بررسی Kucoin

ساخت وبلاگ

خلاصه: Kucoin به طور گسترده ای به عنوان "خانه Altcoins" در نظر گرفته می شود زیرا همیشه اولین مبادله متمرکز است که آخرین سکه ها را در بخش های Defi ، NFTS ، Metaverse و سایر بخش ها ارائه می دهد.

در این بررسی Kucoin ، ما به کاربران کمک می کنیم با نگاهی دقیق به هزینه ها ، ویژگی ها ، دارایی ها ، امنیت و گزینه های پشتیبانی ، درک عمیق تری از پلتفرم خود داشته باشند.

فهرست مطالب

نکات برجسته Kucoin

نکات برجسته سکو

Kucoin و KCS چیست؟

Kucoin یک مبادله رمزنگاری متمرکز مبتنی بر سیشل است که در سال 2017 تأسیس شده است. این کاربران 20 متر+ ثبت شده چشمگیر است و برای سرمایه گذاران در آسیا محبوب است زیرا برای استفاده از این سیستم عامل نیازی به تأیید هویت خود ندارید. Kucoin به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری در نظر گرفته می شود و در حال حاضر در CoinmarketCap در رتبه 5 در جهان قرار دارد.

KCS (Kucoin Token) نشانه های بومی مبادله Kucoin است و یک رمزنگاری به اشتراک گذاری سود است که به معامله گران اجازه می دهد ارزش را از این سیستم عامل استخراج کنند. در ابتدا عرضه 200 متر وجود داشت اما عرضه نهایی آن پس از بازپرداخت و مکانیسم سوختگی آن 100 متر قرار دارد.

ویژگی ها و دارایی های Kucoin

یکی از دلایل اصلی محبوبیت Kucoins ، بیشماری از ویژگی های ارائه شده است. در Kucoin شما به 10 ویژگی مختلف معاملاتی ، هفت گزینه مختلف Staking و موارد دیگر دسترسی دارید. برای کلیه ویژگی های موجود در Kucoin به لیست زیر مراجعه کنید.

 • خرید فوری Crypto - خرید رمزنگاری فوراً از طریق تجارت سریع (70+ روش پرداخت پشتیبانی شده مانند ویزا ، MasterCard و PayPal) و گزینه های شخص ثالث مانند Banxa ، Simplex & BTC Direct.
 • P2P (همتا به همتا) بازار-5 نشانه (USDT ، ETH ، BTC ، KCS و USDC) را مستقیماً از سایر کاربران Kucoin برای یک نرخ قبل از بحث مذاکره خریداری و بفروشید.
 • تجارت Spot & Margin - از طریق معاملات Spot و Margin بیش از هزار جفت رمزنگاری را خریداری و بفروشید.
 • Convert (مبادله) رمزنگاری-فوراً Crypto-Crypto را بین 27 نشانه عوض کنید.
 • معاملات معاملات آتی - معاملات معاملات آتی با سه نوع مختلف - Futures Classic (اهرم 100x) ، Futures Lite (نسخه ساده کلاسیک) و Futures Brawl (برای پیروزی در نبردهای طولانی یا کوتاه بروید).
 • نشانه های اهرم - آینده با افزایش اهرم ، انحلال و بدون وام.
 • 7 گزینه Staking-استیک یک طرفه و دو طرفه در بسیاری از ارزهای رمزپایه. برای اطلاعات بیشتر به پاراگراف Staking مراجعه کنید.
 • Wonderland - Kucoins NFT Marketplace و سیستم عامل راه اندازی NFT برای چندین پروژه.
 • HUB پاداش - لیست گسترده ای از پاداش ها و وظایف برای تکمیل هر هفته برای کوپن ها و جوایز رمزنگاری رایگان.

علاوه بر تمام ویژگی های فوق ، Kucoin بیش از 700 ارز رمزپایه پشتیبانی شده را ارائه می دهد.

