پیش بینی قیمت سکه Binance AUD: BNB در سال 2022 به چه قیمتی می تواند برسد؟

ساخت وبلاگ

Binance Coin (BNB) در طی 12 ماه گذشته از سایر دارایی های بزرگ رمزنگاری شده بیش از سایر دارایی ها استفاده کرده است - با پیشرفت های جدید در این راه ، اکنون زمان خوبی برای خرید است؟

  • سکه Binance (BNB) نشانه بومی اکوسیستم Binance و چهارمین رمزنگاری بزرگ توسط کلاه بازار است.
  • BNB به طور قابل توجهی از هر دو بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) بهتر عمل کرد و در سال 2021 بیش از 1300 ٪ رشد کرد - محققان انتظار دارند که این روند ادامه یابد.
  • BNB در حال حاضر در 10 مه 2021 از همه زمان (ATH) خود 39 ٪ کاهش یافته و نسبت به سال گذشته 21 ٪ کاهش یافته است (YTD).
  • بیشتر کارشناسان در BNB صعودی هستند و انتظار دارند که چادرهای جنگ سالم Binance و تمرکز آن بر روی تحولات جدید blockchain برای ارائه اقدامات قوی قیمت بلند مدت باشد.

سال 2022 برای سرمایه گذاران رمزنگاری ضعیف شروع به کار کرد ، در حالی که بازار کلیپتو در طی 2 ماه اول سال شاهد خسارات بسیار قابل توجهی بود. با این حال ، طی 3 هفته گذشته ، بازار شروع به بازیابی سکه BNB برخی از سودهای خود را بازپرداخت کرده است ، و در حال حاضر 416 دلار (561 دلار AUD) با 21 ٪ YTD ارزش دارد. از امروز ، BNB به عنوان چهارمین cryptocurrency cryptocorrency توسط CAP در رتبه بندی قرار می گیرد و یکی از دارایی های دیجیتال تثبیت شده و به طور گسترده در بخش Cryptocurrency است.

سکه Binance (BNB) نمودار 1 ساله: CoinmarketCap

سکه Binance (BNB) چیست؟

سکه Binance (BNB) نشانه بومی اکوسیستم Binance است. کاملاً ساده ، BNB برای پرداخت و اعتبارسنجی معاملات در زنجیره هوشمند Binance (BSC) استفاده می شود. 29 میلیون کاربر از Binance Exchange برای استفاده از BNB در هر کجا ممکن است و با استفاده از BNB برای هزینه های معاملات و پرداخت ها با 10-25 ٪ تخفیف پاداش می گیرند.

نشانه های BNB

BNB یک نشانه تورم است ، به این معنی که تعداد کل نشانه های BNB با گذشت زمان کاهش می یابد. این امر به طور کلی تأثیر مثبتی بر قیمت بلند مدت دارد ، زیرا تعداد کل نشانه ها کمیاب تر می شوند.

Binance بر اساس میزان حجم معاملات ، عرضه BNB را هر سه ماه کاهش می دهد. در مجالس رمزنگاری ، کاهش تعداد نشانه های گردش خون "سوختگی" نامیده می شود. Binance اظهار داشت که آنها سوختگی های سه ماهه را ادامه می دهند تا 100 میلیون BNB از بین بروند ، که معادل 50 ٪ از کل عرضه است.

در مجموع 31. 9 میلیون نفر در حال حاضر از کل عرضه 168. 1 میلیون تا کنون سوزانده شده اند.

تاریخچه مختصری از binance

Binance در ژوئیه سال 2017 توسط بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Changpeng Zhao ، که از نظر محبت در محافل رمزنگاری و توییتر به عنوان "CZ" شناخته شده بود ، راه اندازی شد. CZ گفت که وی پس از ترکیب کلمات "امور مالی باینری" ، نام "Binance" را تصمیم گرفت. CZ تأکید کرد که این نام سیگنالی برای سرمایه گذاران است که الگوی جدیدی از دارایی های "باینری" (رمزنگاری) در دنیای امور مالی جهانی قرار می گیرد.

