سؤالات متداول - سوالات متداول

ساخت وبلاگ

در حین مطالعه خدمات و محصولات ما ممکن است بخواهید سوالات زیادی بپرسید. در اینجا می توانید پاسخ سؤالات متداول از مشتریان را پیدا کنید.

شرایط تجارت

این صفحه با هدف ارائه پاسخ به سؤالات شما در مورد شرایط معاملاتی در بازارهای IFC انجام شده است. IFC Markets یک شرکت پیشرو مالی است که در بازارهای فارکس و CFD خدمات ارائه می دهد.

بسترهای تجاری

در این بخش اطلاعاتی در مورد پلت فرم تجارت ارائه شده است ، حاوی پاسخ به سؤالات است ، مانند تفاوت بین NetTradex و Metatrader چیست؟

انتقال پول

در اینجا می توانید پاسخ تمام سؤالات خود را در مورد انتقال پول در سیستم ما پیدا کنید. IFC Markets یک شرکت پیشرو مالی است که در بازارهای فارکس و CFD خدمات ارائه می دهد.

سوالات عمومی

در این صفحه لیستی از سؤالات را معرفی می کنیم که در آن می توانید پاسخ سوالات خود را در مورد تجارت فارکس ، از جمله نوع کارگزار IFC بازارهای IFC ، آیا تنظیم می شود و غیره.

شرایط تجارت

کمیسیون برای افتتاح و بسته شدن موقعیت در CFD های سهام متهم است. بسته به بورس اوراق بهادار متفاوت است - کمترین هزینه 0. 1 ٪ از حجم موقعیت است. برای سهام ایالات متحده کمیسیون برابر با 0. 02 دلار در هر سهام است. می توانید اطلاعات دقیق تری در مورد کمیسیون های پرداخت شده هنگام تجارت CFD در سهام در جدول کمیسیون پیدا کنید.

حداقل مبلغ سپرده مجاز به نوع حساب معاملات بستگی دارد.

حداقل مبلغ سپرده برای مبتدی NetTradex و Metatrader 4 ، 5 Micro وجود ندارد.

برای حساب استاندارد در NetTradex 1000 دلار است. برای حساب استاندارد در Metatrader 4 و Metatrader 5 - 1000 دلار برای حساب های دلار آمریکا ، 1000 یورو برای حساب یورو و 100 000 پوند برای حساب ین ژاپنی.

ما انواع زیر حساب های تجاری واقعی را برای هر بستر معاملاتی ارائه می دهیم:

 • NetTradex-مبتدی ثابت ، استاندارد ثابت ، مبتدی با شناور ، حساب های استاندارد شناور.
 • Metatrader 4-حساب های میکرو ثابت و استاندارد ثابت.
 • Metatrader 5-حساب های میکرو شناور و شناور استاندارد.

برای اطلاعات بیشتر به بخش حسابهای معاملاتی مراجعه کنید.

مبلغ سپرده اولیه مجاز و سهام فعلی به نوع حساب معاملات بستگی دارد:

 

سپرده اولیهسهام عدالت فعلی
مبتدی NetTradex1 - 3000 دلار5 000 دلار
استاندارد NetTradex1000 دلار - نامحدودنامحدود
Metatrader 4 | 5 میکرو1 - 3000 USD (EUR) |100 - 300000 JPY5 000 دلار (یورو) |(500 000 JPY)
Metatrader 4 | 5 استاندارد1000 دلار (یورو) - نامحدود 100 000 JPY - نامحدودنامحدود

IFC Markets حجم معاملات مختلف مجاز را برای ابزارهای مختلف مالی و انواع حساب ارائه می دهد. حجم معاملات مجاز نیز ممکن است با حاشیه رایگان حساب شما محدود شود.

در NetTradex Trading-Analytical Platform در واحدهای ارز پایه یا دارایی تنظیم شده است ، در حالی که در Metatrader 4 و Metatrader 5 در تعداد زیادی تنظیم شده است.

به طور خاص ، برای حساب های مبتدی حداقل حجم جفت ارز 100 واحد ارز پایه با کنه 0. 01 واحد است. به عنوان مثال ، شما ممکن است در EURUSD با حجم 124. 64eur معامله داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حداقل و حداکثر حجم معاملات ، به حجم معاملات برای سیستم عامل های معاملاتی NetTradex ، Metatrader 4 و Metatrader 5 مراجعه کنید.

IFC Markets اهرم های زیر را ارائه می دهد:

 

نوع حسابقدرت نفوذلبه
نسخه ی نمایشی NetTradex1: 1 - 1: 400>0،25 ٪
مبتدی NetTradex1: 1 - 1: 400>0،25 ٪
استاندارد NetTradex1: 1 - 1: 200>0،5 ٪
Metatrader 4 ، 5 نسخه ی نمایشی1: 1 - 1: 400>0،25 ٪
Metatrader 4،5 میکرو1: 1 - 1: 400>0،25 ٪
Metatrader 4،5 استاندارد1: 1 - 1: 200>0،5 ٪

برای حساب Metatrader 4 و Metatrader 5 ، اهرم سهام CFDS سهام همیشه 1:20 (حاشیه 5 ٪) است. برای حساب های NetTradex ، اهرم برای تجارت سهام CFDS برابر است با 1:20 اگر اهرم حساب 1:20 یا بالاتر باشد ، یا اگر کمتر از 1:20 باشد ، با اهرم حساب برابر است.

