سرمایه گذاری یک استارتاپ چیست؟

ساخت وبلاگ

رزماری کارلسون یک مربی مالی ، نویسنده و مشاور است که از سال 2008 در مورد تجارت و امور مالی شخصی برای تعادل نوشته است. همراه با تدریس امور مالی برای نزدیک به سه دهه در مدارس از جمله دانشگاه کنتاکی ، رزماری به عنوان مشاور مالی برای شرکت ها خدمت کرده استاز جمله Accenture و مواد درسی آنلاین را در امور مالی برای دانشگاه ها و شرکت ها تهیه کرده است.

Mode Office Shoot

کلوین موری / گتی تصاویر

سرمایه گذاری سرمایه گذاری اولیه یا پول بذر برای یک راه اندازی است که به تجارت امکان راه اندازی و عملیاتی را می دهد. این اغلب سرمایه گذاری توسط صاحب مشاغل ، پول وام گرفته شده از وام دهندگان و وجوه سایر سرمایه گذاران در این شرکت است.

غذای اصلی

  • سرمایه گذاری به جمع آوری بودجه برای بهره برداری و رشد تجارت اشاره دارد.
  • دو راه اصلی برای جمع آوری سرمایه وجود دارد: بودجه سهام و بودجه بدهی.
  • وام های بانکی به طور معمول متداول ترین و بزرگترین منبع سرمایه برای مشاغل کوچک است.

چگونه سرمایه گذاری راه اندازی برای تجارت کوچک کار می کند

اصطلاح "سرمایه گذاری" به جمع آوری بودجه برای بهره برداری و رشد تجارت اشاره دارد. می توان از آن استفاده کرد:

  • هزینه دارایی مانند تجهیزات ، وسایل نقلیه و املاک و مستغلات را بپردازید
  • رشد صندوق با خرید موجودی ، استخدام کارمندان ، تأمین اعتبار مطالبات و موارد دیگر
  • برای هزینه های اضطراری صندوق ایجاد کنید

هر مشاغل کوچک روش خود را برای جمع آوری بودجه همانطور که در زیر مشاهده خواهیم کرد ، دارد ، اما بیشتر آنها از ترکیبی از روش های مختلف بودجه استفاده می کنند. راه اندازی های اولیه در مراحل اولیه به طور معمول تجارت خود را از جیب تأمین می کنند یا از خانواده و دوستان وام می گیرند.

هنگامی که آنها یک برنامه تجاری مناسب داشته باشند ، شرکت های نوپا می توانند درهای خود را برای به دست آوردن وام یا دعوت از سرمایه گذاران خارجی باز کنند.

دوستان و اعضای خانواده همچنین در صورت خرید سهام یا سهام در شرکت شما می توانند در تجارت شما سرمایه گذار شوند.

انواع سرمایه تجاری کوچک

دو راه اصلی برای جمع آوری سرمایه وجود دارد: بودجه سهام و بودجه بدهی. سرمایه گذاری می تواند شامل حقوق صاحبان سهام و بدهی باشد ، اگرچه شرکت ها به طور معمول ترجیح می دهند بدهی را به حداقل برسانند.

بودجه عدالت

سرمایه گذاران از نظر مالی افرادی هستند که در ازای پول سهام یا مالکیت خود را در شرکت شما خریداری می کنند. علاوه بر بودجه پولی ، سرمایه گذاران سهام ممکن است در زمینه شما متخصص باشند و مشاوره ارزشمندی در تجارت ارائه دهند.

متأسفانه ، در این مدل ، شما کنترل کامل بر تجارت خود را حفظ نمی کنید و ممکن است بر اساس ورودی های سرمایه گذاران خود تصمیم گیری کنید. در بعضی موارد ، سرمایه گذاران سهام نیز ممکن است بخشی از سود را داشته باشند.

فایده این است که شما هیچ بازپرداخت ماهانه و نرخ بهره بالایی برای نگرانی ندارید. شما همچنین از تجربه کسب و کار سرمایه گذاران و توصیه های محکم بهره مند می شوید ، به خصوص اگر در صنعت خود تازه وارد هستید.

بودجه بدهی

بدهی وام صادر شده به شرکت شما است. شما تمام سهام شرکت را حفظ می کنید ، اما باید پول وام داده شده به شما را به همراه بهره بازپرداخت کنید.

