حاشیه اولیه در مقابل حاشیه تنوع

ساخت وبلاگ

تفاوت بین حاشیه اولیه و حاشیه تغییر را کشف کنید. چگونه می توانید از تماس حاشیه ای جلوگیری کنید و از آن به نفع خود استفاده کنید ، با کوئینزوی.

article

حاشیه نشینی موفقیت

بدهی حاشیه گریس است که موتورهای مالی جهان را روغن کاری می کند و استقرار صاف آنها را تسهیل می کند.

به لطف محصولات حاشیه ای ، سرمایه گذاران اکنون می توانند با اختصاص بخش کوچکی از ارزش کل سرمایه گذاری خود ، از سرمایه تجاری خود استفاده کنند تا بتوانند تجارتی را که هنوز از قرار گرفتن در معرض کامل بازار بهره مند می شوند ، استفاده کنند.

حاشیه چیست؟

به بیان ساده تر ، تجارت در حاشیه زمانی است که یک معامله گر از یک کارگزار وام می گیرد تا یک سفارش معاملاتی بگذارد. برای کاهش خطر این عمل ، کارگزار به معامله گر نیاز دارد تا بخشی از این دستور را کنار بگذارد تا موقعیت را باز کند و آن را حفظ کند.

این همان چیزی است که حاشیه است. این نقش یک سپرده یا وثیقه "حسن نیت" را ایفا می کند.

بدون حاشیه اولیه ، (نیاز به پول نقد برای شروع خرید و فروش ابزارهای مالی در مبادله) حجم بسیار کمتری در بازارها وجود خواهد داشت. در نتیجه ، بازارها مایع کمتری خواهند بود و قیمت ها بسیار پایین تر خواهند بود.

وام اولیه حاشیه برای بازرگانان و سرمایه گذاران تازه وارد خطرناک است ، زیرا می تواند مبلغ آنها در خرید قدرت را دو برابر کند. وام دادن اهرم که حاشیه را تکمیل می کند نیز برای کارگزار کاملاً پرسود است.

هرچه ارزش یک امنیت بیشتر باشد ، سود بیشتری به وام دهنده تعلق می گیرد. اگر کارگزار سازنده بازار باشد و نیازی به متوسل شدن به سلب مالکیت و بازپرداخت ها نیست ، جذاب تر می شود.

بیایید نگاهی به نمونه ای از تجارت حاشیه بیندازیم ...

اگر یک معامله گر بخواهد 2000 دلار سهام اپل بخرد زیرا فکر می کند ارزان به نظر می رسند و ممکن است به زودی افزایش یابد ، می تواند سهام را از طریق یک کارگزار سنتی یا از طریق یک کارگزار خریداری کند که تجارت حاشیه ای را ارائه می دهد.

با یک کارگزار سنتی ، معامله گر باید 2،000 دلار سهام فیزیکی اپل را خریداری کند و کارگزار یک کمیسیون کوچک را در اختیار بگیرد. از طرف دیگر ، معامله گر می تواند از یک کارگزار حاشیه استفاده کند.

در این حالت ، بیایید بگوییم که کارگزار تجارت حاشیه ای را ارائه می دهد که نرخ حاشیه 10 ٪ در سهام آمریکایی را اعمال می کند.

از آنجا که معامله گر می خواهد 2،000 دلار اپل بخرد ، او فقط باید 200 دلار را با کارگزار کنار بگذارد تا موقعیت های معاملاتی را باز کند و مبلغ باقی مانده را در حساب خود بگذارد (یا از آن برای سایر موقعیت ها استفاده کند).

معامله گر همچنین می تواند تصمیم بگیرد که کل 2000 دلار از طریق محصولات حاشیه ای سرمایه گذاری کند ، به این معنی که وی قادر به سرمایه گذاری 20،000 دلار خواهد بود.

equity and balancechart for margin profit or loss

CFDs اهرم ، تجارت حاشیه و حاشیه تغییر

یک قرارداد برای تفاوت (CFD) یک قرارداد بین دو طرف برای تبادل تفاوت در ارزش دارایی در آینده است.

