نحوه سرمایه گذاری در ماسهبازی: از کجا می توان شن و ماسه را خریداری کرد

ساخت وبلاگ

افشای تبلیغات این مقاله/پست حاوی اشاراتی به محصولات یا خدمات از یک یا چند نفر از تبلیغ کنندگان یا شرکای ما است. ما ممکن است هنگام کلیک بر روی پیوندها به آن محصولات یا خدمات ، جبران خسارت دریافت کنیم

Sandbox یک بازی آنلاین به سبک متاور است که در آن بازیکنان شخصیت هایی را ایجاد می کنند که در دنیای همهجانبه و سه بعدی کنترل می شوند. برای بازی در ماسهبازی ، احتمالاً می خواهید Cryptocurrency شن و ماسه را نگه دارید ، که برای خرید و فروش اشیاء درون بازی متعلق به NFTS استفاده می شود. اما حتی اگر بازیکن نیستید ، می توانید با استفاده از یک حساب cryptocurrency یا کیف پول ، ماسه را خریداری و سرمایه گذاری کنید. در اینجا نگاهی به آنچه شما باید بدانید برای سرمایه گذاری در ماسهبازی و خرید Cryptocurrency شن و ماسه می پردازیم.

نسخه کوتاه

  • Sandbox یک بازی آنلاین به سبک متاور است که به بازیکنان امکان می دهد دارایی های خود را ایجاد کنند ، مشابه یک بازی سنتی Sandbox (مانند Second Life یا Minecraft).
  • بازیکنان می توانند اقلام ایجاد شده و زمین خود را به NFT ها صادر کنند که می توانند در بازار Sandbox یا یک بازار NFT خریداری شوند.
  • ارز درون بازی Sandbox ، شن و ماسه ، همچنین یک رمزنگاری است که می تواند در یک مبادله متمرکز یا غیرمتمرکز معامله شود.
  • ماسهبازی و شن و ماسه فقط برای بازیکنان مفید نیست - سرمایه گذاران شروع به حدس و گمان در مورد ارزش این رمزنگاری جدید در خارج از بازی کردند.

در این راهنما

ماسهبازی چیست؟

Sandbox یک بازی آنلاین است که به blockchain Ethereum متصل است. این نام به "بازی های Sandbox" ، نوعی بازی ویدیویی همهجانبه اشاره دارد که به کاربران امکان می دهد وسایل ، مناظر و جهان را از طریق محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) بسازند. اگر تا به حال در روز زندگی Second Life یا Minecraft بازی کرده اید ، خواهید فهمید که این یک تجربه بازی مشابه است. با این حال ، blockchain اقتصاد جدیدی را به صندوق ماسه ای که قبل از ارزهای دیجیتال وجود نداشت ، به ارمغان می آورد.

ماسهبازی چگونه کار می کند؟

برای بازی ، باید برنامه بازی آنها را در دستگاه ویندوز یا دستگاه مک مورد نظر خود بارگیری کرده و وارد سیستم شوید. در داخل بازی ، کاربران به عنوان شخصیت های خاص خود بازی می کنند. به آنها گزینه هایی برای ایجاد و تعامل با دنیای شما دقیقاً مانند سایر بازی های ماسهبازی - اما با یک تفاوت اساسی ارائه می شود.

بازیکنان موجود در ماسهبازی می توانند خلاقیت های خود را-از جمله وسایل قابل پخش ، ساختمانها ، دکوراسیون ها و زمین های بازی-به NFT ها صادر کنند و کالاهای خود (دارایی به نام دارایی) را در بازار از طریق فناوری blockchain و قراردادهای هوشمند بفروشند.

در این بازی ، کاربران دارایی بازی NFT خود را با استفاده از ارز درون بازی خود ، شن و ماسه خریداری و می فروشند. شن و ماسه همچنین یک رمزنگاری است که در تعدادی از مبادلات مختلف رمزنگاری معامله می شود (بیشتر در مورد این بعداً). در واقع ، برای اولین بار برای ورود به بازی ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید یا یک کیف پول Web3 موجود مانند Metamask یا Wallet Brave را وصل کنید.

اگر تا به حال در روز زندگی Second Life یا Minecraft بازی کرده اید ، خواهید فهمید که این یک تجربه بازی مشابه است. با این حال ، blockchain اقتصاد جدیدی را به صندوق ماسه ای که قبل از ارزهای دیجیتال وجود نداشت ، به ارمغان می آورد.

Land ، املاک و مستغلات در بازی نیز به عنوان NFT در OpenSea ذکر شده است. سایر دارایی های درون بازی در یک بازار اختصاصی Sandbox تجارت می کنند. از این نوشتار ، قیمت کف یک بسته زمین دارای برچسب قیمت 1. 7 ETH یا حدود 4،800 دلار است.

رمزنگاری شن و ماسه چیست؟

شن و ماسه ارز دیجیتالی است که به متاور ماسهبازی گره خورده است. شن و ماسه یک نشانه cryptocurrency ERC-20 است ، به این معنی که به عنوان یک قرارداد هوشمند در blockchain اتریوم وجود دارد. ساده ترین راه برای شروع خرید ماسه برای بازی در بازی با کیف پول Ethereum خارجی است.

ارزش ارز شن و ماسه بازده عظیم بسیاری از سرمایه گذاران اولیه را ارائه می دهد ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که به سطح اوج بازگردد.

