بیت کوین: از کوتاه مدت و کوتاه مدت تجارت خودداری کنید

ساخت وبلاگ

Equity Management Academy profile picture

بیت کوین در حال حاضر یک موضوع داغ است زیرا در رکورد های جدید بزرگنمایی می کند. پس از شروع در تاریخ 30 ژوئیه 2010 با 1 بیت کوین برابر 5 سنت ایالات متحده ، اکنون ، در 8 دسامبر 2017 ، 1 بیت کوین 15،741 دلار آمریکا ارزش داشت. بیت کوین وعده بزرگی دارد ، اما همچنین برخی از موضوعات مهم در صورت دستیابی به قول خود برای تبدیل شدن به یک ارز جهانی جدید.

بیت کوین فقط ممکن است ارز آینده باشد. مهمترین مزیت بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری این است که امکان انتقال پول با حداقل هزینه معامله را در مقایسه با استفاده از بانک یا اتحادیه وسترن فراهم می کند. هنگام خرید چیزی با بیت کوین ، هیچ هزینه شرکت کارت اعتباری نیز وجود ندارد. بنابراین ، ارزهای رمزنگاری شده معاملات اقتصادی را از نظر هزینه تقریباً بدون اصطکاک می کنند ، که می تواند تعداد معاملات را به ویژه در بازارهایی که حاشیه ها کوچک هستند ، افزایش دهد. اگر فقط در هر معامله 1 ٪ سود کسب می کنید ، نمی توانید 2 ٪ یا 3 ٪ به یک شرکت کارت اعتباری بپردازید. بیل گیتس در نقش خود به عنوان نیکوکار که به دنبال کمک به فقیر جهان است ، وقتی صحبت می کند در مورد چگونگی بیت کوین نشان داد که انتقال پول چقدر ارزان است ، روی این جنبه تمرکز می کند. Cryptocur ارز نیز معاملات را تقریباً فوری انجام می دهد ، که به سرعت بخشیدن به بازار و تبادل کالا و خدمات کمک می کند.

ارزهای رمزنگاری شده نیز کمتر مجاز هستند ، به این دلیل که هیچ دولت یا نهادهای نظارتی درگیر نیستند. البته این ، آن را به یک ارز اصلی برای مجرمان تبدیل می کند ، اما همچنین می تواند باعث شود افراد عاشق آزادی از آن برای جلوگیری از مالیات های دولت یا حتی دانستن آنچه با پول خود انجام می دهند ، استفاده کنند.

از نظر کلاهبرداری ، ارزهای رمزنگاری شده در مقایسه با ارز کاغذی بسیار سخت تر هستند ، اگر جعل آن غیرممکن نباشد. Cryptocurrencies همچنین به مالک ارسال یا "فشار" تعیین شده به شخص دیگری مانند یک بازرگان متکی است ، در حالی که کارت های اعتباری به بازرگان متکی هستند که درخواست یا "کشیدن" پول را از کارت شما می کند. بنابراین ، ارزهای رمزنگاری شده احتمالاً بیشتر از ارزهای سنتی ، اثبات سرقت از کلاهبرداری و هویت هستند.

ارزهای رمزنگاری شده همچنین می توانند سیستم های تبادل را برای افراد بسیار بیشتری باز کنند ، زیرا 2. 2 میلیارد نفر وجود دارند که به اینترنت یا تلفن های همراه دسترسی دارند ، اما به سیستم های مبادله سنتی دسترسی ندارند.

اگرچه کمبود مقررات توسط برخی به عنوان یک چیز خوب تلقی می شود ، عدم تنظیم مقررات به این معنی است که اعتماد به بیت کوین یا سایر ارزهای رمزنگاری شده بدون حداقل برخی از مقررات برای اکثر سرمایه گذاران سخت خواهد بود.

بیت کوین نیز دقیقاً مانند اکثر پول کاغذی یک ارز فیات است: هیچ چیز واقعی یا با ارزش از آن حمایت نمی کند. پل کروگمن ، اقتصاددان برنده جایزه نوبل ، استدلال می کند که به نوعی طلا هنوز از دلار آمریکا حمایت می کند ، اما استدلال وی ضعیف به نظر می رسد. ایالات متحده از سال 1971 از استاندارد طلا خارج شده است. آنچه از دلار آمریکا حمایت می کند همانند هر ارز فیات است: پذیرش گسترده آن به عنوان ارز.

همچنین سایت هایی وجود دارند که به نظر می رسد بیت کوین را می فروشند ، اما در حال فروش جعلی هستند. مشکل مربوط به عدم مقررات.

