تجارت BMEX در حال آمدن است. اماده ای؟

ساخت وبلاگ

در مرحله اول ، تقریباً در ساعت 8 صبح SGT ، BMEX/USDT به آخرین جفت تجارت در بورس نقطه ما تبدیل می شود و پس از آن دو مبادله دائمی - BMEXUSDT و BMEXUSD - فقط چند ساعت پس.

اگر حساب Bitmex ندارید ، می توانید اکنون برای یک ثبت نام کنید. پنج دقیقه طول خواهد کشید و شما می توانید هنگام راه اندازی BMEX تجارت کنید.

به دنبال کتاب پخش به اشتراک گذاشته شده در litepaper ما ، ما در ازای انجام کارهایی که انجام می دهند - تجارت خود را در طول سال 2022 به جامعه خود از معامله گران جدید و موجود با Airdrops سخاوتمندانه BMEX پاداش می دهیم.

ما BMEX را به عنوان مؤمنان واقعی نامیدیم. معامله گران ، هودلرها ، نهنگ ها و همه افراد جامعه ، که تشخیص می دهند ما در زمانی زندگی می کنیم که آینده پول ، معاملات ، هنر ، امنیت ، سرمایه گذاری و موارد دیگر ایجاد می شود. مؤمنان واقعی این پتانسیل را تشخیص می دهند. آنها ناظران منفعل نیستند. آنها Doers ، تبشیر و تریلر هستند.

وقتی Bitmex چند سال پیش مشتقات رمزنگاری را پیشگام کرد ، ما نمی توانستیم بدانیم که تا چه اندازه در چنین حرکتی قرار گرفته ایم. اما ما همیشه می دانیم که چه چیزی برای آن ایستاده ایم: دسترسی به نقدینگی برای ثروت آینده ، ابزارهای تجاری درجه یک حرفه ای و نوآوری در محیطی که دارایی های دیجیتالی غالب است.

و اکنون ، به عنوان OG از مشتقات رمزنگاری ، ما BMEX را فقط در مدت چند روز به طور زنده زندگی می کنیم.

BMEX تجربه تجارت شما را ارتقا می بخشد. برگزاری و استیک BMEX تخفیف های هزینه معاملات ، پاداش های استیک ، برداشت هزینه های برداشت و امتیازات اختصاصی VIP را در سکوی Bitmex و فراتر از آن باز خواهد کرد. این امید و انتظار ماست که هرچه رشد می کنیم ، BMEX - و همچنین پتانسیل شما - با ما رشد می کند.

اگر BMEX دارید و هنوز آنها را به هم نرسیده اید ، حتما این کار را انجام دهید ، زیرا پاداش و مزایای فوری در انتظار است.

هیچ BMEX ندارید؟ما شما را تشویق می کنیم تا آخرین دور تبلیغات توکن BMEX را بررسی کنید. در حال حاضر ، معامله گران جدید می توانند در هنگام انجام اقدامات مختلف در BitMex ، 80 BMEX کسب کنند.

برای اینکه اولین کسی باشد که در مورد راه اندازی محصول ما ، جفت های تجاری Spot و Giveaways آگاهی دارد ، با ما در Discord ، Telegram و Twitter ارتباط برقرار کنید.

مربوط

تجارت BMEX در حال آمدن است. اماده ای؟

به اشتراک گذاشتن

وضعیتنام
عملیاتیbitmex.com
عملیاتینت تست
عملیاتیوبلاگ
عملیاتیارسال نامه الکترونیکی و اعلان ها
عملیاتیپشتیبانی مشتری

مشاهده صفحه وضعیت

Crypto Trader Digest:

تجزیه و تحلیل عمیق ترین بازار بیت کوین ، تفسیر و بینش

ثبت نام کنید تا آخرین مقاله های تحویل داده شده مستقیم به صندوق ورودی خود را دریافت کنید.

Bitmex انواع مختلفی از قرارداد را ارائه می دهد. تمام قراردادها در بیت کوین خریداری و پرداخت می شوند. Bitmex "قرارداد همیشگی" را ایجاد کرد ، یک قرارداد اهرم بالا که هرگز منقضی نمی شود!

حساب رایگان خود را ثبت کنید

کنجکاو در مورد زندگی در Bitmex؟

ما در حال استخدام خود مبتکران هستیم تا روی مجموعه های چالش برانگیز کار کنند.

مشاهده مشاغل باز

نسل بعدی محصولات تجاری بیت کوین

تا 100 برابر اهرم. تجارت بدون تاریخ انقضا. امنیت پیشرو در صنعت.

به پیشرفته ترین بستر معاملاتی بیت کوین خوش آمدید.

تجارت زنده را مشاهده کنید

این وبلاگ توسط HDR Global Trading Limited اداره می شود ، شرکتی که تحت قانون شرکتهای تجاری بین المللی سال 1994 از جمهوری سیشل با تعداد شرکت 148707 و آدرس ثبت شده در Global Gateway 8 ، Rue de la Perle ، Providence Mahé ، Seychelles (Providence Mahé ، Seychelles) اداره می شود."HDR"). HDR کاملاً صاحب Bitmex ، یک بستر معاملاتی دارایی مجازی است.