برای حساب های Metatrader 4 و Metatrader 5 ، اهرم برای تجارت CFDS همیشه 1:40 (حاشیه 2. 5 ٪) است. برای کالاهای مداوم CFDS ، اهرم برابر با اهرم حساب است.

IFC Markets حساب های مشتریان خود را به دلار آمریکا ، یورو و ین ژاپنی ارائه می دهد. شما نمی توانید فرقه حساب خود را تغییر دهید ، اما می توانید یک حساب دیگر را با یک ارز متفاوت باز کنید. سپس می توانید به سادگی وجوه را از حساب قدیمی خود به پرونده جدید خود منتقل کنید.

بله ، می توانید با ورود به نمایه خود ، جایی که عملکرد تغییر اهرم در دسترس است ، اهرم خود را تغییر دهید.

آره. IFC Markets یک برنامه مشارکت ارائه می دهد. برنامه مشارکت یک ساختار دو سطح دارد. این بدان معناست که شما کمیسیون های اضافی را برای معاملات معاملات مشتری دریافت خواهید کرد ، که توسط Subibs خود جذب می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به بخش مشارکت ما بروید.

شما می توانید حساب های دلار آمریکا ، یورو و ین ژاپنی را در سیستم عامل های Metatrader 4 ، Metatrader 5 و NetTradex باز کنید.

نه ، هیچ هزینه ای برای باز کردن حساب وجود ندارد. باز کردن حساب سریع ، آسان و رایگان است. شما فقط باید در پروفایل ما ثبت نام کنید و از آنجا در یکی از سیستم عامل های ما یک حساب کاربری باز کنید. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به صفحه انواع حساب ما مراجعه کنید.

شما می توانید فقط یک حساب از یک نوع خاص داشته باشید. نوع توسط پارامترهای زیر تعیین می شود: واقعی/نسخه ی نمایشی ، پلت فرم معاملاتی ، نوع حساب (مبتدی ، میکرو ، استاندارد ثابت/شناور) ، ارز ، توری/محافظت شده.

به عنوان مثال. شما نمی توانید دو حساب ثابت مبتدی USD NetTradex را باز کنید ، اما می توانید حساب USD ثابت NetTradex Real NetTradex را باز کنید و حساب USD ثابت NetTradex مبتدی را باز کنید.

در کل می توانید 6 حساب واقعی MT4 ، 12 حساب واقعی MT5 و 16 حساب واقعی NetTradex را باز کنید.

شما باید به ما ارائه دهید: گذرنامه ، یا گواهینامه رانندگی یا هر سند هویت دیگر و اثبات آدرس قدیمی تر از 6 ماه. این می تواند عکس شفاف یا یک اسکن رنگ باشد.

پس از اجازه پروفایل خود ، می توانید سپرده های کارت بانکی و برداشت سیم بانکی را انجام دهید.

به طور کلی ما اسناد را به هر زبانی می پذیریم. اما ما این حق را داریم که اسناد را به زبان انگلیسی یا ترجمه اسناد رسمی از آنها درخواست کنیم.

شما باید آدرس خود را مشخص کنید که می تواند با هر یک از پرداختهای شخصی شما از طریق اسناد - بنابراین - به نام آدرس صورتحساب همراه باشد.

معمولاً در بازار فارکس 1: 100 بهینه ترین اهرم برای تجارت است.

IFC Markets به جز CFD های سهام ، گسترش های ثابت را برای همه گروه های ابزار فراهم می کند. کمترین گسترش 1. 8 است. برای CFDS سهام ، گسترش مربوط به معاملات بورس واقعی است.

مشخصات ابزارها:

در صورت نسبت تعادل با در نظر گرفتن سود/از دست دادن موقعیت های باز به ارزش حاشیه ، وضعیت حاشیه ای کوتاه خواهید داشت. هنگام مواجهه با حاشیه کوتاه ، یعنی زمانی که سطح حاشیه برابر با 10 ٪ است ، موقعیت ها بسته می شوند و از سودآوری ترین آنها شروع می شود.

نه ، ما سیگنال های تجاری ارائه نمی دهیم. اما مشتریانی که دارای حساب های MT4 یا MT5 هستند ممکن است از سیگنال های معاملاتی در خدمات کلی متاکووت ها استفاده کنند.

بله ، IFC Markets یک حساب نمایشی رایگان برای سیستم عامل های تجاری NetTradex ، Metatrader 4 و Metatrader 5 ارائه می دهد. حساب های نسخه ی نمایشی منقضی نمی شوند.

ما به مشتریان خود تجارت می کنیم که با جفت ارز ، فلزات گرانبها ، CFDS کالا ، CFDS INDEX ، CFDS سهام ، ابزارهای طلای منحصر به فرد و ابزارهای کامپوزیت شخصی (PCI) تجارت می کنند. برای جزئیات بیشتر به صفحه مشخصات ابزارهای تجاری بروید.

نه. متأسفانه ما در حال حاضر قادر به باز کردن حساب برای ما ساکنان نیستیم.

بله ، ما مواد آموزشی را برای مبتدیان ارائه می دهیم. بخش آموزشی وب سایت ما کلیه اصول اولیه تجارت در بازارهای فارکس و CFD ، تجزیه و تحلیل فنی و موارد دیگر را در بر می گیرد. همچنین ما چندین کتاب آموزشی داریم که برای افراد تازه وارد مفید خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به بخش تجارت کتاب بروید.

بله ، بازارهای IFC تجزیه و تحلیل فنی را ارائه می دهند. می توانید آن را در بخش تحلیل فنی پیدا کنید.

