اکنون مسائل مربوط به کارگزار را برطرف کنید

ساخت وبلاگ

Runtime Broker

کارگزار Runtime یک فرآیند رسمی مایکروسافت است که برای تعیین برنامه های جهانی به دست آمده از فروشگاه ویندوز همه مجوزهای آنها را تبلیغ می کند. به عبارت ساده ، این فرآیند را می توان در ویندوز 8 و ویندوز 10 یافت و می تواند به شما در تعیین امکان دسترسی به مکان یا میکروفون خود کمک کند. به طور معمول ، RuntimeBroker. exe در پس زمینه اجرا می شود ، اما ممکن است هنگام راه اندازی یک برنامه جهانی ، شاهد افزایش فعالیت آن باشید.

بنابراین ، به عنوان مثال ، هنگامی که کارگزار زمان اجرا غیرفعال است ، حافظه بسیار کمی را حفظ می کند - تا 20-40 مگابایت. با این حال ، هنگامی که شما ابزار جهانی را اجرا می کنید ، خواهید دید که استفاده از حافظه به 500-700 مگابایت افزایش می یابد. هنگام اجرای برنامه های عمومی اضافی ، کارگزار زمان اجرا نباید از حافظه اضافی استفاده کند.

چرا این کار بر روی "کار" PC تأثیر می گذارد؟

کارگزار زمان اجرا معمولاً 0 ٪ از CPU شما را در پس زمینه مصرف می کند و وقتی برنامه جهانی شروع می شود ، به استفاده از 25-30 ٪ رشد می کند. در یک دوره زمانی کوتاه ، تثبیت می شود.

اگر متوجه شدید که این مورد برای شما اینگونه نیست و کارگزار زمان اجرا به طور مداوم 30 ٪ از CPU را مصرف می کند ، حتی اگر برنامه جهانی ندارید ، ارزش برخورد با این وضعیت را دارد. به عنوان مثال ، اگر اخیراً سیستم شما به روز شده است ، ممکن است متوجه شده باشید که ویندوز دوست دارد به صورت دوره ای به شما در قالب اعلان ها نشان دهد. و این اقدام به دلایلی ناشناخته مانند یک برنامه جهانی رفتار می کند و روند کارگزار زمان اجرا را فعال می کند.

در این حالت ، شما باید به سادگی درخواست های سیستم را خاموش کنید. برای انجام این کار ، در بخش "تنظیمات" ، "سیستم" را انتخاب کرده و "اعلان ها و اقدامات" را باز کنید. در اینجا ، گزینه "نکات ، ترفندها و پیشنهادات را هنگام استفاده از ویندوز" خاموش کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

بعضی اوقات کارگزاران زمان اجرا از منابع بیشتری نسبت به آنچه در صورت وجود برنامه های خراب و نقص استفاده می کنند ، استفاده می کنند. در این حالت ، شما باید این برنامه های مشکل ساز را پیدا کنید ، و اول از همه ، اطمینان حاصل کنید که آنها به آخرین نسخه به روز شده اند. در غیر این صورت ، شما نیاز به حذف و سپس نصب مجدد برنامه دارید.

چگونه با آن ارتباط برقرار کنیم؟

شما نمی توانید فرآیند سیستم کارگزار Runtime را غیرفعال کنید زیرا لازم است هنگام اجرای برنامه های جهانی از امنیت و حریم شخصی خود محافظت کنید. به طور کلی ، runtimebroker. exe تقریباً هرگز شما را آزار نمی دهد وقتی که به درستی کار کند. و هنگامی که فکر می کنید این فرآیند سیستم شما را کند می کند و به درستی کار نمی کند ، همیشه می توانید مدیر وظیفه را باز کنید ، با دکمه سمت راست ماوس Runtime Broker Exe را پیدا کرده و انتخاب کنید. سپس ، فقط روی End Task کلیک کنید و بعد از چند ثانیه ، کارگزار Runtime به طور خودکار مجدداً راه اندازی می شود. با این حال ، برای چند ثانیه قبل از شروع مجدد فرآیند ، برنامه های جهانی قادر به دسترسی به تنظیمات اعتماد نیستند یا ممکن است به هیچ وجه بارگیری نشوند.