آیا Kucoin هزینه های بالایی دارد؟

نه ، Kucoin دارای هزینه های کم هزینه و برنامه هزینه های دقیق با سیستم ردیف و تخفیف برای دارندگان KCS است. برای تفکیک هزینه های Kucoins به لیست زیر مراجعه کنید.

هزینه سپرده

 • رمزنگاری - رایگان
 • تجارت سریع - 0. 1 ٪
 • P2P - رایگان
 • شخص ثالث (Simplex ، Banxa & BTCDirect) - 0. 3 ٪

هزینه برداشت

 • Crypto - همه نشانه ها برای تأمین گاز هزینه کمی دارند ، برای جزئیات بیشتر به هزینه های برداشت Kucoins مراجعه کرده و به جستجوی نشانه ای که می خواهید برداشت کنید ، مراجعه کنید.

هزینه معاملات

 • سیستم لایه بندی از 0. 1 ٪ به عنوان هزینه سازنده/Taker شروع می شود و نرخ بودجه منف ی-0. 005 ٪/0. 025 ٪ را برای بالاترین کاربران ردیف (LVL 12) ارائه می دهد. برای دریافت کمترین نرخ نیاز به تجارت حداقل 80K BTC دارید.
 • آینده - سیستم ردیف از 0. 02 ٪/0. 06 ٪ برای سازنده/Taker شروع می شود و برای کاربران LVL12 که بیش از 160K BTC را در یک ماه تجارت می کنند ، نرخ بودجه منف ی-0. 015 ٪/0. 03 ٪ دریافت می کند.

تخفیف هزینه KCS

Exchange Kucoin ویژگی ای را ارائه می دهد که به هر کاربر که از KSC (Kucoin Token) استفاده می کند ، می دهد تا دارایی زیرین را 20 ٪ تخفیف بیشتر از هزینه های معاملاتی خود بپردازد. این تخفیف برای کلیه ردیف ها از جمله کاربران سطح 12 اعمال می شود.

آیا Kucoin یک مبادله ایمن و قابل اعتماد است

Kucoin ویژگی های امنیتی مانند احراز هویت چند عاملی ، ذخیره کیف پول سرد و رمزگذاری را ارائه می دهد ، همچنین به کاربران نیاز دارد تا یک رمز عبور جداگانه برای تجارت ایجاد کنند. این امر برای اطمینان از دسترسی به دارایی کاربران حتی اگر حساب اصلی شما به خطر بیفتد ، قابل دسترسی است. کاربران برای انجام معاملات یا برداشت دارایی به رمز عبور خود نیاز دارند.

چه رمزنگاری می توانید در Kucoin شرکت کنید

Kucoin هفت گزینه Cryptocurrency را در بیش از 100 نشانه ارائه می دهد. به لیست زیر گزینه های موجود در استینگ/درآمد و آنچه در هر دسته از نشانه ها پشتیبانی می شود ، مراجعه کنید.

 1. وام های رمزنگاری - کاربران می توانند برای دوره های ثابت 7 ، 14 و 28 روز با نرخ بهره روزانه 0 ٪ - 0. 2 ٪ ، 188 توکن را تأمین یا وام دهند.
 2. Kucoin Ea - کاربران می توانند در 58 توکن با شرایط ثابت یا انعطاف پذیر برای APY ها با 0. 1 ٪ - 101 ٪ بازده کسب کنند.
 3. Spotlight - Kucoin Token Platform در جایی که کاربران می توانند در اشتراک های جدید Token شرکت کنند.
 4. KCS Bonus - کاربران Kucoin که Kucoin Token (KSC) را در اختیار دارند ، برای انجام این کار جوایز روزانه دریافت می کنند.
 5. استخر Kucoin - استخر معدن POW برای BTC ، BCH ، ETH ، DCR و سایر زنجیره های عمومی.
 6. Kucoin Win - یک ویژگی قرعه کشی که به کاربران امکان می دهد از گرد و غبار خود (باقیمانده ، وجوه کوچک) برای خرید بلیط قرعه کشی استفاده کنند. بلیط قرعه کشی به کاربران این فرصت را می دهد تا کوپن های توکن را برنده شوند.
 7. Cloud Mining - یک مدل معدن از راه دور که به کاربران Kucoin امکان شرکت در معدن و حفظ امنیت شبکه اصلی را ارائه می دهد.

