآوری های اتریوم قراردادهای هوشمند ، اسکریپت های کد ذخیره شده در blockchain است که هنگام برآورده شدن شرایط آنها اجرا می شود. Ethereum در Bitni.com معامله می شود.

اتریوم چگونه کار می کند؟

ارزهای رمزپایه مبتنی بر blockchain مانند Ethereum با گروه بندی معاملات با هم در بلوک های داده کار می کنند ، سپس بلوک ها را به صورت رمزنگاری پیوند می دهند. زنجیره بلوک ها در یک شبکه غیرمتمرکز از گره ها ذخیره می شوند و به عنوان پرونده های مشترک همتا به همسالان توزیع می شوند. قراردادهای هوشمند ، قطعات کوچک کد ، روی blockchain اجرا می شوند. مقادیر اتریوم در آدرس ها ذخیره می شوند ، توالی های رمزنگاری شده با یک کلید خصوصی که برای خرج کردن مبلغ در آدرس استفاده می شود. کیف پول کاربر تمام آدرس های اتریوم خود را پیگیری می کند و تعادل را اضافه می کند.

چه کسی اتریوم را اختراع کرد؟اتریوم چگونه ایجاد شد؟چه کسی پشت اتریوم است؟

Ethereum توسط Vitalik Buterin طراحی شده و توسط تیم کوچکی از برنامه نویسان ، به عنوان تلاش برای بهبود فنی بیت کوین ، با افزایش تولید بلوک های جدید به هر چند ثانیه به جای 10 دقیقه ، استفاده از Ethash به عنوان عملکرد هش و قراردادهای هوشمند ، پیاده سازی شده است. بشراولین ترفند باعث می شود زمان معامله سریعتر شود. دوم باعث می شود که معدن برای کسانی که سخت افزار تخصصی دارند ، در دسترس تر باشد.

اتریوم برای چه چیزی استفاده می شود؟

Ethereum برای هر چیزی که برای خرید ، خرید ، فروش ، کمکهای مالی استفاده می شود ، استفاده می شود. اما Ethereum همچنین می تواند برای موارد حتی بیشتر از ارز فیات مورد استفاده قرار گیرد: وسیله ای برای پذیرش کمکهای مالی یا تسهیل تجارت که نمی تواند توسط دولت ها یا سیستم بانکی تعطیل شود. همچنین ثروت را ذخیره می کند که قابل توجیه نیست.

چرا اتریوم ارزش دارد؟

Ethereum ارزش بیشتری نسبت به ارز فیات دارد زیرا مفیدتر است: این ناشناس ، غیرمتمرکز ، برگشت ناپذیر است ، نمی توان کم ارزش کرد ، قابل توجیه نیست ، می تواند از طریق اینترنت به هر نقطه از جهان در عرض چند دقیقه ارسال شود. مواردی که بسیار مفید و کمیاب هستند ، ارزشمند هستند. یکی از دلایلی که اتریوم ارزش دارد زیرا تمام الزامات پول را برآورده می کند: ذخیره ارزش ، متوسط مبادله ، واحد حساب.

چند سکه اتریوم وجود دارد؟حداکثر عرضه اتریوم چیست؟

تعداد اتریوم از نظر فنی نامحدود است ، زیرا حداکثر حد حداکثر تأمین در سیستم کدگذاری نشده است. با این حال ، تورم سکه های جدید اتریوم به 2 تولید در هر بلوک جدید محدود می شود. بر خلاف برخی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده ، جوایز معدن تولید بلوک Ethereum در هر تعداد مشخصی از سالها کاهش نمی یابد.

معامله اتریوم چیست؟معاملات اتریوم چگونه کار می کند؟

معامله اتریوم انتقال ارزش از یک آدرس به آدرس دیگر است. بر خلاف بیت کوین ، که با هزینه کردن معاملات قبلاً ناآگاه ، ارزش را به حرکت در می آورد ، اتریوم مستقیماً حساب ها و مانده ها را پیگیری می کند. معامله توسط یک کاربر در نرم افزار مشتری Ethereum خود ایجاد می شود ، سپس به همه گره های دیگر پخش می شود و بخشی از blockchain می شود.

