Usertesting انقضاء دوره "GO-SHOP" را اعلام می کند

ساخت وبلاگ

سان فرانسیسکو-Usertesting (NYSE: کاربر) ، رهبر در بینش انسانی مبتنی بر فیلم ، امروز اعلام کرد که دوره "GO-SHOP" را تحت شرایط توافق نامه قطعی قبلی اعلام شده اعلام کرده است ، مطابق با آن که توما براوو ، یک نرم افزار پیشروشرکت سرمایه گذاری ، و Sunstone Partners ، Usertesting را در یک معامله تمام نقدی به دست می آورند که ارزش USERTESTION را با قیمت تقریبی 1. 3 میلیارد دلار ارزیابی می کند. دوره "GO-SHOP" در ساعت 11:59 بعد از ظهر منقضی شد.(زمان شرقی) در 10 دسامبر 2022.

مطابق توافق نامه ادغام ، هیئت مدیره USERTESTING ، با کمک مورگان استنلی و شرکت LLC ("مورگان استنلی") ، مشاور مالی منحصر به فرد UserTesting ، پیشنهادات خرید جایگزین را از طرف اشخاص ثالث بالقوه درخواست کرد. با این حال ، در دوره "Go-Shop" Usertesting هیچ گونه پیشنهاد خرید جایگزین از طرف شخص ثالث دریافت نکرد.

انتظار می رود این معامله در نیمه اول سال 2023 ، با توجه به شرایط بسته شدن عرفی ، از جمله تأیید توسط سهامداران UserTesting و دریافت مصوبات نظارتی ، بسته شود. پس از بسته شدن معامله ، سهام مشترک UserTesting دیگر در هیچ بازار عمومی ذکر نمی شود.

در مورد usertesting

Usertesting (NYSE: کاربر) اساساً شیوه دریافت سازمانها از مشتریان را با بازخورد سریع ، انتخاب و تجربه ضبط تجربه تغییر داده است. پلت فرم بینش Usertesting® Human Insight به شبکه جهانی ما از افراد واقعی می رود و تجربیات ضبط شده مبتنی بر فیلم را ایجاد می کند ، بنابراین هر کس در یک سازمان می تواند مستقیماً سؤالاتی را بپرسد ، بشنود که کاربران چه می گویند ، می بینند منظور آنها چیست و می فهمد که واقعاً دوست داردیک مشتری. بر خلاف رویکردهایی که رفتار کاربر را ردیابی می کند ، سپس سعی می کنید استنباط کنید که این رفتار به چه معناست ، استفاده از کارآیی باعث کاهش حدس می شود و داده های تجربه مشتری را با بینش انسانی به زندگی می رساند. Usertesting بیش از 2500 مشتری دارد ، از جمله بیش از نیمی از 100 مارک برتر برتر جهان طبق گفته Forbes. Usertesting مقر در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.usertesting.com مراجعه کنید.

درباره توما براوو

Thoma Bravo یکی از بزرگترین شرکت های سهام خصوصی در جهان است و بیش از 120 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت از تاریخ 30 سپتامبر 2022. این شرکت در شرکت های نوآورانه رشد گرا و فعالیت در بخش های نرم افزار و فناوری سرمایه گذاری می کند. Thoma Bravo با استفاده از تخصص بخش عمیق شرکت و توانایی های استراتژیک و عملیاتی اثبات شده ، با شرکت های پرتفوی خود برای اجرای بهترین شیوه های عملیاتی ، ابتکار عمل رشد و ایجاد خرید و فروش در نظر گرفته شده برای تسریع درآمدها و درآمد همکاری می کند. در طی 20 سال گذشته ، این شرکت در بیش از 420 شرکت به نمایندگی از بیش از 235 میلیارد دلار ارزش شرکت 1 به دست آورده یا سرمایه گذاری کرده است. این شرکت دارای دفاتر در شیکاگو ، میامی و سانفرانسیسکو است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.thomabravo.com مراجعه کنید.

درباره شرکای Sunstone

Sunstone Partners یک شرکت سهام خصوصی رشد محور است که سرمایه گذاری های اکثریت و اقلیت ها را در خدمات و مشاغل نرم افزاری با قابلیت فناوری انجام می دهد. Sunstone Partners برای اولین بار در سال 2016 در UserZoom سرمایه گذاری کرد و همچنان یک مالک قابل توجه اقلیت است. این شرکت که در سال 2015 تأسیس شد ، بیش از 1. 7 میلیارد دلار متعهد به سه بودجه خود است. Sunstone Partners در سالهای 2020 ، 2021 و 2022 به عنوان یکی از "سرمایه گذاران دوستانه بنیانگذار" مجله شناخته شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.sunstonepartners.com مراجعه کنید.