آیا می توانم با پشتیبانی 24/7 در Kucoin تماس بگیرم؟

بله ، Kucoin روش های مختلفی از پشتیبانی زنده از جمله ویژگی چت زنده ، ایمیل ، چندین اجتماع آنلاین و سیستم بلیط آن را ارائه می دهد. Kucoin را می توان از طریق لینک های زیر تماس گرفت - چت زنده ، ارسال بلیط ، فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب ، متوسط ، Reddit ، LinkedIn و VK.

Kucoin همچنین به چندین زبان در سراسر فیس بوک ، Reddit و Telegram پشتیبانی می کند. شما می توانید 23 زبان پشتیبانی کنید - انگلیسی ، ترکی ، اسپانیایی ، کرواسی ، ویتنامی ، روسی ، ایتالیایی ، هندی و موارد دیگر.

برنامه همراه

برنامه Kucoin در هر دو دستگاه iOS و Android پشتیبانی می شود. برای کاربران اپل ، این برنامه در iPad و iPhone در دسترس است. در فروشگاه Google Play ، برنامه Kucoin دارای امتیاز 4. 4 ستاره از 107K بررسی است. و در فروشگاه App Apply دارای امتیاز چشمگیر 4. 6 ستاره از 16K بررسی است و در رده مالی در رده شماره 126 قرار دارد.

برنامه Kucoin تمام ویژگی های مشابه نسخه وب Kucoin را ارائه می دهد. بررسی های Forbes "هیت سنگین هنگام صحبت از سکه های موجود در دسترس است ، Kucoin دسترسی به یک کتابخانه گسترده از Altcoins را با هزینه های پایین فراهم می کند."و CoinmarketCap گفت: "Kucoin از نظر عملکرد کلی 5 امتیاز برتر است."

آیا Kucoin تنظیم می شود؟

Kucoin در سیشل مقر آن است ، به این معنی که توسط مقامات بزرگ مالی مانند کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) تنظیم نمی شود. با این حال ، Kucoin مطابق با مقررات محلی برای فعالیت در مناطق خاص است.

علاوه بر این ، Kucoin پیروی می کند که نیازهای مشتری (KYC) را برای همه کاربران ، از جمله کسانی که از ایالات متحده هستند ، بشناسد. این پلتفرم همچنین به معامله گران نیاز دارد تا یک فرآیند KYC LEVE 1 و سطح 2 را برای سپرده ها و برداشت ها انجام دهند. برای امنیت اضافه شده ، Kucoin یک ویژگی تأیید هویت دو عاملی (2FA) را برای تأمین حساب کاربری ارائه می دهد.

افکار نهایی

به طور کلی ، Kucoin یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری برای شروع سرمایه گذاری و تجارت صدها دارایی دیجیتالی مختلف بدون KYC یا تأیید است. پلت فرم آنها همچنین طیف گسترده ای از محصولات بومی رمزنگاری را شامل می شود که شامل Crypto Staking ، یک اکوسیستم Defi بومی به نام Kucoin Chain ، یک بازار NFT و موارد دیگر است.

Exchange Kucoin همچنین به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین سیستم عامل ها برای معاملات معاملات آتی No-KYC در نظر گرفته می شود و به کاربران تا 100 برابر اهرم را برای تجارت بیش از 120 نشانه بزرگ کلاه بزرگ ارائه می دهد. نکته مهم در مورد Kucoin این است که آنها هک شده اند و در گذشته نقض داده ای داشته اند ، بنابراین مطمئن شوید که مقدار زیادی از بودجه را روی سکو نگه ندارید.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 18 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:42