شما ممکن است تجزیه و تحلیل فنی خود را به تنهایی (با شاخص های فنی محبوب و اشیاء گرافیکی) در ترمینال های تجاری ارائه شده توسط شرکت ما FPR رایانه های شخصی و دستگاه های تلفن همراه با ویندوز ، Android ، IOC ، MacOS ، ویندوز فون ، سیستم های ویندوز موبایل انجام دهید.

بله ، ما یک تقویم اقتصادی رایگان ارائه می دهیم تا شما را با انتشار داده های اقتصادی آینده و رویدادها در سراسر جهان به روز نگه دارد. می توانید آن را در بخش تقویم اقتصادی مشاهده کنید.

از طرف بازارهای IFC هیچ حداقل مقدار پر کردن مجدد وجود ندارد. حداقل اندازه مجدد حساب به روش انتخاب شده (سیستم صورتحساب) بستگی دارد.

هیچ هزینه ای برای استفاده از سیستم عامل های ما وجود ندارد.

اگر می خواهید برای اولین بار (یا از رایانه شخصی دیگر) به حساب معاملاتی خود دسترسی پیدا کنید ، در فهرست اصلی به "پرونده" بروید و از فهرست زمینه گزینه "ایجاد ورود به سیستم موجود" را انتخاب کنید.

یک پنجره گفتگوی "اضافه کردن ورود به سیستم موجود" باز خواهد شد:

نام ورود خود را وارد کنید (Rххххх - برای حساب واقعی یا نسخه ی نمایشی - برای حساب نسخه ی نمایشی) و روی "Next" کلیک کنید.

یک نوع حساب (واقعی یا نسخه ی نمایشی) را انتخاب کنید و روی "Next" کلیک کنید.

کادر "ذخیره رمز عبور" را تیک بزنید (اگر می خواهید رمز ورود خود را ذخیره کنید) ، رمز ورود خود را وارد کرده و روی "Next" کلیک کنید.

پس از ایجاد ورود ، آن را در پنجره "Navigator" ، در زیر بخش "ورود به سیستم" مشاهده خواهید کرد. برای ورود به سیستم ، فقط باید بر روی آن کلیک کنید و "OK" را فشار دهید یا بر روی آن کلیک راست کنید ، "اتصال" و "OK" را فشار دهید.

توجه: ورود به سیستم موجود فقط یک بار در هر رایانه شخصی که به حساب تجارت خود دسترسی پیدا می کنید اضافه می شود.

اگر نمی توانید ابزاری را در پنجره "Watch Market" پیدا کنید ، لطفاً به منوی متن آن پنجره یا به بخش "تجارت" در منوی اصلی بروید و "ابزار" را انتخاب کنید. در پنجره باز شده در سمت راست ، گروهی از ابزارهایی را که به "همه سازها" علاقه مند هستید انتخاب کنید و ابزارهای انتخاب شده را به سمت چپ بکشید تا "در استفاده" با فلش یا ماوس "در مورد این کار در راهنمای کاربر در این مورد بیشتر باشید."لیست ابزارهای مالی".

روش های مختلفی برای باز کردن نمودار جدید وجود دارد:

 • "تجارت" را در منوی اصلی انتخاب کنید و گزینه "نمودار جدید" را از منوی زمینه انتخاب کنید. در پنجره باز شده ، ابزار را انتخاب کنید ، نمودار نمایشی که می خواهید نمایش داده شود.
 • راست را در یکی از ابزارهای تجاری در پنجره "Watch Market" ، گزینه "نمودار" را از منوی زمینه انتخاب کنید و یک بازه زمانی را در منوی پاپ آپ انتخاب کنید.

می توانید در بخش جدید نمودارهای جدید در مورد این موضوع در راهنمای کاربر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قبل از تنظیم سفارش ، "تجارت" را در منوی اصلی باز کنید و از منوی زمینه گزینه "ابزار در استفاده" را انتخاب کنید. در پنجره باز شده ، گروه های سازها را باز کنید و بر روی ابزاری که به آن علاقه مند هستید کلیک کنید. در بخش "اطلاعات ابزار" در سمت راست اطلاعات "Min. Order Instanciation" را در PIPS مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که فاصله در پیپ های ترمینال تعیین می شود ، یعنی به عنوان مثال ، برای بیشترین جفت ارز ، پیپ برابر با 0. 00001 (علامت 5 بعد از کما) و برای جفت ین - 0. 001 (3 علامت 3 خواهد بود. بعد از اغما).

اگر می خواهید حجم موقعیت باز خود را کاهش دهید ، به سادگی یک موقعیت مخالف را باز کنید (در "قفل پنجره" را قفل کنید) با حجم کمتری. مثلا:

شما موقعیت خرید را در جفت EURUSD با 10000 حجم باز کرده اید. می توان آن را با یک موقعیت فروش قفل نشده در EURUSD با حجم کمتری کاهش داد.

حجم اولیه 10000 شما به 8000 کاهش یافته است.

اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید. اگر قادر به حل مشکل در ارتباط خود نیستید ، از مدیر LAN یا نماینده خدمات پشتیبانی ارائه دهنده اینترنت خود سؤال کنید.

برای اتصال به سرور ، باید یک اتصال TCP را در یکی از آدرس های سرور ما ایجاد کنید.