ثبات نیز برای یک ارز بسیار مهم است که بیت کوین فاقد آن است. اگر در حال خرید یا فروش کالاها یا خدمات هستید ، می خواهید در ارز که برای پرداخت می پذیرید ، ثبات داشته باشید یا برنامه ریزی یا حتی دانستن اینکه چه چیزی را شارژ کنید ، تقریباً غیرممکن است. اگر ارز که برای یک ساعت کار می پذیرید ، بعد از ظهر نصف ارزش آن را دارد که صبح چه بود ، چگونه می توانید یک تجارت را اداره کنید؟

بنابراین بیت کوین چیست؟

بیت کوین نوعی پرداخت است و نوعی سهام است. این یک نوع پرداخت است زیرا می توانید از بیت کوین برای پرداخت هزینه ها استفاده کنید ، مانند Overstock.com. اما همچنین نوعی سهام است زیرا تعداد مشخصی از بیت کوین در جهان وجود دارد و قیمت آن بر اساس عرضه و تقاضا متفاوت است. ارزش ارزها ، گرچه تحت تأثیر عرضه و تقاضا قرار دارد ، اما صرفاً بر اساس این دو عامل نیست.

نوسانات: برای طولانی مدت بد است

یکی از مشکلات بیت کوین به عنوان یک ارز یا روش مبادله ای ، این است که بسیار بی ثبات است. قیمت آن در یک ساعت بیش از 10 ٪ متفاوت بوده است.

برای هرکسی که سعی در تجارت و پذیرش بیت کوین به عنوان وسیله ای برای پرداخت داشته باشد ، این بسیار بد است. هنگامی که هزینه یا خدمات خود را دریافت می کنید ، بسته به اینکه ارزش بیت کوین در آن روز متفاوت است ، می توانید به مراتب بیشتر از آنچه فکر می کردید یا به مراتب کمتر است ، بدست آورید.

برای هرکسی که به دنبال سرمایه گذاری بلندمدت است، این نیز نشانه بدی است. اگرچه روند بلندمدت مطمئناً صعودی بوده است، اما این نوسانات بالا نشان می دهد که می توانید به راحتی در صبحانه با قیمت بالا خرید کنید و درصد قابل توجهی از سرمایه خود را تا زمان شام از دست بدهید، چه برسد به زمانی که آماده بازنشستگی شوید. بسیاری از ارقام مهم مالی روی این نوسانات به عنوان نشانه ای (همراه با فقدان مقررات) تمرکز کرده اند که هر کسی که در بیت کوین سرمایه گذاری می کند احمقانه سرمایه گذاری می کند. رئیس بانک سلطنتی اسکاتلند، سر هاوارد دیویس، به بلومبرگ گفت: "تمامی مقامات می توانند انجام دهند این است که تابلوی جهنم دانته را نصب کنند - "همه کسانی که وارد اینجا می شوند امید را رها کنید". بانک مرکزی هند، بانک مرکزی این کشور، از سال 2013 سه اخطار جداگانه برای بیت کوین صادر کرده است و معاون بانک مرکزی اروپا اخیراً گفته است که بیت کوین یک "دارایی سفته بازانه" است.

بیت کوین تنها یکی از بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده است، بنابراین حتی اگر فکر می کنید که چنین ارزهایی می توانند مشکلات آنها را حل کنند و موج آینده هستند، انتخاب ارز مناسب مانند انتخاب برنده یک مسابقه اسب دوانی است. وارن بافت گفت: «اگر بیت کوین ۱۰ یا ۲۰ سال دیگر وجود نداشته باشد، تعجب نمی‌کنم». همانطور که به نظر می رسید Napster موج آینده در اشتراک گذاری موسیقی است، اکنون ده ها راه دیگر برای دانلود و اشتراک گذاری موسیقی وجود دارد. انتخاب برنده در سال 1999، زمانی که Napster اولین بازی را آغاز کرد، احتمالاً تقریباً غیرممکن بود و مطمئناً شرط خوبی نبود.

نوسانات: برای کوتاه مدت خوب است

با این حال، طرف دیگر این نوسانات این است که معامله‌گران روز و نوسان می‌توانند از چنین نوسانی درآمد کسب کنند. در واقع، نوسانات برای موفقیت در معاملات روزانه ضروری است. بدون نوسانات، معامله گران روزانه نمی توانند پولی به دست آورند. اگر دارایی در یک روز مشخص تغییر نکند، راهی برای خرید کم و فروش بالا وجود ندارد، زیرا قیمت تمام روز ثابت می ماند.

با آماده شدن اولین قرارداد آتی بیت کوین ایالات متحده برای شروع معاملات در 10 دسامبر، معامله گران نهادی و سفته بازان فردی این فرصت را خواهند داشت که از قرارداد آتی برای پوشش ریسک و حدس و گمان قیمت آتی بیت کوین استفاده کنند. این امکان انتقال ریسک را در محیطی منظم تر فراهم می کند و امیدواریم قیمتی شفاف و شفاف ایجاد کند.

معرفی اولین معاملات آتی بیت کوین ایالات متحده

CBOE Futures Exchange ، LLC (CFE) قصد دارد معاملات را در آینده CBOE بیت کوین در 5:00 بعد از ظهر آغاز کند. زمان مرکزی در تاریخ 10 دسامبر تحت نماد تیک "XBT" (مشخصات قرارداد | برگه واقعیت.) این مزایای بسیاری را برای معامله گران از جمله شفافیت ، کشف قیمت کارآمد ، نقدینگی عمیق و پاکسازی متمرکز به ارمغان می آورد. XBTSM Futures یک بازار متمرکز را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا بر اساس دیدگاه خود در مورد قیمت بیت کوین ، تجارت کنند ، در معرض قیمت بیت کوین قرار بگیرند یا از موقعیت های موجود بیت کوین خود محافظت کنند.