براساس لیست CoinmarketCap ، شن و ماسه در حال حاضر به عنوان 50 ارز برتر در رتبه 50 قرار دارد.

شن و ماسه از طریق بسیاری از مبادلات رمزنگاری و ارائه دهندگان کیف پول در دسترس است. اگر یک کیف پول خارجی سازگار با اتریوم دارید ، باید بتوانید از آن با شن و ماسه نیز استفاده کنید ، اما مطمئن شوید که قبل از انتقال ماسه به آدرس کیف پول پشتیبانی می شود.

شن و ماسه همچنین از طریق یک پل روی شبکه چند ضلعی کار می کند ، که به شما امکان می دهد از نسخه ای از ماسه به نام MSAND استفاده کنید. این یک فرآیند پیچیده تر است اما مزایایی را برای سرعت معامله ، هزینه و توانایی سهام آنها در ماسهبازی ارائه می دهد.

از کجا خرید و فروش شن و فروش

اگر می خواهید در شن و ماسه سرمایه گذاری کنید اما کمتر به بازی بازی اهمیت می دهید ، می توانید از هرگونه تبادل رمزنگاری یا کیف پول برای این کار استفاده کنید. برای خریدهای آسان ، یک مبادله متمرکز مانند Crypto.com ممکن است بیشترین حس را داشته باشد. برای استفاده در بازی ، می خواهید از یک کیف پول Web3 مانند Metamask استفاده کنید.

مبادلات رمزنگاری شن و ماسه

هنگام سرمایه گذاری با مبادله متمرکز ، ارز در حساب رمزنگاری شما با مبادله به عنوان متولی می ماند. اینها برخی از مبادلات متمرکز شناخته شده است که می توانید شن و ماسه های خریداری ، فروش و تجارت را خریداری کنید.

  • - بررسی ما را بخوانید
  • ftx. us - بررسی ما را بخوانید
  • Kraken - بررسی ما را بخوانید
  • Kucoin - بررسی ما را بخوانید
  • crypto.com
  • دوجنشی

مبادلات غیر متمرکز ماسه

مبادله غیرمتمرکز به شما امکان می دهد با استفاده از کیف پولی که کاملاً بدون حساب Exchange کنترل می کنید ، خریداری و بفروشید. برای خرید شن و ماسه با اتر یا هر ارز پشتیبانی شده دیگر (به احتمال زیاد مبتنی بر اتریوم) می توانید به یک مبادله غیرمتمرکز متصل شوید.

UNISWAP مبادله اصلی غیر متمرکز برای ماسه است. ممکن است آن را در جای دیگر پشتیبانی کنید ، اما Uniswap بالاترین حجم را دارد ، بنابراین احتمالاً بهترین معامله را در آنجا خواهید داشت. همچنین می توانید از یک مبادله متمرکز خریداری کرده و آن را به کیف پول خود منتقل کنید ، اگرچه گاز (نوعی هزینه معامله تحمیل شده توسط معدنچیان اتریوم) و ممکن است هزینه های مبادله اعمال شود.

نحوه استفاده از Crypto Sand در ماسه

برای استفاده از Sand Cryptocurrency ، باید بازی Sandbox را بارگیری و نصب کنید. با اتصال سریع اینترنت ، می توانید بازی را در کمتر از پنج دقیقه بارگیری کنید ، اگرچه با کندتر اینترنت می تواند بیشتر طول بکشد.

پس از بارگیری و نصب ، می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و وارد سیستم شوید. بهترین راه برای این کار برای علاقه مندان به cryptocurrency با یک کیف پول Web3 مانند Metamask یا Coinbase است. همچنین می توانید با یکی از ارائه دهندگان شخص ثالث شریک زندگی خود یک حساب و کیف پول ایجاد کنید. شما فقط به آدرس ایمیل یا حساب رسانه های اجتماعی خود نیاز دارید.

هنگام ورود به سیستم ، باید بتوانید مانده حساب متصل خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید هر زمین یا دارایی های موجود در بازی خود را به عنوان NFT مشاهده کنید. همچنین می توانید دارایی ها و زمین های اضافی را از طریق هر بازار پشتیبانی شده ، از جمله بازار رسمی از ماسهبازی خریداری و بفروشید.

خط پایین

ارزش ارز شن و ماسه بازده عظیم بسیاری از سرمایه گذاران اولیه را ارائه می دهد ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که به سطح اوج بازگردد. در حالی که یک فرصت خوب وجود دارد که ماسه در آینده با ارزش تر خواهد شد ، زیرا در بازی کمیاب و فعال است ، اما می تواند به صفر نیز برسد.

به دنبال سایر بازی های مبتنی بر blockchain هستید؟شما همچنین ممکن است از بازی اسب سواری Zedrun ، بازی املاک و مستغلات Upland ، پرورش حیوانات و بازی های جنگی Axie Infinity یا Fantasy Battle Game Splinterlands لذت ببرید.

اگر در حال سرمایه گذاری در شن و ماسه هستید ، درک چگونگی عملکرد آن و پویایی بازار که بر قیمت شن و ماسه تأثیر می گذارد ، ضروری است. اگر فکر می کنید در آینده در حال افزایش است ، شن و ماسه می تواند مناسب برای سبد رمزنگاری شما باشد. با این حال ، همچنین می تواند به صفر بیفتد ، بنابراین با احتیاط سرمایه گذاری کنید.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 611 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:33