برای پیدا کردن آدرس های سرور ما ، لطفاً به تنظیمات بروید ، به دنبال آن ترمینال و برگه شبکه را باز کنید. لیست بالا شامل آدرس های سرور واقعی است و لیست پایین شامل آدرس های سرور نسخه ی نمایشی است. اگر همه سرورها به عنوان فعال مشخص شده اند ، می توانید برخی از آنها را غیرفعال کنید ، کنه ها را از جعبه های کنه خارج کنید و سعی کنید دوباره وصل کنید. اگر بعد از این مراحل نتوانستید اتصال برقرار کنید ، با نماینده پشتیبانی ISP خود تماس بگیرید.

The Network Tab

سیستم عامل های معاملاتی ما از سیستم عامل های تلفن همراه زیر پشتیبانی می کنند: iOS ، Android. علاوه بر این ، پلت فرم NetTradex از سیستم عامل های Windows Phone و Windows Mobile پشتیبانی می کند.

می توانید مانده حساب خود را در برگه "تجارت" پنجره "ترمینال" مشاهده کنید. تاریخ تجارت را می توان با کلیک بر روی برگه "تاریخچه حساب" ("تاریخ" برای Metatrader 5) در همان پنجره مشاهده کرد. همچنین می توانید بازه های زمانی تاریخ را سفارشی کرده و با کلیک راست روی هر خط در برگه "تاریخچه حساب" ("تاریخ") گزارش ها را دریافت کنید.

سیستم عامل های NetTradex ، Metatrader 4 و Metatrader 5 دارای ویژگی های یکسان و متفاوت هستند. می توانید این سیستم عامل ها را با یکدیگر مقایسه کرده و یکی از موارد متناسب با نیازهای تجاری خود را انتخاب کنید.

بله، تو میتونی. ما تجارت برنامه را برای NetTradex ، Metatrader 4 و 5 ارائه می دهیم. پلت فرم معاملاتی NetTradex دارای یک ترمینال معاملاتی تعارف است که به کاربران امکان می دهد تجارت را از طریق زبان NTL+ساخته شده به صورت خودکار انجام دهند. می توانید ترمینال را از وب سایت ما بارگیری کنید.

در Metatrader 4 فرصتی برای خودکارسازی تجارت و تجزیه و تحلیل فنی با کمک زبان برنامه نویسی یکپارچه MQL4 وجود دارد.

در Metatrader 5 فرصتی برای خودکارسازی تجارت و تجزیه و تحلیل فنی با کمک زبان برنامه نویسی داخلی و شی گرا MQL5 وجود دارد.

MQL4 و NTL+ سازگار هستند ، به همین دلیل مشاوران ، اسکریپت ها و شاخص ها ، که از طریق زبان MQL4 در Metatrader 4 ایجاد شده اند ، به راحتی می توانند پس از کمی تحول بر اساس کتابخانه سازگاری استاندارد ارائه شده در NetTradex اجرا شوند.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تجارت خودکار در بخش معاملات برنامه ما پیدا کنید.

رژیم توقف دنباله ای مکانیسمی برای به روزرسانی خودکار از دست دادن توقف سفارش مرتبط با قانون زیر فراهم می کند: اگر سود موقعیت از فاصله ثابت تعیین شده بالاتر می رود ، سفارش ضرر به سطحی منتقل می شود که تفاوت بین قیمت فعلی بازارو قیمت سفارش برابر با این فاصله است. اگر در ابتدا دستور ضرر توقف تنظیم نشده بود ، در حالی که رژیم توقف Trailing تنظیم شده بود ، هنگامی که سود موقعیت برابر با فاصله تعیین شده برابر می شود ، سفارش ضرر توقف به طور خودکار با قیمت افتتاح موقعیت تنظیم می شود. در NetTradex Platform Trailing Stop Stop در حالت سرور کار می کند ، یعنی رژیم حتی اگر ترمینال مشتری خاموش باشد ، روی سرور انجام می شود.

اگر رمز ورود حساب نسخه ی نمایشی خود را فراموش کرده اید ، می توانید از ما بخواهید که آن را با چت زنده ، پست الکترونیکی یا اسکایپ تنظیم کنیم. در غیر این صورت ، شما فقط می توانید یک حساب نسخه ی نمایشی جدید را باز کنید.

اگر رمز ورود حساب واقعی خود را فراموش کرده اید ، از فرم تنظیم مجدد رمز عبور استفاده کنید.

برای فعال کردن فید خبری ، باید "تنظیمات" را از منوی فوقانی انتخاب کنید و از منوی باز شده "ترمینال" را انتخاب کنید. در پنجره باز شده "تنظیمات ترمینال" برگه "News" را انتخاب کرده و "فعال کردن اخبار" را تیک بزنید.

جفت ارز ، فلزات گرانبها ، شاخص مداوم و کالاهای CFDS ، CFD در ایالات متحده ، سهام آلمانی ، انگلیسی ، روسی ، استرالیا ، ژاپنی و چینی ، سازهای طلا به همان اندازه در هر دو سیستم عامل در دسترس است. CFDS در معاملات آتی کالاها نیز در سیستم عامل های Metatrader 4 و 5 موجود است. فرصتی برای ایجاد ابزارهای کامپوزیت شخصی (PCI) و استفاده از چنین ابزاری از کتابخانه PCI نیز در پلت فرم NetTradex تحقق می یابد.

