سهام MultiBagger برای سال 2023: آیا بله سهام بانک می تواند پول شما را دو برابر کند؟

ساخت وبلاگ

Multibagger stock for 2023: Yes Bank is expected to cut down its provisioning in Q3FY23 like other banks, believe experts.

حق بیمه

  • سهام MultiBagger برای سال 2023: اگر بله بانک شماره Q3FY23 را قوی گزارش می کند ، قیمت سهم آن ممکن است تا 50 پوند صعود کند ، به کارشناسان می گویند

سهام Multibagger برای سال 2023: پس از ارائه شکستن در 18 پوند و اخبار تأیید RBI برای انتقال NPA به قوس گل های JC ، بله بانک در حال تمرکز است. در یک ماه گذشته ، بله قیمت سهم بانک بیش از 15 درصد صعود کرده است و موفق شده است بالاتر از 18 پوند سطح را حفظ کند ، و در دراز مدت گمانه زنی های مربوط به سهام را به 50 پوند برساند.

به گفته کارشناسان بازار سهام ، خیلی به نتایج Q3FY23 از Yes Bank بستگی دارد. آنها گفتند که وام دهنده از جمله معدود بانکهایی است که هنوز هم با تأمین ادامه دارد. در Q2FY23 ، وام دهنده خصوصی تأمین خود را در Q2FY23 افزایش داده است. طبق نتایج Q2FY23 از بانک بله ، تهیه Q2FY23 در 583 پوند کرور در برابر کرور 377 پوند در Q2FY22 ، نزدیک به 54. 40 درصد بالاتر از نظر YOY بود.

"محدودیت های ورود Covid هدف قرار دادن چین": پکن THR.

UIDAI آدرس آنلاین مبتنی بر "رئیس خانواده" را فعال می کند.

کشورهای هند ممکن است وام های برنامه ریزی شده برای ژانویه را تحت پوشش قرار دهند.

حجم برق IEX 9 ٪ در ماه افزایش می یابد و به 8،452 MU در داخل می رسد.

کارشناسان افزودند که بله بانک ممکن است این کار را انجام داده باشد که سه سال از سرمایه گذاران بزرگ مانند Axis Bank ، IDFC Bank ، HDFC Bank ، Kotak Mahindra Bank و غیره که در مارس 2020 سهم خریداری کرده اند ، نگه داشته شود.

بنابراین ، در Q3FY23 ، بله انتظار می رود بانک مانند هر بانک دیگر تأمین خود را کاهش دهد. در این حالت ، حاشیه های بانک ممکن است به شدت بهبود یابد و ممکن است سود بانکی را در سود خود به همراه آورد. اگر این اتفاق بیفتد ، در این صورت ، کارشناسان معتقدند که بله قیمت سهام بانکی ممکن است در 6-9 ماه آینده 48 تا 50 پوند صعود کند.

ماشه مهم برای سهام بله بانک

راوی سینگال ، مدیرعامل GCL Securities گفت: "در مورد ماشه اساسی اساسی که ممکن است قیمت سهم بانک را در سال 2023 هدایت کند ، گفت:" خیلی بستگی به نتایج Q3FY23 بله بانک دارد. اگر وام دهنده خصوصی موفق به ارائه شماره های جذاب مانند سایر بانک ها شود ،سپس انتظار می رود که ارزش های سهام بله بسیار جذاب باشد. "

راوی سینگال از اوراق بهادار GCL گفت که بله بانک هنوز به دنبال ارائه گسترش پس از فاکتور است ، و همچنین انتظار می رود که این ماده مانند سایر بانک ها با استناد به پایین بیاید ، "یک نتیجه سه ماهه بهتر برای دوره اکتبر تا دسامبر 2022 ممکن است منجر به افزایش بله شودارزیابی قیمت سهام بانکی و در این حالت بانک های خصوصی که دارای سهام بانکی هستند ، ممکن است برای سودآوری سود بکشند ، زیرا به آنها مسئولیت آوردن بله بانک در میان یک بانک سودآوری اختصاص داده شده است. یک نتیجه سه ماهه بهتر از YES BANK پیش بینی می شود که ایجاد کندمنطقه تأمین جدید 40 تا 45 پوند برای سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی. "

چگونه صندوق های متقابل خطر سرمایه گذاری مجدد از FMP ها را هدایت می کنند

تأثیر بزرگ سینما ادغام PVR-inox را در SPO قرار می دهد.