آیا معاملات اتریوم ناشناس است؟آیا می توان اتریوم را ردیابی کرد؟

blockchain یک سابقه عمومی از کلیه معاملات توسط همه آدرس ها است. با این حال ، یک آدرس فقط یک عدد است - در مورد هویت کسی که از آن استفاده می کند ، مانند یک آدرس خیابانی ، چیزی را نشان نمی دهد. تا زمانی که این تعداد هرگز به یک هویت مرتبط نباشد ، کاربر Ethereum بی خطر است. هیچ راهی برای "ردیابی" آدرس اتریوم به شخصی که از آن استفاده می کند وجود ندارد - مگر اینکه سرنخ هایی را برای اتصال آدرس اتریوم خود به هویت فیزیکی خود باقی بگذارد. Bitni.com حداکثر ناشناس بودن دارد - ما اطلاعات شخصی را نمی خواهیم.

آیا می توان اتریوم را استخراج کرد؟معدن اتریوم چیست؟استخراج اتریوم چگونه کار می کند؟

Ethereum Mining فرآیند محاسباتی اضافه کردن بلوک های جدید به blockchain است. معاملات جدید با هم در یک بلوک گروه بندی می شوند. بلوک های جدید باید به صورت رمزنگاری به بلوک های قبلی با عملکرد هش اثبات کار متصل شوند. سخت افزار معدن به سرعت ممکن است عملکرد هشدار داده شود. به معدنچیان هزینه معامله کمی برای شامل معاملات جدید در بلوک پرداخت می شود. معدن همچنین سکه های جدید اتریوم ایجاد می کند که به معدنچیان می روند.

دستگاه خودپرداز اتریوم چگونه کار می کند؟آیا دستگاههای خودپرداز اتریوم ایمن هستند؟آیا دستگاههای خودپرداز اتریوم ناشناس هستند؟

دستگاههای خودپرداز Ethereum به مشتری اجازه می دهند با قرار دادن پول نقد فیزیکی ، مانند ماشین فروش ، اتریوم را خریداری کند یا اتریوم را برای دریافت پول فیزیکی ارسال کند.(اولی "1 راه" خودپرداز نامیده می شود و دومی "2 راه" نامیده می شوند.) اگر دستگاه خودپرداز اتریوم از یک تولید کننده و اپراتور معتبر باشد ، استفاده از آن باید ایمن باشد. دستگاههای خودپردازهای مختلف اتریوم دارای نیازهای مختلف AML/KYC هستند.

آیا می تواند مقیاس اتریوم باشد؟

Ethereum برای رسیدگی به میلیون ها معاملات در هر ماه اندازه گیری کرده است. Ethereum نرم افزار است و می تواند به مقیاس تبدیل شود - کد را می توان با الگوریتم های بهتر اصلاح کرد و شبکه سپس به نسخه پیشرفته تر ارتقا می یابد. Ethereum سعی می کند با ایجاد یک بلوک جدید هر چند ثانیه به جای 10 دقیقه ، در بیت کوین برای حل مسائل مقیاس گذاری بهبود یابد ، که این امکان را می دهد تا معاملات سریعتر پردازش شوند.

آیا می توان اتریوم را به سرقت برد؟

هرکسی که کلید خصوصی را می شناسد می تواند سکه ها را از یک آدرس منتقل کند. اگر کلید خصوصی مشخص نیست ، نمی توان سکه ها را در یک آدرس خرج کرد. Ethereum ذخیره شده در کیف های یک مبادله متمرکز می تواند به سرقت برود - این اتفاق همیشه رخ می دهد. در یک مبادله غیر بسته بندی مانند Bitni.com ، شما همیشه مسئولیت کیف پول خود را بر عهده دارید.

آیا می توان اتریوم را هک کرد؟

اتریوم در مراحل ابتدایی هک شد ، هنگامی که اشکالات هنوز در حال کار بودند ، اما به سرعت وصله شد. اگر نسخه وصله شده شبکه Ethereum می تواند هک شود ، احتمالاً قبلاً اتفاق می افتاد. blockchain در هزاران گره مستقل غیر متمرکز است - هرچه گره های بیشتری در شبکه داشته باشند ، امنیت بیشتر می شود. اگر هر گره به خطر بیفتد ، دیگران را به خطر نمی اندازد. با این حال ، صرافی های متمرکز اتریوم همیشه هک می شوند! به همین دلیل شما به یک مبادله غیر Custodial مانند Bitni.com نیاز دارید.