Binance به دلیل وضعیت خود به عنوان بزرگترین مبادله رمزنگاری جهان بر اساس کاربران و حجم معاملات روزانه ، کاملاً مشهور است. با این حال ، اکوسیستم Binance بسیار فراتر از مبادله است و شامل مجموعه متنوعی از پروژه های مرتبط با blockchain ، مانند: زنجیره Binance ، زنجیره هوشمند Binance (BSC) ، آکادمی Binance ، تحقیقات Binance ، آزمایشگاه های Binance و حتی Trust Wallet است. بشر

اخبار و اطلاعات BNB 2022

مهمترین چیزی که سرمایه گذاران باید هنگام توجه به BNB توجه داشته باشند ، مقررات است. Binance در ژوئن سال گذشته از انگلیس ممنوع شد ، پس از این که تنظیم کننده ها نتیجه گرفتند که فعالیت این مبادله نمی تواند "به اندازه کافی تحت نظارت" باشد ، و اکنون آژانس های نظارتی در سراسر جهان شروع به اقدام علیه فعالیت مشکوک بر روی binance و سایر مبادلات مهم رمزنگاری می کنند.

CZ در چندین پست و توییت های وبلاگ تأکید کرده است که Binance کاملاً "طرفدار تنظیم" است و مایل است در کنار همه تنظیم کننده های داخلی کار کند تا رمزنگاری را تا حد امکان در دسترس قرار دهد. در حالی که این اشتیاق برای شفافیت و دو حزب به طور قطع از Binance خوب است ، این بدان معناست که تقریباً هیچ چیز برای آژانس های نظارتی مانند SEC که به دنبال تعطیل کردن هر چیزی هستند که در بازار رمزنگاری "تنظیم نشده" نیستند ، نیست.

از ترس مقررات ، Binance در سال 2021 بسیار موفق بود-معرفی زنجیره هوشمند Binance (BSC) و میزبان برنامه های Defi ، NFT و Smart-Contrount که همراه آن بود. با صعود قیمت های اتریوم در سال 2021 ، BSC جایگزین سریعتر و ارزان تر برای کسانی که به دنبال ساخت پروژه های DEFI ، NFT های نعناع یا ایجاد DAPP های جدید بودند ، ارائه داد. از آنجا که BNB نشانه بومی برای کلیه معاملات و پرداخت های BSC است که قیمت در پاسخ به آن افزایش می یابد و در سال 2021 بیش از 1300 ٪ رشد می کند.

پیش بینی قیمت کوتاه مدت BNB (1 ماه):

تحلیلگران در FXStreet نسبت به BNB در کوتاه مدت کاملاً صعودی هستند و تیم FX Street پیش‌بینی می‌کند که در هفته‌های آینده افزایشی ۱۸ درصدی داشته باشد. اگر بایننس کوین بتواند در سطح حمایت جدید خود یعنی 410 دلار آمریکا (552 دلار استرالیا) ثابت بماند، این اتفاق رخ می‌دهد – با این حال، همچنان ممکن است که بازار افت کند، زیرا خرس‌ها همچنان BNB را به پایین‌ترین حد خود می‌برند. تحلیلگران انتظار سودهای کوتاه مدت را دارند، اما اگر BNB به کاهش ادامه دهد، سرمایه گذاران می توانند انتظار کاهش تقریبی 15 تا 20 درصدی را نسبت به قیمت امروز (11 آوریل 2022) داشته باشند: 416 دلار آمریکا (561 دلار استرالیا).

پیش‌بینی قیمت یک ساله BNB (2022):

تحلیل‌های تکنیکی کوتاه‌مدت از TradingView و CoinCodex نزولی باقی می‌ماند و بیشتر شاخص‌ها برای ماه‌های آینده به سمت احساسات منفی قیمت متمایل می‌شوند. تجزیه و تحلیل کلی BNB در بلندمدت صعودی باقی می ماند، با تحلیل خودکار WalletInvestor که پیش بینی می کند BNB می تواند تا پایان سال 2022 به قیمت 789 دلار آمریکا (1122 دلار استرالیا) برسد.