روش های مختلفی برای تنظیم سفارش در انتظار وجود دارد:

 • "تجارت" را از منوی اصلی انتخاب کرده و روی "تنظیم سفارش" کلیک کنید.
 • بر روی خط ابزار مالی در پنجره "Watch Watch" کلیک راست کنید و گزینه "تنظیم سفارش" را از منوی زمینه انتخاب کنید.
 • بر روی پنجره "نمودار" از ابزار مالی کلیک راست کرده و "تنظیم سفارش" را از منوی زمینه انتخاب کنید.
 • در "موقعیت های باز" ، "جمع موقعیت های باز" و "سفارشات" ویندوز بر روی خط موقعیت (سفارش) ابزار مالی مورد نظر خود کلیک راست کرده و "تنظیم سفارش" را از منوی متن باز شده انتخاب کنید.

برای حذف سفارش در "سفارشات" پنجره با کلیک راست بر روی خط با سفارش و گزینه "حذف" را از منوی زمینه انتخاب کنید.

برای تغییر ترتیب از پیش تعیین شده در "سفارشات" پنجره با کلیک بر روی خط با سفارش کلیک راست کرده و گزینه "ویرایش" را از منوی متن باز شده انتخاب کنید. پنجره گفتگوی "سفارشات" باز خواهد شد ، جایی که می توانید پارامترهای سفارش را تغییر دهید.

می توانید یک سفارش بازار را از طریق کادر گفتگوی "Make Deal" تنظیم کنید. این کادر گفتگو را می توان از طریق باز کرد:

 • با کلیک بر روی جفت ارز در پنجره "ساعت بازار" ؛
 • با کلیک راست بر روی نمودار یک ابزار مالی و انتخاب گزینه "Make Deal" از منوی زمینه.
 • با کلیک راست بر روی خط ابزار مالی در "موقعیت های باز" ، "جمع موقعیت های باز" و "سفارشات" پنجره ها. در منوی متن باز شده "Make Deal" را انتخاب کنید.
 • انتخاب "تجارت" از منوی اصلی و کلیک بر روی "ایجاد معامله".

روش های مختلفی برای تنظیم سفارش در انتظار وجود دارد:

 • "ابزارها" را از منوی اصلی انتخاب کرده و روی "سفارش جدید" کلیک کنید.
 • روی دکمه "سفارش جدید" در نوار ابزار کلیک کنید.
 • بر روی یکی از ابزارهای موجود در پنجره "Watch Market" کلیک راست کرده و عملکرد "سفارش جدید" را از منوی زمینه انتخاب کنید.
 • بر روی پنجره "نمودار" از ابزار مالی کلیک راست کنید ، "تجارت" را از منوی زمینه انتخاب کرده و روی "سفارش جدید" کلیک کنید.
 • بر روی پنجره "تجارت" راست کلیک کرده و "سفارش جدید" را از منوی متن باز شده انتخاب کنید.

برای حذف یا اصلاح یک سفارش در انتظار راست روی خط با سفارش در پنجره "تجارت" و "اصلاح یا حذف سفارش" را از منوی زمینه انتخاب کنید.

اگر نمی توانید ابزاری را در پنجره "Watch Market" پیدا کنید ، لطفاً روی یکی از ابزارهای موجود در پنجره کلیک راست کنید و عملکرد "نمادها" را انتخاب کنید. در پنجره باز شده "نمادها" ابزار مورد نیاز را در لیست سلسله مراتب سازها انتخاب کنید ، با کلیک چپ بر روی آن ساز و دکمه "نمایش" را فشار دهید.

روش های مختلفی برای باز کردن نمودار جدید وجود دارد:

 • در منوی اصلی روی پرونده کلیک کنید و "نمودار جدید" را انتخاب کنید.
 • روی دکمه "ایجاد یک نمودار جدید" در نوار ابزار کلیک کنید.
 • بر روی یکی از ابزارهای موجود در پنجره Watch Market کلیک راست کرده و "پنجره نمودار" را انتخاب کنید.

با بستن بخشی از آن می توانید حجم موقعیت باز خود را کاهش دهید. با کلیک راست بر روی موقعیت باز خود در پنجره "تجارت" ، "سفارش نزدیک" را از منوی زمینه انتخاب کنید. در اندازه حجم تنظیم پنجره باز شده می خواهید ببندید و روی دکمه "بستن" کلیک کنید.

برای MT5 تقریباً همان کار انجام می شود - راست روی موقعیت باز خود در پنجره "تجارت" کلیک راست کنید ، "اصلاح یا حذف" را از منوی زمینه انتخاب کنید. در پنجره باز شده به نوع "اجرای فوری" نوع سپس اندازه حجم مورد نظر خود را تنظیم کنید و روی دکمه "بستن" کلیک کنید.

نام سرور به نوع حساب شما بستگی دارد:

 • حساب های واقعی: ifcmarkets-Real
 • حساب های نسخه ی نمایشی: ifcmarkets-demo

IFC Markets طیف گسترده ای از گزینه های سپرده موجود را ارائه می دهد. می توانید روش های سپرده را در اینجا پیدا کنید.

می توانید روشهای برداشت را در اینجا پیدا کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که روش برداشت باید با روش سپرده همزمان باشد.

شما فقط کمیسیون سیستم پرداخت را پرداخت می کنید. ما هیچ کمیسیون اضافی را شارژ نمی کنیم. علاوه بر این ، برای برخی از سیستم های پرداخت ، ما کمیسیون سیستم پرداخت را جبران می کنیم.

سریعترین راه برای واریز/برداشت وجوه از طریق سیستم های پرداخت آنلاین است ، زیرا تنها چند دقیقه طول می کشد.

