گزینه های آنلاین استراتژی های معاملاتی

ساخت وبلاگ

دوره معاملات گزینه های آقای Manish Taneja پس از پاسخ عظیم UDTS راه اندازی شد ، ما تقاضا برای ساده سازی استراتژی های گزینه برای سرمایه گذار و بازرگانان دریافت کرده ایم. بنابراین ما در اینجا استراتژی های گزینه موضوعی مشکل را در یک روش ساده و آسان برای درک سرمایه گذار ، معامله گرانی که مایل به محافظت از موقعیت خود در بازار هستند ، ارائه می دهیم.

استراتژی های گزینه آقای Manish Taneja

 • معرفی
 • طرح دوره
 • مخاطب هدف
 • F. A. Q
 • نسخه ی نمایشی

گزینه های دوره آموزش استراتژی ها توسط آقای مانیش تانجا

آیا شما در تجارت گزینه ها جدید هستید؟آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه گزینه های تجاری را تجارت کنید؟آیا دوست دارید بهترین تکنیک معاملات گزینه برای سود بالا و حداقل ضرر را بدانید؟هنگامی که به دوره تجارت گزینه های آنلاین می پیوندید-آقای Manish Taneja ترفندهای ساده ای را برای پیش بینی حرکات گزینه ها در یک آموزش ویدیویی 10 ساعته کوتاه مدت به شما آموزش می دهد.

ما یک دوره استراتژی معاملات گزینه های آنلاین را برای مبتدیان طراحی کرده ایم. جایی که معامله گران جدید می توانند استراتژی تجارت گزینه ها را از تحلیلگر تحقیق تخصصی آقای مانیش تانجا بیاموزند.

بررسی اجمالی

اگر مبتدی در تجارت گزینه ها هستید ، این تنها دوره ای است که شما باید هر ماه از گزینه های معاملاتی یاد بگیرید و درآمد پایدار داشته باشید. بسیاری از معامله گران موجود در بورس سهام از گزینه های معاملات خودداری می کنند و معتقدند که بسیار پیچیده است. گزینه ها یک ابزار مالی همه کاره هستند. آنها ابزاری قدرتمند برای بهبود نمونه کارها هستند زیرا می توان از آنها به عنوان یک پرچین جایگزین در برابر کاهش بازارهای سهام استفاده کرد. به خصوص ، برای معامله گران که می خواهند ضرر و زیان بورس خود را محدود کنند. یا برای کسی که می خواهد درآمد اضافی در خانه داشته باشد.

بسیاری از افراد در معاملات گزینه ها پول خود را از دست می دهند. همانطور که آنها یا کارگزارانشان دانش کافی در مورد تجارت گزینه ها ندارند. اما در این دوره ، ما شما را به مسیر ساده تر برای تجارت گزینه می پردازیم.

دوره استراتژی های معاملاتی گزینه های آنلاین برای مبتدیان است. در این دوره ، ما شما را از طریق استراتژی های گزینه های مفید ، تجزیه و تحلیل فنی در پشت آنها ، که باید از کدام استراتژی استفاده شود ، نحوه تجارت در بازار سهام در حال سقوط و نکات عملی در مورد نحوه تجارت در گزینه ها با مثال های زنده ، قدم می زنیم.

این دوره مباحث مهم معاملات گزینه ها از جمله گزینه های تماس ، انواع گزینه ها ، پایه گزینه ها و نوشتن گزینه ها را در بر می گیرد. و بسیاری از مفاهیم اساسی دیگر با استفاده از آموزش های تجاری گزینه های عملی بصورت آنلاین.

هدف، واقعگرایانه

 • دانش در مورد اصول تجارت گزینه ها کسب کنید
 • بیاموزید که چگونه به طور مؤثر تماس تلفنی را انجام دهید و عمودی قرار دهید
 • این دوره به شما می آموزد که چگونه یک استراتژی گزینه را برای افزایش سود انتخاب کنید
 • بیاموزید که تجارت گزینه ها چیست و چگونه می توان شروع کرد.
 • درک کنید که چگونه شرایط تجاری را برای استراتژی های گزینه های مختلف تنظیم کنید
 • نحوه استفاده از استراتژی های گزینه ها و زمان مناسب برای اجرای آنها را مطالعه کنید
 • کارشناسی ارشد مدیریت ریسک و مهارت های مدیریت پول

امکانات

 • در مورد گزینه های تکنیک های معاملاتی برای تجهیز کامل خود به آخرین استراتژی های معاملاتی بیاموزید.
 • از یک مربی برتر برای معاملات آنلاین گزینه های تجاری بیاموزید
 • 30 ٪ دانش نظری و 70 ٪ عملی را بدست آورید
 • آموزش از NSE BSE تحلیلگر فنی معتبر
 • آخرین برنامه درسی برای کمک به شما در پیشرفت شغل در بورس سهام
 • ما آخرین روندهای آموزش عملی را با استفاده از نرم افزار ، نمودار و الگوهای پوشش داده ایم
 • ما استراتژی های گزینه هایی را به شما آموزش خواهیم داد که به شما کمک می کند تا سطح ریسک خود را به حداقل برسانید و سود خود را به حداکثر برسانید