تحلیل DigitalCoinPrice اندکی صعودی‌تر است و پیش‌بینی می‌کند که ارزش BNB تا پایان امسال 584 دلار آمریکا (830 دلار استرالیا) خواهد بود. علاوه بر این، CoinQuora پیشنهاد می کند که قیمت هدف پایان سال 700 دلار آمریکا (995 دلار استرالیا) هنوز در کارت است. در نهایت، تحلیل Gov. Capital پیش‌بینی می‌کند که BNB سال را با قیمت 597 دلار (849 دلار استرالیا) به پایان خواهد رساند.

پیش بینی قیمت 5 ساله BNB (2026):

تجزیه و تحلیل خودکار از سرمایه‌گذار Wallet بیان می‌کند که BNB می‌تواند در 5 سال آینده 2450 دلار آمریکا (3485 دلار استرالیا) ارزش داشته باشد، مشروط بر اینکه روندهای کلان فعلی ادامه داشته باشد.

پیش‌بینی‌های الگوریتمی Gov. Capital کمی کمتر از Wallet Investor صعودی است، اما همچنان ارزش BNB را در سال 2026 2183 دلار آمریکا (3105 دلار استرالیا) می‌داند.

نحوه خرید BNB:

بنابراین، اگر تصمیم به خرید BNB دارید، می توانید این کار را در هر صرافی بزرگ ارز دیجیتال انجام دهید. مگر اینکه از قبل با یک صرافی یا پلتفرم خاص خیلی راحت باشید، بهترین مکان برای خرید BNB در خود صرافی بومی بایننس است، زیرا بایننس هزینه‌های کمتری را از کاربران دریافت می‌کند و مشوق‌هایی را برای هر چیزی که مربوط به BNB است ارائه می‌دهد.

نتیجه‌گیری پیش‌بینی قیمت BNB:

  • توکن BNB دارای پایه ای بسیار محکم و پایدار برای رشد و عملکرد قوی در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال است. از آنجایی که BNB یک توکن کاربردی بالا با انبوهی از موارد استفاده واقعی است، مسلماً یکی از امن ترین دارایی های رمزنگاری برای سرمایه گذاری است. همچنین این توکن بومی در زنجیره هوشمند Binance است که رقابت جدی برای پلتفرم اتریوم ایجاد می کند.
  • با توجه به وضعیت فعلی خود به عنوان چهارمین cryptocurrency بزرگ ، درپوش بازار قابل توجهی 62 میلیارد دلار (87. 6 میلیارد دلار AUD) را خم می کند ، بعید به نظر می رسد که شما هرگز با BNB پول خود را 100 برابر کنید.
  • تصور BNB به عنوان یک سهام بزرگ فناوری (مانند فیس بوک) می تواند مفید باشد ، مگر در بازار رمزنگاری. Binance در همه بخشهای اساسی ترین بازار رمزنگاری ، وضعیت رهبر بازار را حفظ می کند. آنها بیشترین تعداد کاربران و بالاترین حجم معاملات روزانه هر مبادله ای را دارند.
  • در حالی که BNB ممکن است از اینجا "ماه" نباشد ، تمام اصول لازم را برای رشد پایدار در آینده دارد. سرمایه گذاران باید مراقب تمام به روزرسانی های مربوط به مقررات باشند زیرا قیمت BNB به ویژه در برابر رویدادهایی که عملکرد Binance و فعالیت مالی آن را مختل می کند ، آسیب پذیر است.

این مقاله فقط از یک ماهیت کلی است و صرفاً برای اهداف اطلاعاتی در نظر گرفته شده است. بازارهای Crypto از نظر مالی به طور منظم بی ثبات تر هستند ، حرکات قیمت غیر منتظره و چشمگیر به وجود می آید. این مشاوره مالی نیست. هرگز پول بیشتری از آنچه که می توانید از دست دادن در هر رمزنگاری سرمایه گذاری نکنید.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 746 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:54