می توانید کد حفاظت از درخواست قبلاً انجام شده برای برداشت از کیف پول WebMoney خود را در نمایه پیدا کنید. در منوی بالا ، حساب ها را انتخاب کنید و برگه History را باز کنید. در بخش برداشت ها ستون نظرات را مشاهده خواهید کرد که شامل کد حفاظت است.

زمان پردازش Trasfer Bank به قوانین پردازش بانک فرستنده و همچنین تعداد کل بانک های درگیر در انتقال بستگی دارد. در بیشتر موارد ، پردازش باید از 2 تا 3 روز کاری طول بکشد. بعضی اوقات ، هنگامی که انتقال سیم توسط یک بانک کوچکتر انجام می شود که از تعدادی از بانکهای خبرنگار دیگر برای تحقق انتقال سیم استفاده می کند ، ممکن است انتقال سیم بیشتر طول بکشد.

پردازش معاملات کارت ممکن است چند دقیقه یا بیشتر طول بکشد. پردازش سیستم های پرداخت الکترونیکی (Webmoney و دیگران) ممکن است چند دقیقه و بیشتر طول بکشد.

بله ، در صورت واریز وجوه توسط همان کارت ، می توانید وجوه را به کارت اعتباری خود برداشت کنید. در صورت بروز مسئله فنی با برداشت وجوه به کارت اعتباری ، وجوه به حساب بانکی شما برداشت می شود.

برای پر کردن یک حساب کاربری از کارت بانکی ، نمایه باید مجاز باشد یا در انتظار تأیید مجوز باشد. در صورت رد درخواست مجوز ، سپرده های بیشتر با کارت بانکی در دسترس نخواهد بود - شما باید مجدداً به روش مجوز بروید. برای اهداف امنیتی ، این بانک ممکن است شما را به اسکن هر دو طرف کارت نیاز داشته باشد ، IFC Markets توصیه می کند تمام رقم های شماره کارت را به جز 6 و 4 آخر در قسمت جلویی پوشش دهید. کد امنیتی سه رقمی در پشت کارت نیز باید پنهان باشد (IFC Markets نیازی به کد CVV/CVC ندارد).

برای مجاز بودن پروفایل خود ، باید اسکن گذرنامه یا سند شناسایی دیگر و همچنین اثبات آدرس را که از 6 ماه پیرتر نیست ، تهیه کنید.

شما با هیچ مشکلی روبرو نخواهید شد. این تبدیل با توجه به نرخ ارز بانکی انجام می شود.

شما می توانید درخواست های سپرده و برداشت را 24/7 انجام دهید ، اما این کار در ساعات کار دفتر پشتیبان (از دوشنبه تا جمعه 08:00 صبح تا 08:00 بعد از ظهر (CET) انجام می شود.

معمولاً درخواست های برداشت در طی چند دقیقه در ساعات کار دفتر عقب (از دوشنبه تا جمعه 08:00 صبح تا 08:00 بعد از ظهر (CET) پردازش می شوند. اما ما حداکثر 2 روز کاری را برای پردازش درخواست برداشت در صورتی رزرو می کنیمبرخی از مشکلات

بله ، شما می توانید چندین حساب معاملاتی داشته باشید و از طریق انتقال داخلی ، وجوه بین آنها را منتقل کنید.

شما می توانید وجوه را از حساب معاملاتی خود هر زمان که می خواهید برداشت کنید.

در صورت بروز چنین مشکلی ، باید با بخش پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید.

بازارهای IFC هیچ محدودیتی در مورد میزان برداشت ندارند. بسته به سیستم پرداختی که انتخاب کرده اید فقط ممکن است با محدودیت هایی روبرو شوید.

نه ، بازارهای IFC سپرده های شخص ثالث را قبول نمی کنند.

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است کارت اعتباری/بدهی شما کاهش یافته باشد. شما ممکن است بیش از حد معامله روزانه خود رفته باشید یا از اعتبار/بدهی موجود کارت فراتر رفته باشید. از طرف دیگر ، شما ممکن است یک رقم نادرست برای شماره کارت ، تاریخ انقضا یا کد CVV وارد کرده باشید ، لطفاً تأیید کنید که این موارد صحیح است. همچنین اطمینان حاصل کنید که کارت شما معتبر است و منقضی نشده است. سرانجام ، با بانک صادر کننده خود بررسی کنید تا مطمئن شوید که کارت شما برای معاملات آنلاین مجاز بوده است و هیچ محدودیتی وجود ندارد که مانع از شارژ آن شود.

IFC Markets یک کارگزار STP است (پردازش مستقیم از طریق - تحقق خودکار معاملات با ابزارهای مالی). این بدان معناست که ما از ارائه دهندگان نقدینگی خود نقل قول می کنیم و سفارشات مشتریان انباشته شده بر این اساس به بازارها منتقل می شود.

می توانید جزئیات طرح ما را در مدل صفحه اجرای سفارش مشاهده کنید.

Back Office Time: Mon - جمعه ، 07:00 تا 19:00 ، شنبه - خورشید ، 06:00 - 14:30 (CET)

برای تنظیم مجدد رمز عبور حساب بازرگانی می توانید از فرم تنظیم مجدد رمز عبور استفاده کنید.

1. ترمینال بازرگانی را در رایانه شخصی یا دستگاه تلفن همراه خود بارگیری و نصب کنید.