اتریوم کجا ذخیره می شود؟از کجا می توان اتریوم را ذخیره کرد؟

داده های کلیه معاملات اتریوم در یک دفترچه عمومی (blockchain) که به عنوان پرونده های مشترک همتا به همتا توزیع می شود ، ذخیره می شود. هر گره دارای یک نسخه کامل از کلیه معاملات که تاکنون انجام شده است - blockchain. بنابراین blockchain در ابر ذخیره می شود - نه بر روی یک سرور متمرکز ، بلکه در هزاران گره مستقل. تعادل اتریوم هر کاربر نیز در کیف پول آنها پیگیری می شود.

کیف پول اتریوم چیست؟کیف پول اتریوم چگونه کار می کند؟

یک کیف پول Ethereum تمام آدرس های اتریوم کاربر را ذخیره می کند. مقدار جمع همه آدرس های موجود در یک کیف پول به طور خودکار اضافه می شود - این تعادل کل یک کیف پول است. مبادلات متمرکز کیف پول کاربر را ذخیره می کند ، که خطرناک است. مبادلات غیر بسته بندی مانند Bitni.com کیف پول کاربر را ذخیره نمی کند ، که بسیار ایمن تر است.

چه کسی از اتریوم استفاده می کند؟از اتریوم از کجا استفاده می شود؟

میلیون ها نفر در همه جای جهان از اتریوم برای همه موارد مشابه استفاده می کنند که هر پول دیگری برای آن استفاده می شود - خرید ، فروش و کمکهای مالی - و تعداد کاربران به سرعت در حال رشد است. هرکسی که نیاز به انتقال ثروت در سطح بین المللی ، به ویژه در خارج از درک رژیم های اقتدارگرا ، برای هزینه کم مسخره دارد ، در صورت عدم استفاده از آن ، اتریوم را مفید خواهد دید. اتریوم همچنین به عنوان یک سرمایه گذاری و پرچین در برابر تورم استفاده می شود.

چه کسی اتریوم را می پذیرد؟اتریوم کجا پذیرفته شده است؟

بسیاری از بازرگانان ، به ویژه آنلاین ، ارزهای رمزپایه را به عنوان پرداخت می پذیرند. خیریه هایی مانند ویکی پدیا کمکهای مالی را در رمزنگاری می پذیرند. میزبان وب و ثبت نام کنندگان دامنه اغلب رمزنگاری را می پذیرند. فروشگاه های بزرگ آجر و ملات شروع به پذیرش پرداخت رمزنگاری می کنند. برخی از رستوران های محلی نیز در حال آمدن هستند. Bitni.com البته اتریوم را برای تبدیل به سایر ارزها می پذیرد.

چرا اتریوم آینده است؟

دلیل اینکه یک رمزنگاری می تواند آینده را در 3 کلمه خلاصه کند: زیرا بهتر است. Ethereum یک پیشرفت بزرگ نسبت به ارز فیات است. این همچنین پیشرفت نسبت به فلزات گرانبها است - آنها نمی توانند از طریق اینترنت سیم کشی شوند. اگر بانکهای مرکزی از بین بردن ارزش ارزهای فیات خود ادامه دهند ، ارزهای رمزنگاری شده برای آینده پول حتی از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند.

آیا اتریوم می تواند سقوط کند؟آیا اتریوم سقوط خواهد کرد؟

اگر اتریوم به صفر سقوط می کرد ، احتمالاً قبلاً این کار را انجام می داد. نوسانات قیمت وحشی وجود داشته است - زیرا جدید است و گمانه زنی های زیادی وجود دارد ، مانند اینترنت که برای اولین بار بیرون آمد. اما نوسانات قیمت وحشی با سایر کالاهایی مانند نفت وجود دارد. پایین اتریوم پس از تمام وقت بیش از هزار دلار هنوز بیش از صد دلار است. برای سقوط اتریوم به 0 دلار ، تقاضا نیاز به صفر یا نیاز به تأمین نامحدود دارد - یک سناریوی بسیار بعید.