چه چیزی به دست می آورید؟

فیلم ضبط شده: 20 فیلم
زمان کلیدی: 5 ساعت تقریباً
زبان: هندی یا به زبان انگلیسی
کتاب: کتاب الکترونیکی در PDF
دانشکده: آقای مانیش تانجا (تحلیلگر تحقیق)

یک جلسه شک در هر ماژول * - (شکاف زمان مطابق با در دسترس بودن دانشکده داده می شود)

فرصت های شغلی

پس از اتمام دوره معاملات گزینه ها توسط دوره آقای Manish Taneja ، دانشجویان می توانند حرفه ای را به عنوان یک تحلیلگر مالی دنبال کنند. با این حال ، برخی دیگر از چشم اندازهای شغلی برای افراد دارای آموزش مشابه شامل تحلیلگر حسابرسی انطباق ، تحلیلگران بودجه ، تحلیلگر عملیات محصول و همکار سرمایه گذاری است.

شهریه دوره

5400 روپیه/- (شامل GST)

اعتبار دوره

فیلم 1 ■ استراتژی های گزینه های آقای Manish Taneja مقدمه

فیلم 2 ■ درک گزینه های تماس

ویدیو 3 ■ خرید گزینه های تماس

ویدیو 4 ■ مزایا و مضرات گزینه های خرید

ویدئو 5 ■ نحوه تجارت در بازار در حال سقوط

فیلم 6 ■ تجارت در آینده و گزینه هایی با کمک UDTS

فیلم 7 ■ فروش گزینه ها ■ نوشتن گزینه

VIDEO 8 ■ عملی در مورد نوشتن گزینه های جوانب مثبت و منفی نوشتن گزینه

ویدیو 9 ■ فروش گزینه Put Put

ویدیوی 10 ■ چرا استراتژی های گزینه را می خوانیم

ویدیو 11 ■ تماس طولانی ■ تماس stort ■ Long Put

ویدئو 12 ■ استراتژی دو پا ■ تحت پوشش قرار داده شده است

ویدیو 13 straddle طولانی ■ نوار کوتاه

ویدئو 14 ■ تماس تحت پوشش ■ پخش تماس گاو نر

ویدئو 15 ■ گاو پخش شد

ویدیو 16 ■ پخش تماس خرس

ویدیو 17 ■ خرس گسترش یافته است

ویدئو 18 ■ استراتژی تماس تحت پوشش

ویدئو 19 ■ استراتژی دسته کوچک موسیقی جاز طولانی

ویدئو 20 ■ استراتژی گزینه پروانه

دوره استراتژی گزینه های آنلاین برای دانشجویان ، متخصصان شاغل ، زنان خانه دار ، افسران دارای امتیاز ، سرمایه گذاران یا معامله گران است که می خواهند مفهوم پیشرفته تجارت گزینه ها را بیاموزند. از طریق این دوره ها ، می توانید هنر کسب درآمد را در معاملات گزینه ها تحت تمام روندهای بازار بیاموزید.

س 1. تجارت گزینه ها چیست و چگونه کار می کند؟یک گزینه یک ابزار مالی است که به سرمایه گذاران امکان می دهد طی یک دوره زمانی خاص با قیمت از پیش تعیین شده خریداری یا بفروشند. خرید و فروش در بازار گزینه ها انجام می شود. دو نوع گزینه وجود دارد - گزینه های تماس و گزینه گزینه تماس گزینه را به خریدار امکان خرید دارایی را می دهد. در حالی که گزینه کشش خریدار را قادر به فروش دارایی می کند. معاملات گزینه ها تجارت گزینه هایی است که معمولاً در بازار اوراق بهادار انجام می شود. این مزیت های مختلف نسبت به سایر جریان های دارایی را ارائه می دهد.

س 2. چگونه می توان گزینه های تجارت را یاد گرفت؟تجارت گزینه های یادگیری از این دوره آسان است. ما به شما کمک می کنیم بدون اینکه پول خود را در معرض خطر قرار دهید ، در گزینه های خود در گزینه های خود راهنمایی کنید. شما استراتژی های اثبات شده را به همراه تجزیه و تحلیل فنی برای کسب سود مداوم کشف خواهید کرد.

س 3. چرا باید استراتژی های گزینه ها را از IFMC یاد بگیرم؟IFMC یک موسسه معتبر بورس در هند برای یادگیری معاملات سهام است. شما می توانید استراتژی های گزینه هایی را از آقای Manish Taneja که یک تحلیلگر ارشد تحقیق در موسسه IFMC است یاد بگیرید. وی بیش از 70،000 دانش آموز دارد که برای سرمایه گذاری در بورس سهام مربی می شوند. برای استراتژی تجارت یک دوره معاملات رایگان آنلاین می توانید به کانال YouTube ما مراجعه کنید.

س 4. برای یادگیری استراتژی های گزینه ها چقدر زمان می برد؟مدت زمان این دوره 10 ساعت در فیلم های کوتاه تقسیم می شود که می توانید استراتژی های گزینه ها را در فضای خود از هرجای و هر زمان یاد بگیرید.

س 5. چه کسی می تواند گزینه های تجارت را انجام دهد؟در اینجا لیستی از سرمایه گذاران و بازرگانانی که می خواهند گزینه های تجارت را انجام دهند وجود دارد:

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 15 تاريخ : دوشنبه 29 اسفند 1401 ساعت: 17:51