اگر موقعیت طولانی باز شود (خرید دارایی برای فروش آن با قیمت بالاتر) و قیمت افزایش می یابد ، فروشنده مبلغ افزایش را به خریدار می پردازد. در صورت سقوط قیمت ، خریدار تفاوت در ارزش دارایی ایجاد شده توسط کاهش را به فروشنده می پردازد.

اگر مقادیر دارایی بیش از حد سقوط کند ، حاشیه تغییر لازم است تا وقتی یک حساب منفی می شود ، موقعیت ها را باز نگه دارید.

حاشیه تنوع ذخیره مورد نیاز برای حفظ نسبت یک حساب کاربری است. روزانه توسط کارگزاران با آژانس های پاکسازی که نقدینگی را حل می کنند ، ارسال می شود.

what is liquidity

بنابراین حاشیه تنوع چیزی است که میزان نقدینگی مورد نیاز را در حساب های کارگزاری حفظ می کند ، و بنابراین بازار مالی به طور کلی.

به عنوان یک مشتق مالی ، CFD به معامله گران این امکان را می دهد تا با کوتاه رفتن یا کسانی که در حال سقوط هستند ، از قیمت هایی که در حال افزایش هستند سود ببرند. با توجه به دامنه استفاده از CFD ، الزامات حاشیه می تواند به طور گسترده ای تغییر کند.

این امر باعث می شود CFD ها به طور گسترده مورد استفاده ، مستقر و ارائه برای تجارت با طیف گسترده ای از کلاس های دارایی (کالاها ، فارکس ، شاخص ها ، سهام ، ETF ، ارزهای رمزنگاری و غیره) قرار بگیرند.

تعمیر و نگهداری حاشیه می تواند بر اساس امنیت CFD و بازار آن دارایی تغییر کند. به عنوان مثال ، CFD های مبتنی بر سهام به عنوان مشتق سهام شناخته می شوند. بسته به موقعیت ، فروشنده و خریدار CFD بدون داشتن سهام امنیت ، می تواند از حرکت قیمت سهام سود ببرد.

CFD از دهه 1990 به عنوان یک شکل کم هزینه از پرچین استفاده شده است.

در حال حاضر ، CFDS را می توان در انگلستان ، هنگ کنگ ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، رومانی ، آلمان ، سوئیس ، ایتالیا ، سنگاپور ، استرالیا ، کانادا ، نیوزیلند ، سوئد ، نروژ ، فرانسه خریداری و فروخت. ایرلند ، ژاپن و اسپانیا ، اما در ایالات متحده نیست. کمیسیون اوراق بهادار و بورس به دلیل محدودیت در بخش بدون نسخه ، اجازه CFD را نمی دهد.

یک حرف آخر - از تماس حاشیه خودداری کنید

میزان حاشیه مورد نیاز براساس دارایی زیربنایی و عملکرد آن نوسان خواهد داشت. حاشیه اولیه نیز بسته به سطح تجربه تجارت می تواند متفاوت باشد. این معمولاً می تواند برای یک معامله گر تازه کار باشد. در صورت عملکرد خوب این معامله گر ، حاشیه تنوع منجر به حفظ مبلغ کمتری از پول نقد یا اوراق بهادار به عنوان وثیقه خواهد شد.

از آنجا که این نوع حاشیه به صورت روزانه محاسبه می شود ، عکس فوری از سلامت مالی یک نمونه کارها را ارائه می دهد. در صورت سقوط ، کارگزاری دارایی ها را از طریق "تماس حاشیه" نقدینگی می کند ، در صورت عدم موفقیت دارنده حساب در تکمیل نمونه کارها تا الزامات حاشیه جدید.

اگر پول نقد اضافی ارائه نشده باشد ، کارگزار تمام حقوقی را دارد که مواضع را ببندد (اگر نه همه) برای پاسخگویی به نیازهای حاشیه و حفظ سلامت مالی خود به عنوان یک موسسه.

برای جلوگیری از تماس حاشیه ، کنترل ریسک ضروری است.

یک معامله گر باید نیازهای حاشیه ای را بشناسد و از افزایش بیش از حد پول خودداری کند - از تجارت اهرم و حاشیه ای عاقلانه استفاده کنید. او همچنین ممکن است بخواهد با استفاده از سفارشات متوقف کردن ضرر ضرر کند.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 662 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:52