این فرآیند فقط از نظر تئوری می تواند ویروسی باشد ، زیرا در عمل هیچ گزارشی از ویروس هایی که کارگزار زمان اجرا را ربوده اند ، گزارش نشده است. این فرآیند سیستم یک جزء رسمی ویندوز است و شما همیشه می توانید مکان پرونده ای را که زیربنای آن کارگزار زمان اجرا در مدیر وظیفه است ، بررسی کنید. با کلیک راست بر روی Runtime Broker و گزینه Open File Focation را انتخاب کنید - باید ببینید که این پرونده در پوشه Windows System32 ذخیره می شود. اکنون مطمئن هستید که با ویروس سر و کار ندارید. نکته آخر اینکه ، البته می توانید یک اسکن سیستم را با راه حل آنتی ویروس خود برای آرامش بیشتر ذهن انجام دهید.

برای تهیه نسخه پشتیبان از یا بازیابی دیسک از بازیابی پارتیشن Diskinteals استفاده کنید

این برنامه می تواند به طور همزمان به عنوان یک کاوشگر فایل (باز کردن هر پرونده غیرقابل دسترسی در حالت خواننده) و به عنوان ابزاری برای بازیابی داده ها از هر نوع و اندازه کار کند. از طرف دیگر ، می توانید با استفاده از بازیابی پارتیشن Diskinteals یک تصویر دیسک ایجاد کنید و یک کپی از سیستم خود را با داده های شخصی در دستگاه دیگر به صورت رایگان داشته باشید.

این برنامه بسته به اینکه سیستم پرونده ای دارید ، دارای 3 جادوگر بازیابی کامل است. این برنامه عمیقاً هر بخش را به طور جداگانه اسکن می کند. اگر سیستم فایل آسیب دیده باشد ، به یک قالب قابل خواندن تبدیل می شود و اطلاعات غیرقابل دسترسی را باز می گرداند. علاوه بر این ، ویژگی پیش نمایش رایگان به شما امکان می دهد تا از کیفیت بی نظیر برنامه و دیدگاه های عالی متقاعد شوید.

جادوگر صادراتی به شما کمک می کند تا پرونده ها را در قالب صحیح در رسانه مورد نظر خود ذخیره کنید. این فرصت منحصر به فرد پس از خرید مجوز برای برنامه بازیابی پارتیشن Diskinteals در دسترس شما خواهد بود. انجام این کار بسیار آسان است - درست در اینترنت ، به همین دلیل این برنامه قادر است نیازهای هر مشتری را برآورده کند. بنابراین مطمئن باشید - این بهترین راه حل و بهترین گزینه برای جلوگیری از از بین رفتن داده ها است.

بنابراین ، این مراحل را دنبال کنید و پارتیشن یا دیسک گمشده شما خیلی زود بارگیری می شود.

مرحله 1. برای بازیابی اطلاعات مورد نیاز خود ، بازیابی پارتیشن Diskinteals را بارگیری و نصب کنید.

Partition Recovery Installation.

مرحله 2. جادوگر بازیابی به طور خودکار در یک کادر گفتگوی جدید شروع می شود.

مرحله 3. نوع پرونده مورد نظر برای بازیابی یا جستجو را با نوع پرونده بعداً انتخاب کنید.

Partition Recovery - select the hard disk where you need to find a partition.

مرحله 4. اسکن. یک روش اسکن را انتخاب کنید: سریع (به طور قابل توجهی زمان کمتری می گیرد) یا کامل (نتایج خوبی را ارائه می دهد).

مرحله 5. پیش نمایش و تعمیر برای همه کاربران برنامه رایگان است. تمام فیلم های یافت شده ، پرونده های صوتی ، عکس ها ، اسناد و غیره در یک پنجره جدید نمایش داده می شوند و با یک صلیب قرمز مشخص می شوند - پرونده مورد نظر را انتخاب کرده و روی "پیش نمایش در یک پنجره جدید" کلیک کنید.

بازیابی پارتیشن - پرونده های قابل بازیابی که با یک صلیب سرخ مشخص شده اند. بازیابی پارتیشن - محتوای پرونده های پیش نمایش.

مرحله 6. صرفه جویی و صادرات داده های بازیابی شده نیاز به خرید مجوز به صورت آنلاین با هزینه اندک دارد.< Pan> بنابراین ، این مراحل را دنبال کنید و پارتیشن یا دیسک گمشده شما خیلی زود بارگیری می شود.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 40 تاريخ : دوشنبه 29 اسفند 1401 ساعت: 13:44