آیا اتریوم سرمایه گذاری خوبی است؟

بیت کوین اصلی در کمتر از یک دهه از سکه ها به هزاران و هزاران دلار رفته است ، کاملاً از بازار سهام ، حتی طلا و سایر فلزات گرانبها منفجر شده است و تقریباً از هر سرمایه گذاری دیگری فراتر رفته است. در حالی که اتریوم به بالای بیت کوین نرسیده است ، اما نسبتاً خوب عمل کرده است ، و از کمتر از یک دلار به بیش از هزار دلار در آن بالا می رود - یک سرمایه گذاری بسیار خوب.

از کجا می توان اتریوم را خریداری کرد؟چگونه اتریوم را بدست آوریم؟

صرافی ها جایی هستند که اتریوم خرید و فروش می شود، با این حال انواع مختلفی وجود دارد: صرافی های متمرکز، سکه های کاربر را مانند یک بانک ذخیره می کنند و نیاز به شناسه دارند. صرافی های غیرمتمرکز (DEX) خرید و فروش همتا به همتا را بین کاربران تسهیل می کند - و اینها را می توان به صورت حضوری یا آنلاین انجام داد. صرافی های غیر حافظ مانند bitni.com راهی سریع و آسان برای مبادله ارزهای دیجیتال بدون ثبت نام هستند.

آیا می توانم اتریوم را بدون شناسه بخرم؟آیا راهی برای دریافت اتریوم بدون SSN وجود دارد؟

بسیاری از صرافی‌های متمرکز دارای الزامات دقیقی برای شناسایی هستند، مانند آپلود اسکن پاسپورت یا سایر اسناد دولتی. صرافی های غیرمتمرکز معمولاً الزامات سخت گیرانه تری برای شناسایی دارند، به خصوص اگر تراکنش حضوری باشد. صرافی غیرحضوری bitni.com برای مبادله رمز به رمزارز نیازی به شناسایی ندارد. اگر اتریوم را بدون SSN می‌خواهید، به جای درستی آمده‌اید.

آیا می توانم اتریوم را بدون KYC دریافت کنم؟آیا خرید اتریوم بدون تایید امکان پذیر است؟

KYC مخفف عبارت Know Your Customer است. بسیاری از رژیم‌ها به طور فزاینده‌ای نسبت به ارزهای دیجیتال اقتدارگرا شده‌اند و با درخواست از مشتری برای آپلود اسنادی که هویت خود را اثبات می‌کند، به دنبال سرکوب معاملات ناشناس هستند. بسیاری از صرافی ها تسلیم فشار شده اند و اکنون سیاست های KYC دارند. صرافی‌های متمرکز تقریباً همیشه KYC دارند، برخی از صرافی‌های غیرمتمرکز نیز این کار را می‌کنند. bitni.com برای مبادله کریپتو به کریپتو نیازی به KYC ندارد.

آیا اتریوم بهتر از طلا است یا فلزات گرانبها؟طلا بخرم یا اتریوم؟

طلا برای هزاران سال به عنوان پول مورد استفاده قرار گرفته است. اتریوم چند سالی است که به عنوان پول استفاده می شود. طلا به عنوان یک ذخیره نسبتاً پایدار ارزش سابقه اثبات شده ای دارد. در طول سال ها بالا و پایین رفته است، اما هیچ تصادف یا پرش شدیدی نداشته است. از طرف دیگر اتریوم ناپایدار است و می تواند در یک روز به شدت نوسان کند. طلا در گذشته توسط دولت ها مصادره فیزیکی شده است. توقیف اتریوم توسط هر کسی که کلید خصوصی را نمی داند از نظر ریاضی غیرممکن است.