اطلاعات اضافی و از کجا می توان آن را پیدا کرد

در ارتباط با معامله پیشنهادی ، USERTESTING به کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) بیانیه پروکسی قطعی در تاریخ 6 دسامبر 2022 ، که برای سهامداران Usertesting ارسال شده است. UserTesting در رابطه با دستیابی به پیشنهادی USERTESTING ، مطالب مربوطه را به SEC ارائه می دهد. از سهامداران USERTESTING خواسته می شود قبل از اتخاذ هرگونه تصمیم رای گیری یا تصمیم گیری در مورد معامله پیشنهادی ، بیانیه قطعی پروکسی (از جمله هرگونه اصلاح یا مکمل آن) را با دقت بخوانند زیرا حاوی اطلاعات مهمی در مورد معامله پیشنهادی و طرفین معامله پیشنهادی است. سهامداران USERTESTING می توانند یک نسخه رایگان از این اسناد را در وب سایت نگهداری شده توسط SEC در www.sec. gov یا رایگان در https://ir. usertesting.com دریافت کنند.

شرکت کنندگان در درخواست

استفاده از مدیران و افسران اجرایی آن ممکن است شرکت کننده در درخواست پروکسی ها در رابطه با معامله پیشنهادی باشد. اطلاعات مربوط به مدیران USERTESTING و افسران اجرایی ، از جمله توضیحات مربوط به منافع مستقیم آنها ، توسط هلدینگ های امنیتی یا در غیر این صورت ، در بیانیه پروکسی UserTesting برای جلسه سالانه سهامداران خود در سال 2022 ، که در تاریخ 20 آوریل 2022 به SEC ارسال شده است ، و در آن موجود است. بیانیه پروکسی قطعی USERTESTING با توجه به معامله پیشنهادی و سایر اسناد مربوطه که ثبت شده اند یا به SEC مربوط به معامله پیشنهادی ارسال می شوند. ممکن است با استفاده از منابع ذکر شده در بالا ، نسخه های رایگان این اسناد را بدست آورید.

اظهارات آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی شامل "بیانیه های آینده نگر" به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ، از جمله بخش 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 ، اصلاح شده است. این اظهارات آینده نگر مبتنی بر انتظارات ، تخمین ها و پیش بینی های فعلی UserTesting در مورد تاریخ مورد انتظار بسته شدن معامله پیشنهادی و مزایای بالقوه آن ، تجارت و صنعت آن ، اعتقادات مدیریت و فرضیات خاص ساخته شده توسط Usertesting ، Thoma Bravo و Sunstone Partners است.، همه اینها در معرض تغییر هستند. در این زمینه ، بیانیه های آینده نگر اغلب به عملکرد آینده و عملکرد مالی و وضعیت مالی مورد انتظار می پردازند ، و اغلب حاوی کلماتی مانند "انتظار" ، "پیش بینی" ، "قصد" ، "برنامه" ، "باور کردن" ، "می توان" ، ""به دنبال" ، "ببینید" ، "اراده" ، "می" ، "می خواهد" ، "ممکن است" ، "بالقوه" ، "برآورد" ، "ادامه" ، "انتظار" ، "هدف" ، عبارات مشابه یا منفی هایاین کلمات یا اصطلاحات قابل مقایسه دیگر که عدم اطمینان از وقایع یا نتایج آینده را نشان می دهد. کلیه اظهارات آینده نگر توسط ماهیت آنها به موضوعاتی که شامل خطرات و عدم قطعیت ها می شود ، که بسیاری از آنها فراتر از کنترل Userting هستند ، و تضمین نتایج آینده مانند اظهارات مربوط به مصرف معامله پیشنهادی و مزایای پیش بینی شده از آن نیست. این و سایر اظهارات آینده نگر ، از جمله عدم استفاده از معامله پیشنهادی یا انجام یا انجام هرگونه پرونده یا اقدامات دیگر لازم برای مصرف به موقع یا اصلاً ، تضمین نتایج آینده نیست و در معرض خطرات است، عدم قطعیت ها و فرضیاتی که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با مواردی که در هر بیانیه آینده نگر بیان شده است متفاوت باشد. بر این اساس ، عوامل مهمی وجود دارد که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با مواردی که در چنین اظهاراتی نشان داده شده است متفاوت باشد و بنابراین ، شما نباید به هرگونه اظهارات اعتماد ناچیز داشته باشید و احتیاط باید در تکیه بر اظهارات آینده نگر اعمال شود. عوامل خطرناک مهم که ممکن است چنین تغییری ایجاد کند ، شامل می شود ، اما محدود به این موارد نیست: (i) تکمیل معامله پیشنهادی با شرایط و زمان بندی پیش بینی شده ، از جمله به دست آوردن مصوبات سهامدار و نظارتی ، درمان مالیاتی پیش بینی شده ، هزینه های پیش بینی نشده ، هزینه های سرمایه آینده ،درآمدها ، هزینه ها ، درآمد ، هم افزایی ، عملکرد اقتصادی ، بدهکاری ،

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 33 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:11