 • بارگیری NetTradex
 • دانلود موبایل NetTradex
 • بارگیری NetTradex iOS
 • بارگیری NetTradex Android
 • بارگیری Nettradex Windows Phone
 • مشاوران NetTradex را بارگیری کنید
 • دانلود Metatrader 4
 • دانلود Metatrader 4 iOS
 • دانلود Android Metatrader 4
 • دانلود Metatrader 5

2. یک پروفایل را ثبت کنید

در حین ثبت نام باید زمینه ها را با اطلاعات شخصی خود پر کنید. پس از پر کردن و ارسال فرم از شما خواسته می شود ایمیل خود را تأیید کنید.

3. پروفایل خود را مجاز کنید

اگر می خواهید از طریق کارت بانکی واریز کنید یا وجوه خود را به حساب بانکی خود برداشت کنید ، باید پروفایل خود را مجاز کنید ، اسکن سند هویت خود را ارسال کنید. این کار را می توان با باز کردن برگه "نمایه" در نمایه خود انجام داد.

4- یک حساب بازرگانی باز کنید

برای باز کردن یک حساب بازرگانی از نمایه خود ، باید به برگه "حساب" بروید و عملکرد "باز کردن یک حساب جدید" را انتخاب کنید. در مرحله بعد ، فرم باز کردن یک حساب کاربری را پر کنید ، جایی که به نوع حساب (واقعی/نسخه ی نمایشی) ، پلتفرم (NetTradex/Metatrader 4/Metatrader 5) ، نوع حساب ، اهرم و حساب تراز حساب اشاره خواهید کرد.

حساب معاملاتی بلافاصله باز می شود و پارامترهای آن طی چند ثانیه در صفحه نمایش داده می شود. علاوه بر این ، پارامترهای دسترسی به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

5. حساب را به بستر معاملاتی اضافه کنید

الف) در پلت فرم NetTradex

در منوی اصلی ترمینال NetTradex "File" را انتخاب کنید- "ورود به سیستم موجود" ، ورود به سیستم خود را وارد کنید ، واقعی یا نسخه ی نمایشی را انتخاب کنید ، رمز عبور و نام خود را وارد کنید (در صورت نیاز). در منوی اصلی "پرونده" را انتخاب کنید- "اتصال" و حساب جدید در سیستم عامل بارگذاری شده و به سرور وصل می شود.

ب) در سکوی Metatrader 4

در منوی اصلی ترمینال Metatrader 4 "File" را انتخاب کنید-"ورود به حساب تجارت" ، ورود به سیستم ، رمز عبور خود را وارد کنید و سرور IFC Markets-Real یا IFC-DEMO را انتخاب کنید. روی دکمه "ورود به سیستم" کلیک کنید ، و حساب جدید در سیستم عامل بارگذاری شده و به سرور وصل می شود.

6. حساب معاملات را واریز کنید

برای واریز به حساب معاملاتی در نمایه ، باید به برگه "Accounts" وارد شوید ، گزینه "حساب من" را انتخاب کرده و روی دکمه "سپرده" در بخش حساب لازم کلیک کنید.

روش سپرده را از لیست کشویی انتخاب کنید و مراحل گفتگوی مربوطه را دنبال کنید.

به محض تأمین اعتبار حساب کاربری خود ، ممکن است تجارت را شروع کنید.

با استفاده از فرمول های زیر می توانید سود یا ضرر را در موقعیت خود محاسبه کنید:

برای خرید موقعیت ها: سود/ضرر = حجم موقعیت × (قیمت نزدیک - قیمت باز)

برای موقعیت های فروش: سود/ضرر = حجم موقعیت × (قیمت نزدیک - قیمت باز)

ممکن است از "ماشین حساب سود/ضرر" در صفحه وب IFC استفاده کنید.

سطح حاشیه رابطه مجموع تعادل و سود/ضرر موقعیت های باز با ارزش حاشیه است. مجموع تعادل و سود/ضرر موقعیت های باز سهام نامیده می شود.

فرمول محاسبه سطح حاشیه عبارت است از: درصد حاشیه درصد = سهام/حاشیه * 100 ٪

شما می توانید موقعیت های خود را تا زمانی که می خواهید برای همه سازها نگه دارید. تنها استثناء برای حسابهای اسلامی است که در آن می توان موقعیت ها را بیش از 14 روز نگه داشت.

نه ، ما میز معامله ای نداریم. کلیه سفارشات به طور خودکار توسط مدل DMA/STP به ارائه دهندگان نقدینگی منتقل می شوند.

بله ، مقیاس گذاری مجاز است.

PIP حداقل تغییر نقل قول است. PIP برای اکثر ابزارهای تجاری با چهار یا پنج رقم پس از امتیاز (برای جفت با JPY - با دو یا سه رقم بعد از امتیاز) 0. 0001 یا 0. 00001 است ، در حالی که در پایانه های تجاری بسیاری از شرکت های بزرگ ارز با پنج رقم پس از آن نقل شده استامتیاز (برای جفت با JPY - با سه رقم بعد از نقطه). نقل قول ها ، گسترش ها و مسافت های قرار دادن سفارشات در PIP ها محاسبه می شود.

برای تغییر جزئیات شخصی خود ، باید یک ایمیل به بخش پشتیبانی مشتری به آدرس [email protected] ارسال کنید. جزئیاتی را که می خواهید تغییر دهید و کلمه مخفی خود را ذکر کنید. اگر کلمه مخفی را به خاطر نمی آورید ، کپی سند شناسایی خود را ضمیمه کنید.

شکاف بین قیمت هایی است که به دلیل افزایش شدید یا کاهش نرخ صورت می گیرد.