با این حال ، بازپرداخت منظم و به موقع وام می تواند اعتبار تجاری ایجاد کند ، که به شما امکان می دهد در صورت لزوم وام های بزرگتر را در آینده بگیرید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید پرداخت بهره را در اظهارنامه مالیات بر درآمد کسب و کار خود کسر کنید.

از کجا می توانید سرمایه راه اندازی را برای تجارت کوچک خود پیدا کنید

پیدا کردن سرمایه نوپا برای مشاغل کوچک شما با شناسایی اهداف تجاری شما آغاز می شود. می خواهید در چند ماه و سال آینده کجا باشید؟اهداف و پیش بینی های مالی شما چیست؟

تشریح این اهداف می تواند به شما در یافتن گزینه های مناسب برای افزایش سرمایه کمک کند. به عنوان مثال ، از خود بپرسید که آیا تجارت شما به پول نقد سریع و کنترل نحوه خرج کردن آن نیاز دارد یا اینکه بهتر است توصیه ای در مورد چگونگی دستیابی به بیشترین میزان برای جنجال خود داشته باشید.

اگر به پول و کنترل نیاز دارید ، می توانید وام ها را نگاه کنید ، در حالی که اگر در ازای بودجه و راهنمایی بخشی از مالکیت خود را به دست آورید ، ممکن است بودجه سهام ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد.

پس از فهمیدن این موضوع ، می توانید درخواست وام را شروع کرده یا شرکت خود را برای سرمایه گذاری باز کنید.

نکته مهم: اگر می خواهید سرمایه گذاران را دنبال کنید ، برنامه تجاری شما باید طی سه تا پنج سال رشد قابل توجهی نشان دهد تا سرمایه گذاران یک استراتژی خروج مناسب داشته باشند.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

بزرگترین منبع سرمایه برای یک تجارت کوچک چیست؟

وام های بانکی به طور معمول متداول ترین و بزرگترین منابع سرمایه برای مشاغل کوچک است. با داشتن انواع مختلف وام دهندگان و گزینه های بازپرداخت در دسترس برای انتخاب ، مشاغل می توانند ضمن حفظ کنترل بر شرکت خود ، انعطاف پذیری و جریان مداوم پول نقد داشته باشند.

چه چیزی یک تجارت کوچک محسوب می شود؟

مدیریت تجارت کوچک یک تجارت کوچک را به عنوان یک مالکیت ، مشارکت یا شرکت تعریف می کند که "در زمینه خود بر اساس ملی مسلط نیست". این که آیا تجارت شما به عنوان یک تجارت کوچک طبقه بندی می شود ، توسط صنعتی که در آن فعالیت می کنید متفاوت است و به "میانگین تعداد کارمندان طی 12 ماه گذشته یا میانگین رسیدهای سالانه در طی سه سال گذشته" بستگی دارد. به طور معمول ، مشاغل کوچک کمتر از 1500 کارمند دارند و کمتر از 40 میلیون دلار درآمد کسب می کنند.

Sakshi Udavant برای تعادل ، تأمین مالی مشاغل کوچک ، کارآفرینی و راه اندازی را پوشش می دهد. بیش از یک دهه است که او یک روزنامه نگار آزاد و نویسنده بازاریابی در زمینه پوشش تجارت ، امور مالی ، فناوری بوده است. کار او همچنین در نشریات و رسانه های رسانه ای از جمله Business Insider ، Chicago Tribune ، The Independent و Digital Plaction Plazy به نمایش در آمده است.< SPAN> مدیریت تجارت کوچک یک تجارت کوچک را به عنوان یک مالکیت ، مشارکت یا شرکت تعریف می کند که "در زمینه خود بر اساس ملی مسلط نیست". این که آیا تجارت شما به عنوان یک تجارت کوچک طبقه بندی می شود ، توسط صنعتی که در آن فعالیت می کنید متفاوت است و به "میانگین تعداد کارمندان طی 12 ماه گذشته یا میانگین رسیدهای سالانه در طی سه سال گذشته" بستگی دارد. به طور معمول ، مشاغل کوچک کمتر از 1500 کارمند دارند و کمتر از 40 میلیون دلار درآمد کسب می کنند.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 17 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:20