Futures XBT قراردادهای تنظیم شده نقدی بر اساس قیمت حراج جمینی برای بیت کوین است که به دلار آمریکا تبدیل شده است. شرکت Gemini Trust ، LLC (Gemini) یک مبادله دارایی دیجیتال و متولی است که در سال 2014 تأسیس شده است و به مشتریان امکان می دهد دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین را خریداری و ذخیره کنند و مشمول تعهدات وفاداری ، الزامات ذخیره سرمایه و استانداردهای مربوط به انطباق بانکی استوزارت خدمات مالی ایالت نیویورک.

میانگین معاملات برگشت و بیت کوین

ما متغیر اختصاصی خود را در حال تغییر شاخص تغییر قیمت قیمت (VC PMI) به بیت کوین اعمال کرده ایم. محرک اصلی VC PMI اصل برگشت به میانگین ("میانگین مدلهای برگشت بازارهای مالی" ، "قدرت میانگین برگشت در سرمایه گذاری مبتنی بر فاکتور") است که با طیف وسیعی از ابزارهای تحلیلی ترکیب شده است ، از جملهمنطق اساسی ، شمارش موج ، نسبت فیبوناچی ، اصول GANN ، سطح عرضه و تقاضا ، نقاط محوری ، میانگین حرکت و شاخص های حرکت.

تجارت معناداری به دنبال این است که بر اساس این فرض که به وضعیت قبلی خود بازگردد ، از تغییرات شدید در قیمت یک امنیت ، کالا یا رمزنگاری خاص استفاده کند. این تئوری می تواند برای خرید و فروش نیز اعمال شود ، زیرا به یک معامله گر اجازه می دهد تا از روند فراز و نشیب های غیر منتظره سود ببرد و در هنگام وقوع یک غیر طبیعی کم خریداری کند.

با مشخص کردن میانگین قیمت (میانگین) یا تعادل قیمت بر اساس فاکتورهای عرضه و تقاضای دیروز ، می توانیم افراط بالاتر از این قیمت متوسط و افراطی زیر آن را برون یابی کنیم. هنگامی که قیمت ها در این سطوح شدید تجارت می کنند ، بین 90 ٪ تا 95 ٪ احتمال دارد که قیمت ها تا پایان جلسه معاملاتی به میانگین بازگردند. من از این سیستم برای تجزیه و تحلیل بازار بیت کوین استفاده کردم.

شاخص های هفتگی بیت کوین S& D

شاخص حرکت هفتگی VC PMI برای هفته آینده صعودی است. با بسته شدن بازار بالاتر از 9 SMA ، این نشان می دهد که حرکت روند صعودی است. اگر بازار زیر 8. 194 بسته شود ، این روند صعودی کوتاه مدت را خنثی می کند. این سطح می تواند برای مدیریت ریسک کوتاه مدت استفاده شود.

نشانگر حرکت هفتگی VC PMI میانگین قیمت ، میانگین یا تعادل برای هفته آینده است. با بسته شدن بازار بالاتر از میانگین 14. 553 ، حرکت قیمت صعودی است. اگر بازار زیر این سطح بسته شود ، حرکت قیمت صعودی را به خنثی خنثی می کند. این سطح می تواند برای مدیریت ریسک کوتاه مدت تا میانی استفاده شود زیرا قیمت به تعادل عرضه و تقاضا باز می گردد (میانگین). معکوس به افراط در بالا یا زیر میانگین از اینجا رخ خواهد داد.

نشانگر قیمت هفتگی VC PMI سطح افراطی بالا یا پایین تر از میانگین است. بسته شدن بازار بالاتر از نشانگر قیمت هفتگی VC PMI ، صعودی است. این میزان میزان عرضه و اهداف برای کسب سود را در هفته آینده تعریف کرده است. سطح فروش 1 (S1) 18. 660 سطح اول بالاتر از میانگین قفل سود است. سطح Sell 2 (S2) از 21. 390 سطح دوم بالاتر از میانگین است و بیشترین احتمال را دارد که میانگین وارونگی از این سطوح رخ دهد. اگر بازار پایین بیاید و زیر 14. 553 بسته شود ، سطح تقاضا 11. 820 (B1) و 712/7 (B2) را فعال می کند ، سطح شدید زیر میانگین.

سلب مسئولیت: اطلاعات موجود در تفسیرهای بازار از منابعی که گمان می رود قابل اعتماد باشند ، بدست آمد ، اما ما صحت آن را تضمین نمی کنیم. نه اطلاعات و نه هیچ عقیده ای که در اینجا بیان شده است ، درخواست خرید یا فروش هرگونه قرارداد آینده یا گزینه ها نیست. این فقط برای اهداف آموزشی است.

یادداشت ویرایشگر: این مقاله یک یا چند سهام میکروکپ را در بر می گیرد. لطفاً از خطرات مرتبط با این سهام آگاه باشید.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 12 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:30