دسترسی به مناصب تجاری یا نگه داشتن در Bitmex برای هر شخص یا نهاد موجود در آن ، گنجانیده شده یا در غیر این صورت در آن ، یا یک شهروند یا ساکن مکانهای ذکر شده مطابق با سیاست محدود صلاحیت ، از جمله ایالات متحده آمریکا ، ممنوع است. اگر مشخص شود که هر کاربر BITMEX در مورد موقعیت مکانی ، ادغام ، تأسیس ، شهروندی یا محل اقامت ، بازنمایی های دروغین داده است ، یا HDR تشخیص می دهد که کاربر از یک صلاحیت محدود است که در سیاست محدودیت محدود تعریف شده است ، HDR حق دارد بلافاصله نزدیک شودحساب های آنها و هر موقعیت باز را نقدینگی می کند. HDR ممکن است به صلاحدید خود خط مشی صلاحیت محدود را به روز کند و کنترل هایی را برای محدود کردن دسترسی به بستر معاملاتی Bitmex در هر یک از حوزه های قضایی محدود انجام دهد. با دسترسی و مرور این وبلاگ: (i) شما با سلب مسئولیت های تعیین شده در زیر موافقت می کنید. و (ب) ضمانت و نمایندگی و نشان دادن اینكه شما در آن قرار ندارید ، در آن قرار ندارید یا در غیر این صورت مستقر شده اید ، یا یك شهروند یا مقیم هر مکان ذکر شده در خط مشی صلاحیت محدود. مطالب ارسال شده در این وبلاگ نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری را تشکیل دهد ، و نه به عنوان توصیه یا مشاوره ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود و مربوط به ارائه خدمات مشاوره در مورد سرمایه گذاری ، مالیات ، حقوقی ، مالی ، حسابداری نیست.، مشاوره یا هر سرویس مرتبط دیگر ، و همچنین توصیه ها یا توصیه هایی برای خرید ، فروش یا خرید کالاهای خوب یا کالایی ارائه نمی شود.

هرگونه دیدگاه بیان شده در گزارش های تحقیق Bitmex یا در مورد نظرات شخصی نویسندگان است. HDR (یا هر نهاد وابسته) در تولید این گزارش ها نقش نداشته است و نظرات موجود در این گزارش ها ممکن است با نظرات یا نظرات HDR (یا هر موجود وابسته) متفاوت باشد. اطلاعات و داده های موجود در اینجا از منابعی که معتقدیم قابل اعتماد هستند به دست آمده است. چنین اطلاعاتی تأیید نشده است و ما هیچ گونه نمایندگی یا ضمانتی در مورد صحت ، کامل بودن یا صحت آن ارائه نمی دهیم. هرگونه نظر یا تخمین در اینجا منعکس کننده داوری نویسندگان گزارش در تاریخ این ارتباط است و در هر زمان بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر است. HDR (یا هر نهاد وابسته) هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر مستقیم یا متعاقب آن ناشی از استفاده (از جمله اتکا به هرگونه اعتماد به این وبلاگ) یا مطالب آن نخواهد داشت. محتوای این وبلاگ توسط کپی رایت محافظت می شود.< SPAN> هرگونه دیدگاه بیان شده در گزارش های تحقیق BITMEX ، دیدگاه های شخصی نویسندگان است. HDR (یا هر نهاد وابسته) در تولید این گزارش ها نقش نداشته است و نظرات موجود در این گزارش ها ممکن است با نظرات یا نظرات HDR (یا هر موجود وابسته) متفاوت باشد. اطلاعات و داده های موجود در اینجا از منابعی که معتقدیم قابل اعتماد هستند به دست آمده است. چنین اطلاعاتی تأیید نشده است و ما هیچ گونه نمایندگی یا ضمانتی در مورد صحت ، کامل بودن یا صحت آن ارائه نمی دهیم. هرگونه نظر یا تخمین در اینجا منعکس کننده داوری نویسندگان گزارش در تاریخ این ارتباط است و در هر زمان بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر است. HDR (یا هر نهاد وابسته) هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر مستقیم یا متعاقب آن ناشی از استفاده (از جمله اتکا به هرگونه اعتماد به این وبلاگ) یا مطالب آن نخواهد داشت. محتوای این وبلاگ توسط کپی رایت محافظت می شود. هر دیدگاه بیان شده در گزارش های تحقیقاتی Bitmex یا در گزارش های شخصی نویسندگان است. HDR (یا هر نهاد وابسته) در تولید این گزارش ها نقش نداشته است و نظرات موجود در این گزارش ها ممکن است با نظرات یا نظرات HDR (یا هر موجود وابسته) متفاوت باشد. اطلاعات و داده های موجود در اینجا از منابعی که معتقدیم قابل اعتماد هستند به دست آمده است. چنین اطلاعاتی تأیید نشده است و ما هیچ گونه نمایندگی یا ضمانتی در مورد صحت ، کامل بودن یا صحت آن ارائه نمی دهیم. هرگونه نظر یا تخمین در اینجا منعکس کننده داوری نویسندگان گزارش در تاریخ این ارتباط است و در هر زمان بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر است. HDR (یا هر نهاد وابسته) هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر مستقیم یا متعاقب آن ناشی از استفاده (از جمله اتکا به هرگونه اعتماد به این وبلاگ) یا مطالب آن نخواهد داشت. محتوای این وبلاگ توسط کپی رایت محافظت می شود.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 849 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:53