غذاهای برگ افرا (mfi. to)

ساخت وبلاگ

افسانه: مناطق آبی زیر آخرین قیمت تمایل به پشتیبانی برای محدود کردن حرکت نزولی دارند. مناطق قرمز بالاتر از آخرین قیمت تمایل به مقاومت در برابر محدود کردن حرکت صعودی دارند. مناطق آبی بالاتر از آخرین قیمت تمایل به پشتیبانی برای تأیید حرکت صعودی دارند. مناطق قرمز زیر آخرین قیمت تمایل به ایجاد مقاومت برای تأیید حرکت نزولی دارند.

سهام: 15 20 دقیقه تأخیر (CBOE BZX در زمان واقعی است) ، ET. حجم بازتاب بازارهای تلفیقی است. معاملات آتی و فارکس: 10 یا 15 دقیقه تأخیر ، CT. داده های بازار توسط Barchart Solutions. داده های اساسی ارائه شده توسط Zacks و Moingstar.

بارچارت متعهد است که از دسترسی دیجیتالی برای افراد معلول اطمینان حاصل کند. ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا تجربه وب خود را بهبود بخشیم و کاربران را ترغیب کنیم تا برای بازخورد و درخواست های اسکان با ما تماس بگیرند.

© 2022 Barchart.com ، Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

برگه تقلب معامله گر لیستی از 44 شاخص فنی متداول با پیش بینی قیمت برای روز معاملاتی بعدی است که باعث می شود هر یک از سیگنال ها شروع شود.

برگه تقلب معامله گر پس از دریافت تسویه حساب یا پایان روز برای جلسه فعلی بازار ، برای جلسه بازار بعدی به روز می شود.

برگه تقلب بر اساس قیمت های پایان روز است و برای آن در نظر گرفته شده استجلسه معاملاتی فعلیاگر بازار باز است ، یاجلسه معاملاتی بعدیاگر بازار بسته است.

قیمت ماشه پیش بینی شده سیگنال ها از بالاترین قیمت در بالای صفحه به پایین ترین قیمت در پایین ذکر شده است. اگر تفسیر مشترک سیگنال صعودی باشد و اگر تفسیر مشترک سیگنال نزولی باشد ، به رنگ آبی سایه زده می شوند.

هر پیش بینی روی نردبان را می توان بررسی کرد تا مشخص شود که آیا تغییر قیمت در هر سطح ماشه تمایل به تأیید یا معکوس کردن حرکت قیمت دارد یا خیر. این افسانه را می توان در پایین صفحه ورق تقلب یافت:

 • مناطق آبی زیر آخرین قیمت تمایل به پشتیبانی برای محدود کردن حرکت نزولی دارند.
 • مناطق قرمز بالاتر از آخرین قیمت تمایل به مقاومت در برابر محدود کردن حرکت صعودی دارند.
 • مناطق آبی بالاتر از آخرین قیمت تمایل به پشتیبانی برای تأیید حرکت صعودی دارند.
 • مناطق قرمز زیر آخرین قیمت تمایل به ایجاد مقاومت برای تأیید حرکت نزولی دارند.

از برگه تقلب کامل می توان برای نشان دادن زمان بازار استفاده کرد. آبی زیر قیمت فعلی و قرمز در بالا تمایل به تجارت در یک باند باریک دارد ، در حالی که آبی بالاتر از قیمت فعلی ، یا قرمز زیر می تواند یک شکست ایجاد کند که در آن هر سطح قیمت جدید توسط یک سیگنال جدید تأیید شود.

برخی از این سیگنال ها ، مانند تنظیم مجدد فیبوناچی ، دارای تفسیر صعودی یا نزولی ثابت هستند. برخی دیگر ، مانند متقاطع یک میانگین کوتاه مدت و متوسط در حال حرکت ، به عنوان واژگونی سیگنال فعلی تعبیر می شوند.

برخی از این پیش بینی ها قیمت های محرک را تا کنون از عملکرد قیمت حذف می کنند که می توان آنها را نادیده گرفت. هرچه قیمت ماشه به قیمت فعلی نزدیک تر باشد ، سریعتر بازی می شود. اگر محاسبه تعیین کند ، برای یک شاخص فنی برای یک شاخص فنی معتبر است ، ایجاد سیگنال غیرممکن خواهد بود.

بارچارت غرفه های تصادفی 14 روزه K را به شرح زیر تعریف می کند:

 1. مقدار 1 = (3 بار ٪ k تصادفی - 2 برابر تصادفی خام)
 2. مقدار 2 = (14 روز بالاترین منهای منهای 14 روز کمترین پایین) / 100. 0
 3. غرفه = (مقدار 1 * مقدار 2) + 14 روز کمترین کمترین

بارچارت غرفه های تصادفی 14 روزه D را به شرح زیر تعریف می کند:

 1. مقدار 1 = (3 بار ٪ D تصادفی - 2 بار ٪ k تصادفی)
 2. مقدار 2 = (14 روز بالاترین منهای منهای 14 روز کمترین پایین) / 100. 0
 3. غرفه = (مقدار 1 * مقدار 2) + 14 روز کمترین کمترین

پشتیبانی و مقاومت / محوری

ما چهار نقطه محوری جداگانه (2 سطح پشتیبانی و 2 نقطه مقاومت) را نشان می دهیم. آخرین قیمت نشان داده شده آخرین قیمت تجارت در زمان نمایش نقل قول است و هر 10 ثانیه به روز نمی شود (همانطور که آخرین قیمت در بالای صفحه نقل قول انجام می شود). آخرین قیمت فقط در صورت تازه سازی صفحه به روز می شود.

از نقاط محوری برای شناسایی سطح پشتیبانی ، مقاومت و سطح هدف استفاده می شود. نقطه محوری و جفت های پشتیبانی و مقاومت آن به شرح زیر تعریف می شوند ، جایی که H ، L ، C به ترتیب روز جاری ، پایین و نزدیک است. نقاط پشتیبانی و مقاومت بر اساس قیمت های پایان روز است و برایجلسه معاملاتی فعلیاگر بازار باز است ، یاجلسه معاملاتی بعدیاگر بازار بسته است.

 

 • Pivot Point: (pp) = (H + L + C) / 3

   

میانگین دوره های متحرک نشان داده شده در برگه تقلب (9 ، 18 ، 40) در روز با معامله گران طبقه محبوب بود. این میانگین های متحرک قیمت محاسبه شده ای است که نماد اصلی برای دستیابی به قیمت "بالاتر از میانگین متحرک" باید به آن برسد. این ارقام در یک نمودار در دسترس نیست.

اعضای Barchart من این گزینه را دارند که داده ها را به صفحه گسترده Excel یا به عنوان یک پرونده . csv صادر کنند.

توجه: برای تولید برگه تقلب یک معامله گر ، یک امنیت باید حداقل 5 روز فعالیت معاملاتی داشته باشد.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 16 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:26