برای بیشترین ابزارها وقتی در پایان روز معاملات یک موقعیت را باز می کنید ، بسته به نرخ بهره وام گرفتن پایه و نقل قول دارایی (ارز) در بازار بین بانکی ، حساب شما یا مبادله ای برای آن موقعیت اعتبار می یابد یا هزینه آن را برای آن موقعیت دریافت می کند. بشر

برای محاسبه مبادله در جفت ارز ، شرکت ما از نرخ بین بانکی Libid/Libor و نرخ بازار برای وام گرفتن استفاده می کند. ما مبادلات ترجیحی را برای ابزارهای غیر ارز و مبادله صفر برای حساب های اسلامی ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبادله های جفت ارز ، لطفاً به صفحه نرخ مبادله مراجعه کنید.

نرخ مبادله فعلی برای هر ابزار مالی ممکن است در صفحه مشخصات ابزار یافت شود.

ifcmarkets. Corp. توسط کمیسیون خدمات مالی جزایر ویرجین بریتانیا (BVI FSC) مجوز دارد.

اگر سهام در حساب معاملات مشتری در نتیجه عملیات معاملاتی منفی شود ، یعنی مشتری مدیون شرکت است ، مشتری موظف است بدهی را بپردازد. علاوه بر این ، مشتری حق دارد درخواست خود را برای پشتیبانی از مشتری برای یک عملیات در حساب کاربری تصحیح سهام به صفر ارسال کند. این درخواست به موقع مورد توجه قرار می گیرد.

چرا سود من به نتیجه نرسید ، اگرچه قیمت نمودار به سطح سفارش در نمودار رسیده است؟

به عنوان مثال ، شما یک موقعیت فروش را باز کرده اید و یک سفارش سود را تعیین کرده اید. لطفاً توجه داشته باشید که وقتی ما یک ابزار معاملاتی را می فروشیم ، ما یک موقعیت فروش را با قیمت پیشنهاد باز می کنیم (نمودارهای موجود در پایانه های معاملاتی با توجه به قیمت پیشنهاد ساخته می شوند). بسته شدن موقعیت های کوتاه به معنای افتتاح موقعیت خرید است ، یعنی هر موقعیت فروش ممکن است فقط با موقعیت خرید مخالف بسته شود. افتتاح موقعیت خرید با قیمت سؤال (گسترش بالاتر از قیمت پیشنهاد) انجام می شود. سفارش سود در مورد شما به معنای خرید است ، یعنی با قیمت درخواست انجام می شود. در مورد شما ، قیمت پیشنهادی در نمودار به سطح سفارش سود رسیده بود و قیمت سؤال هنوز بالاتر از آن سطح بود.

به عنوان مثال ، شما یک موقعیت فروش را باز کرده اید و دستور ضرر را تنظیم کرده اید. لطفاً توجه داشته باشید که وقتی ما یک ابزار معاملاتی را می فروشیم ، ما یک موقعیت فروش را با قیمت پیشنهاد باز می کنیم (نمودارهای موجود در پایانه های معاملاتی با توجه به قیمت پیشنهادی ساخته می شوند). بسته شدن موقعیت های کوتاه به معنای افتتاح موقعیت خرید است ، یعنی هر موقعیت فروش ممکن است فقط با موقعیت خرید مخالف بسته شود. افتتاح موقعیت خرید با قیمت سؤال (گسترش بالاتر از قیمت پیشنهاد) انجام می شود. سفارش ضرر برای موقعیت فروش به معنای خرید است ، یعنی با قیمت سؤال انجام می شود. در مورد شما ، قیمت پیشنهادی در نمودار به سطح ترتیب ضرر توقف نرسیده است و قیمت درخواست قبلاً به آن سطح رسیده بود و سفارش انجام شده است.

نمایه بخشی است که مشتری را تعریف می کند و فقط در دسترس او است. این شامل داده های شخصی ، حساب های موجود و سایر اطلاعات مهم است. در اینجا مشتریان می توانند حسابهای جدید و نسخه ی نمایشی جدید را باز کنند ، درخواست های واریز و برداشت را انجام دهند و اصلاح کنند. می توانید یک پروفایل را در وب سایت ما ثبت کنید.

ifcmarkets. Corp. دارایی حرفه ای برای بیمه موسسات مالی در AIG Europe Limited - با این لینک می توانید گواهی بیمه را مشاهده کنید.

وجوه معامله گران از وجوه شرکت در یک حساب بانکی جداگانه جدا می شود و به جز ارائه حاشیه ای برای تجارت شما در بازارهای مالی ، توسط شرکت برای هر منظور دیگری قابل استفاده نیست.

در صورت نوسانات بالا پس از انتشار اخبار مهم یا نیاز به اتصال به اینترنت ضعیف (لغو اجرای سفارش و پیشنهاد قیمت جدید) امکان پذیر است ، زیرا در حالی که درخواست از ترمینال مشتری به ترمینال مشتری منتقل می شود ، قیمت به میزان قابل توجهی تغییر کرده است. سرور شرکت. برای جلوگیری از نیاز به ایجاد سفارش ، باید حداکثر انحراف مجاز را تعیین کنید - انحراف مجاز از قیمت سفارش درخواست شده. در صورت تعیین انحراف ، سفارش با قیمت فعلی اجرا می شود ، در صورتی که تفاوت بین قیمت های درخواست شده و فعلی کمتر از انحراف تعیین شده باشد.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 67 تاريخ : جمعه 4 فروردين 1402 ساعت: 0:06