آیا بیت کوین طبق گفته کارشناسان سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت است؟

ساخت وبلاگ

Cryptocurrency می تواند بسیار دارایی مالی بی ثبات باشد ، که اخیراً پس از کاهش بازار سهام ، ضررهای بزرگی را تجربه کرده است زیرا سرمایه گذاران به دنبال بندر ایمن هستند.

شاخص های اصلی ایالات متحده وارد قلمرو بازار خرس شده است زیرا افزایش تورم و فدرال رزرو به طرز تهاجمی نرخ بهره را برای کاهش آن افزایش می دهد. کاهش ارزش گذاری به بازار cryptocurrency به ویژه سخت است که سرمایه گذاران به امنیت دارایی های کمتری فرار می کنند.

پس از اوج گرفتن 2. 9 تریلیون دلار در نوامبر 2021 ، بازار جهانی رمزنگاری شده در دو ماه گذشته تنها در دو ماه گذشته 1 تریلیون دلار ارزش داشت. از آنجا که سرمایه گذاران با بازارهای در حال سقوط دست و پنجه نرم می کنند ، متخصصان در مورد سرمایه گذاری در cryptocurrency چه می گویند؟

همچنین مشاهده کنید:

سرمایه گذاری بلند مدت در مقابل بیت کوین کوتاه مدت

مشاوره اساسی استاندارد تلاش برای پیش بینی بازار نیست. سرمایه گذاران حرفه ای غالباً اشتباه می کنند و برای کسانی که حداکثر درک ابتدایی از بازارها دارند ، بسیار خطرناک است. هرکسی که قصد سرمایه گذاری در بیت کوین یا سکه های دیجیتالی دیگر را دارد ، باید تحمل ریسک ، سلامت مالی و اینکه آیا سلامت روانی آنها می تواند شلاق های نوسانات رمزنگاری را بر عهده داشته باشد ، در نظر داشته باشد.

"سرمایه گذاری در چیز جدید با مجموعه ای از موانع خاص خود همراه است ، بنابراین آماده باشید. اگر می خواهید شرکت کنید ، تحقیقات خود را از قبل انجام دهید و با یک سرمایه گذاری کوچک شروع کنید. ""cryptocurrency در حال حاضر همه خشم است ، اما به خاطر داشته باشید که هنوز در مراحل ابتدایی خود است."

اگر برای آینده خود سرمایه گذاری می کنید ، می خواهید دیدگاه بلند مدت داشته باشید. اگرچه ممکن است ارزش کاهش یابد ، بازارها به طور کلی مقدار از دست رفته در طول زمان را بازیابی می کنند ، اما این ممکن است با بیت کوین نیز اتفاق بیفتد. علاوه بر این ، هنگام در نظر گرفتن مدت زمانی که روی یک دارایی مالی نگه دارید ، باید به یاد داشته باشید که IRS نیازهای مختلف تشکیل پرونده برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت و بلند مدت دارد ، خرید و فروش Cryptocurrency فرقی نمی کند.

شکاک ها نسبت به قرار دادن پول در ارزهای رمزنگاری هشدار می دهند

بسیاری از سرمایه گذاران سعی می کنند استراتژی بازار "خرید کم ، فروش بالا" را دنبال کنند اما پیش بینی بازار دشوار است. این امر به ویژه در مورد ارزهای رمزنگاری شده که می توانند در یک لحظه در مورد توئیتی از الون ماسک یا برخی از تأثیرگذار دیگر که از آنها عبور می کند ، پرش یا سقوط کند.

جیک هیل ، مدیرعامل Debthammer ، "منتقد صریح Cryptocurrency" خود توصیف شده به GobankingRates گفت که سرمایه گذاری هایی مانند سکه های دیجیتال که "می توانند تحت تأثیر یک توییت واحد از یک میلیاردر قرار بگیرند ، یک تصمیم سرمایه گذاری عاقلانه نیست."

پروفسور رابرت جانسون از کالج تجارت هایدر در دانشگاه کریتون هشدار می دهد که سرمایه گذاران رمزنگاری باید آماده از دست دادن پیراهن خود باشند."حتی به آن فکر نکنید. نقطه ضعف عمده در حدس و گمان در بیت کوین یا هر رمزنگاری دیگر این است که بیت کوین هیچ مقدار ذاتی (واقعی) ندارد. کسی نمی تواند در BTC سرمایه گذاری کند ، فقط می توان در BTC حدس زد. ""توصیه من این است که فقط این کار را انجام ندهید مگر اینکه شما مایل به از دست دادن کل تعهد خود باشید."