چه زمانی اتریوم اثبات سهام خواهد بود؟

در حال حاضر اتریوم اثبات کار است، به این معنی که ماینرها باید یک تابع هش را حل کنند تا بلاک معتبر در نظر گرفته شود. حدس و گمان وجود دارد که نسخه آتی اتریوم ممکن است اثبات سهام باشد. الگوریتم اثبات سهام، بلوک‌ها را با رأی‌گیری از گره‌ها تأیید می‌کند، میزان قدرت رأی‌گیری که با تعداد سکه‌های نگه‌داشته شده تعیین می‌شود.

توکن های اتریوم چیست؟توکن های اتریوم چگونه ایجاد می شوند؟

سکه رسمی اتریوم اتر نامیده می شود. با این حال ، سکه های غیر رسمی جدا از اتر وجود دارد که در بالای سکوی اتریوم ساخته شده است ، به نام Ethereum "Tokens". توکن ها آدرس برای تعادل نقشه برداری هستند که ارزش های خود را در یک قرارداد هوشمند ذخیره می کنند. برخی از نشانه ها قارچ هستند ، به این معنی که از نظر پولی قابل تعویض است - یک دلار را می توان با هر دلار دیگر تعویض کرد. سایر نشانه ها به صورت جداگانه منحصر به فرد و غیر قابل استفاده هستند.

قراردادهای هوشمند اتریوم چیست؟قراردادهای هوشمند Ethereum چگونه کار می کنند؟

قراردادهای هوشمند اسکریپت های کد ذخیره شده در blockchain هستند که هنگام برآورده شدن شرایط آنها اجرا می شوند. قراردادهای هوشمند Ethereum کامل هستند ، به این معنی که آنها می توانند تمام عملکردهای یک زبان رایانه را انجام دهند و حتی زبان برنامه نویسی خود را به نام استحکام داشته باشند. ابتدایی ترین قرارداد هوشمند یک "i f-then" است - اگر برخی از شرایط برآورده شده است ، پس کاری انجام دهید.

آیا اتریوم به طور عمومی معامله می شود؟سهام اتریوم چیست؟Ethereum ETF چگونه کار می کند؟

بیشتر معاملات اتریوم با خرید و فروش سکه ها به طور مستقیم توسط سرمایه گذاران انفرادی انجام می شود. با این حال ، صندوق های cryptocurrency در بازار سهام ذکر شده است. صندوق معامله شده مبادله Cryptocurrency (ETF) دارایی های موجود در ارزهای رمزنگاری شده یا سبد آنها را در اختیار دارد. شاید به جای مدیریت دستی ده ها رمزنگاری مختلف و کیف پول مربوطه ، خرید در یک صندوق سبد راحت تر باشد. در مورد اتریوم ، احتمالاً برخی از ETF های رمزنگاری شده آن را نگه می دارند.

آیا اتریوم می تواند به 1000 برسد؟آیا اتریوم می تواند به 10000 برسد؟آیا اتریوم می تواند به 100k برسد؟

هزاران نفر ، یا ده ها هزار یا حتی صدها هزار دلار برای یک سکه اتریوم ممکن است سوداگرانه به نظر برسد ، اما عالی اتریوم در حال حاضر بیش از هزار دلار است. اتریوم تقریباً از هیچ چیز شروع نکرد و در یک منحنی پارابولیک به صدها بار بالاتر از قیمت شروع رسید. 10000 دلار فقط حدود شش برابر بیشتر از تمام زمان است. اگر روند بلند مدت ادامه یابد ، اتریوم می تواند به مرتبه های جدید از بزرگی برسد.

معامله اتریوم چقدر زمان است؟اتریوم برای انتقال چه مدت طول می کشد؟

یک بلوک جدید در blockchain Ethereum در حدود هر 15 ثانیه اضافه می شود. تعداد معاملات در هر بلوک به حدود 70 محدود می شود. معاملات پرداخت هزینه های بالاتر نسبت به کسانی که هزینه های کمتری را پرداخت می کنند ، اولویت داده می شود ، که بعضی اوقات باید منتظر بمانند تا به جای مورد فعلی در بلوک های آینده گنجانده شوند. زمان معامله اتریوم می تواند به اندازه نسل یک بلوک در 15 ثانیه کوتاه باشد. با این حال ، 20-30 سطح بلوک برای برگشت پذیری لازم است ، بنابراین زمان معامله ایمن 5-7. 5 دقیقه است.