سریعترین شرکتهای کوچک در حال رشد 2022 برای افزودن به یو.

IBC Plot Twist ممکن است به Defaulters اجازه دهد تا دستکاری ها را حفظ کند

راوی سینگال از اوراق بهادار GCL گفت: در صورت نتایج قوی Q3FY23 ، سرمایه گذاران بزرگ مانند بانک اول IDFC ، HDFC Bank ، Axis Bank ، Kotak Mahindra Bank و غیره که در مارس 2020 سهام خریداری کرده اند ممکن است پس از نگه داشتن سهام پس از این سهام ادامه دهندقفل سه ساله که در مارس 2023 به پایان می رسد.

بله هدف قیمت سهام بانک 2023

انتظار می رود بله قیمت سهم بانک در 6-9 ماه آینده به 50 پوند برسد ، Sumeet Bagadia ، مدیر اجرایی در انتخاب Broking گفت: "بله سهام بانک دو سال به صورت جانبی 18 پوند داده است و به دنبال صعود استمدت نزدیک. یکی از سهام را در سطح فعلی برای هدف فوری 24 پوند حفظ ضرر در سطح 17 پوند خریداری کنید. "

Sumeet Bagadia به پیشنهاد سرمایه گذاران بورس که به استراتژی "خرید ، نگه داشتن و فراموش کردن" اعتقاد دارند ، گفت: "پس از نقض موانع فوری خود ، انتظار می رود سهام به 28 پوند و 32 پوند برسد. با این حال ، پس از آن ، این موارد را نقض می کنددو مانع اصلی ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت سهام بانکی بله در 6-9 ماه آینده تا 48 تا 50 پوند صعود کند. "

بله نتایج Q2 بانک

در سه ماهه جولای تا سپتامبر 2022، Yes Bank علیرغم افزایش 31. 7 درصدی درآمد خالص بهره (NIM) 32. 20 درصد کاهش سود خالص را بر اساس سال به سال یا سالانه گزارش کرده است. وام دهنده خصوصی در آن زمان ادعا کرده بود که کاهش سود خالص بانک به دلیل افزایش ذخیره است. طبق نتایج حسابرسی نشده Yes Bank که در وب سایت BSE موجود است، ذخیره Yes Bank برای سه ماهه دوم سال مالی 23 به 583 کرور روپیه در مقابل 377 کرور در سه ماهه دوم سال مالی 22 رسید که نزدیک به 54. 40 درصد بیشتر بر اساس سالانه بود. با این حال، ذخیره Yes Bank در سه ماهه اول سال مالی 22 به 175 کرور روپیه رسید، که به این معنی است که وام دهنده خصوصی ذخیره خود را 233. 60 درصد بر اساس QoQ افزایش داده است.

بله معامله بانک JC Flowers ARC

در یکی از ارتباطات مبادله ای اخیر خود، Yes Bank به بورس های هند در مورد فروش NPA به JC Flowers ARC اطلاع داد و استناد کرد: "بر اساس تصمیم قبلی بانک مبنی بر اعلام JC Flowers Asset Reconstruction Private Limited ("JC Flowers ARC") به عنوانبرنده فرآیند چالش سوئیس، بانک اکنون پس از تعدیل بازیابی ها بین 1 آوریل 2022 تا 30، پس از تعدیل بازیابی ها بین 1 آوریل 2022 تا 30، برنده فرآیند چالش سوئیس، پس از تعدیل بازیابی ها بین 1 آوریل 2022 تا 30، بانک برنده فرآیند چالش سوئیس، به جمع آوری حداکثر 48000 کرور در 31 مارس 2022 به 48000 کرور بانک رسیده است. 2022."

سلب مسئولیت: نظرات و توصیه های ارائه شده در بالا مربوط به تحلیلگران فردی یا شرکت های کارگزاری است و نه از Mint. ما به سرمایه گذاران توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری با کارشناسان خبره مشورت کنند.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 15 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:52