از آنجا که بیت کوین در حدود دو سال پایین حرکت می کند ، آیا زمان آن رسیده است که زنده ماندن رمزنگاری به عنوان یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری را زیر سوال ببرید؟ارائه شده توسط cmegroup pic. twitter.com/ynods0ojx6

- Bloomberg QuickTake (QuickTake) 22 ژوئن 2022

cryptocurrency یک سرمایه گذاری معمولی نیست

در طول بیماری همه گیر Covid-19 ، بازار رمزنگاری شروع به منفجر شدن کرد زیرا مردم از نظر اجتماعی در خانه فاصله گرفتند و در تجارت آنلاین شروع به کار کردند. مقادیر به ارتفاعات سرگیجه فقط به همان اندازه که بهار در بهار سقوط می کنند ، کاهش می یابد. بیت کوین در نوامبر 2021 69000 دلار به اوج خود رسید اما اکنون کمتر از یک سوم از این ارزش در حال معلق است.

Terrausd ، یک Stablecoin ، قرار بود ارزش خود را از طریق یک الگوریتم پیچیده به دلار آمریکا برساند. با این حال ، هنگامی که در ماه ژوئن بی وقفه شد ، آن را به طرز تماشایی منفجر کرد و اکنون اساساً بی ارزش است.

دولت آمریكا در حال حاضر به دنبال چگونگی تنظیم دارایی های دیجیتالی برای محافظت از سرمایه گذاران و استفاده بیشتر از صنعت در حال توسعه است كه شامل NFT ها ، نشانه های غیر قابل قربانی و همچنین سکه های دیجیتال "غیر متمرکز" است. در ماه ژوئن ، قوانین دو حزب توسط سناتورهای سینتیا لومیس و کیرستن گیلیبرند معرفی شد.

این لایحه ، که مسیری طولانی برای تبدیل شدن به قانون است ، می توانیم با اکثر ارزهای رمزنگاری شده به عنوان کالایی مانند طلا رفتار کنیم و مانند سهام یا اوراق قرضه نباشد. همچنین مقررات سختگیرانه تری را بر روی stablecoins تحمیل می کند ، و از الگوریتمی های مبتنی بر الگوریتمی مانند سکه Terrausd بدخلقی استفاده نمی کند.

رکود طولانی مدت بیت کوین باعث می شود برخی از معدنچیان بازپرداخت حداکثر 4 میلیارد دلار وامهایی را که از تجهیزات خود حمایت کرده اند ، بازپرداخت کند و این یک خطر بالقوه برای وام دهندگان مهم رمزنگاری https://t. co/eblr9fzatx است.

- بلومبرگ (تجارت) 24 ژوئن 2022

بیت کوین می خواهد یک دارایی مانند طلا باشد

بیت کوین به مدت 13 سال است. این قدیمی ترین سکه دیجیتال بیش از 18000 نفر است که وجود دارد و بالاترین سرمایه گذاری در بازار را دارد. cryptocurrency اصلی بیش از 40 درصد از ارزیابی بازار cryptocurrency را نشان می دهد.

در حال حاضر بیش از 19 میلیون بیت کوین وجود دارد که با حداکثر حد تعیین شده در 21 میلیون توکن استخراج شده است. ایده این است که این عرضه محدود به این معنی است که بیت کوین مانند سایر کالاهایی مانند طلا خواهد بود و ارزش آن را در حالی که از افزایش و سقوط بازار سهام جدا می شود ، حفظ می کند.

با این حال ، این سیستم به دلیل تأثیرات زیست محیطی خود مورد انتقاد قرار گرفته است ، رایانه های مورد نیاز برای استخراج نشانه های جدید و حفظ مقادیر گسترده انرژی مصرف کننده blockchain. روشی که الگوریتم بیت کوین نیز کار می کند ، به این معنی است که تأیید معاملات می تواند بسیار طولانی تر از مواردی باشد که از طریق مسیرهای تعیین شده تر انجام می شود.< Span> بیت کوین به مدت 13 سال است. این قدیمی ترین سکه دیجیتال بیش از 18000 نفر است که وجود دارد و بالاترین سرمایه گذاری در بازار را دارد. cryptocurrency اصلی بیش از 40 درصد از ارزیابی بازار cryptocurrency را نشان می دهد.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 16 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:38