چند تأیید برای معامله اتریوم؟

یک معامله اتریوم می تواند به طور آزمایشی با حداقل 1 تأیید در 15 ثانیه انجام شود. با این حال ، آخرین بلوک های موجود در blockchain قابل تغییر هستند تا زمانی که بلوک های بیشتری پس از آنها اضافه شوند. برای برگشت پذیری ، 20-30 سطح بلوک و در نتیجه تأیید 20-30 مورد نیاز است. آخرین بلوک در فرآیند اضافه شدن به blockchain قابل تغییر است. پس از آن که بخشی از blockchain تغییر ناپذیر تلقی می شود ، چند بلوک دیگر اضافه نشده است.

هزینه معامله اتریوم چقدر است؟هزینه معامله اتریوم چقدر است؟

هزینه معامله اتریوم هزینه داشتن داده های معامله در بلوک های اضافه شده به سوابق دائمی blockchain است که تحت عرضه و تقاضای بازار نوسان دارد. هزینه ها به اندازه چند سنت و به اندازه چند دلار کم بوده است. بسیاری از عوامل بر هزینه معاملات اتریوم ، مانند هزینه برق ، ظرفیت سخت افزار و رقابت بین معدنچیان ، تعداد معاملات همزمان که در یک بلوک قرار دارند ، تأثیر می گذارد.

آیا اتریوم یک blockchain است؟blockchain اتریوم چیست؟blockchain اتریوم چگونه کار می کند؟

معاملات اتریوم سوابق موجودی است که در میان آدرس ها جابجا شده است. بلوک ها گروه هایی از معاملات Ethereum چندین کیلوبایت در اندازه به منظور تأیید آسانتر و اشتراک گذاری شبکه هستند. بلوک های جدید در فاصله زمانی ثابت 15 ثانیه تولید می شوند. هر بلوک به یکی از موارد زمانی که توسط یک هش رمزنگاری شده است ، متصل می شود. پس از تأیید یک بلوک ، آن را به عنوان یک فایل مشترک همتا به همسالان به گره های دیگر متمایز می کند.

آدرس اتریوم چیست؟چگونه آدرس های اتریوم کار می کنند؟

یک آدرس اتریوم دنباله ای از شخصیت های مرتبط با تعادل سکه های اتریوم در blockchain است. از نظر رمزنگاری ، یک آدرس فقط یک کلید عمومی است که از یک کلید خصوصی تولید می شود. هرکسی که دارای یک کلید خصوصی باشد می تواند معامله ای را برای یک کلید عمومی مربوطه امضا کند. هرکسی که دارای یک کلید عمومی باشد می تواند امضا را تأیید کند. امضای معامله ، انتقال ارزش را در آدرس فعلی به آدرس دیگری تأیید می کند.

شبکه Cardano چیست؟شبکه Cardano چگونه کار می کند؟

شبکه Cardano یک اتصال کاملاً غیر متمرکز از گره های همتا به همسالان است که معاملات را پردازش می کند و آنها را در blockchain ضبط می کند. هرکسی در هر مکانی با اینترنت و رایانه می تواند با اجرای یک گره به شبکه Cardano بپیوندد. هر گره می تواند معاملات را به بلوک ها پردازش کند ، که با اجماع شبکه به طور کلی به blockchain نهایی اضافه می شوند. قدرت رای گیری توسط سهام HELD ، که تعداد سکه های متعلق به آن است ، تعیین می شود.< SPAN> آدرس اتریوم دنباله ای از شخصیت های مرتبط با تعادل سکه های اتریوم در blockchain است. از نظر رمزنگاری ، یک آدرس فقط یک کلید عمومی است که از یک کلید خصوصی تولید می شود. هرکسی که دارای یک کلید خصوصی باشد می تواند معامله ای را برای یک کلید عمومی مربوطه امضا کند. هرکسی که دارای یک کلید عمومی باشد می تواند امضا را تأیید کند. امضای معامله ، انتقال ارزش را در آدرس فعلی به آدرس دیگری تأیید می کند.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 17 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 8:16