آشنایی با مبادله اوککس

ساخت وبلاگ

کاربران با کمک RuenceBot می توانند معاملات خودکار را در Exchange OKX انجام دهند. OKX یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری است که در سال 2014 منتشر شد. این مبادله در ابتدا به نام Okcoin خوانده می شد و فقط در بازار داخلی چین خدمات ارائه می داد ، در حالی که این سایت در کالیفرنیا ثبت شده است. در سال 2017 ، این شرکت دفتر مرکزی خود را تغییر داد و به هنگ کنگ حرکت کرد و همچنین دوباره نامگذاری شد و نام خود را به OKX آشنا تغییر داد. از این شرکت خواسته شد تا با مبارزات فعال SEC با Crypto-Exchanges ، سازماندهی مجدد شود ، که این فرصت را برای تجارت مشتقات فراهم می کرد. در سال 2019 ، بورس رمزنگاری توکن OKB خود را صادر کرد. با استفاده از RECENEBOT ، معاملات خودکار برای نقطه کلاسیک OKX و همچنین معاملات معاملات آتی دائمی (مبادلات دائمی) Futures OKX در دسترس است. به لطف انواع تنظیمات موجود ، کاربر این سرویس می تواند یک ربات تجاری مؤثر ایجاد کند و در یک بازه زمانی کوتاه تجارت را آغاز کند.

هزینه OKX و هزینه های آتی

کمیسیون مبادله OKX به دو عامل بستگی دارد: تعداد OKB های موجود در حساب (نشانه بومی سایت) و حجم معاملات ماهانه. کمیسیون فقط به تعداد نشانه های موجود در حساب بستگی دارد و برای سازنده 0. 1 ٪ و برای سازنده در مرحله اولیه 0. 15 ٪ است و می تواند برای سازنده به 0. 06 ٪ کاهش یابد و 0. 08 0. 08 ٪ کاهش یابد.٪ برای گیرنده. پس از غلبه بر حجم 1000 BTC ، این کمیسیون می تواند برای سازنده به 0. 01 ٪ کاهش یابد و 0. 03 ٪ برای گیرنده باشد.

معاملات آتی در OKX تقریباً مشابه با معاملات Spot است. کمیسیون اولیه سازنده 0. 020 ٪ و برای گیرنده 0. 050 ٪ است. با افزایش حجم معاملات و نشانه های OKB در این حساب ، کمیسیون ممکن است برای سازنده به 0. 015 ٪ کاهش یابد و برای گیرنده تا 0. 0305. جزئیات بیشتر در مورد کمیسیون ها را می توان در تصاویر زیر یافت.

تجارت نقص

OKX SPOT Trading Commissions

معاملات آتی

OKX Futures Trading Commissions

سطح کمیسیون ها تحت تأثیر وضعیت VIP کاربر قرار می گیرد ، که در زیر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

شما می توانید با تحقق یکی از چهار شرط ، که در جدول زیر نشان داده شده است ، مشتری VIP مبادله شوید:

OKX VIP program

کاربر OKX فقط باید حجم معاملات لازم را در یکی از دستورالعمل های معاملاتی داشته باشد. مشتری OKX VIP چه می شود؟

 • ارتقاء حساب به VIP-3 و بالاتر
 • کاهش هزینه
 • پشتیبانی شخصی توسط VIP-Managers 24/7
 • محدودیت های بزرگ برداشت با حداقل KYC
 • حل سریع کلیه موضوعات مربوط به اتصال ، ثبت حساب شرکتها و تصویب مراحل KYC / AML
 • شخصی سازی API شخصی (جابجایی ، خط اعتباری و سایر خدمات)
 • دعوت به باشگاه های خصوصی و رویدادهای آنلاین

مشتریان VIP همچنین کمیسیون های تجاری کمتری نسبت به مشتریان معمولی پرداخت می کنند. دو تصویر زیر کمیسیون های معاملاتی برای معاملات Spot و Futures را نشان می دهد که یک مشتری VIP می پردازد:

تجارت نقص

OKX VIP program

معاملات آتی

OKX VIP program

 • این نرم افزار یا ربات هیچ فاکتور انسانی ندارد که یک معامله گر هنگام پر کردن سفارش ، اشتباه کند ، بستن آن یا چیز دیگری را فراموش کند. یک نرم افزار یا یک ربات فقط با توجه به تنظیماتی که در ابتدا در آن گنجانده شده است ، معامله می شود ، بنابراین احتمال خطا یا نادرستی از این امر مستثنی است.
 • سرعت کل فرآیند یک معامله گر نمی تواند چندین جفت معاملات یا بازار را همزمان تجزیه و تحلیل کند. علاوه بر این ، شما باید معاملات زیادی را افتتاح کنید. رباتها با تمام این کارها کار بسیار خوبی انجام می دهند.
 • همه کاره بودن و مقیاس پذیری با داشتن یک استراتژی معاملاتی واضح ، می توانید بسیاری از رباتها را برای تجارت خودکار همزمان بر روی رمزهای مختلف رمزنگاری و جفت های معاملاتی اجرا کنید.
 • معاملات در هر زمان از روز انجام می شود که ربات های معاملاتی نیازی به زمان خواب و استراحت ندارند ، بنابراین آنها می توانند به طور شبانه روزی تجارت کنند و سود خود را برای صاحب خود کسب کنند.

تجارت در OKX با REUNENEBOT

 • تنوع در عملکرد و تنظیمات ربات ، که به شما امکان می دهد بسیاری از استراتژی های معاملاتی را پیاده سازی کنید:
  • شبکه ایمنی سفارش هوشمند به شما امکان می دهد ربات های DCA کارآمد برای تبادل OKX با الگوریتم های طولانی و کوتاه با استفاده از یک استراتژی متوسط ایجاد کنید.
  • تعویض خودکار جفت معاملات ربات به طور قابل توجهی تعداد معاملات سودآور را افزایش می دهد. با استفاده از آنالایزر نوسانات که توسط ما برای Exchange OKX ایجاد شده است ، ربات می تواند به طور خودکار بهترین جفت معاملات را از نظر نوسانات در حال حاضر انتخاب کند تا بیکار نباشد.
  • استفاده از سیگنال های TradingView به عنوان شرط شروع معاملات ربات در بورس OKX به شما امکان می دهد استراتژی ها را بر اساس انواع شاخص های تجاری پیاده سازی کنید.
  • حالت شبیه سازی ربات نشان می دهد که چگونه ربات ایجاد شده در 60 روز گذشته تجارت می کند (زمان و تاریخ شروع شبیه سازی را می توان در تنظیمات تعیین کرد). ما در 60 روز گذشته سابقه تغییر قیمت را برای همه جفت های معاملاتی در مبادله OKX حفظ می کنیم. تمام آزمایشات برای یک دوره زمانی مشخص در نمودار جفت معاملات انتخابی شما انجام می شود. این به شما امکان می دهد تأیید کنید که تنظیمات شما صحیح است یا نادرستی ها را شناسایی می کند.
  • واژگونی خودکار الگوریتم ها به شما امکان می دهد هنگام تجارت در بورس OKX ، یک استراتژی محافظت از ریسک را اجرا کنید. در لحظه ای که قیمت در جهت اشتباه پیش می رود ، ربات دوم به طور خودکار متصل می شود که دارای الگوریتم مخالف است.

  فقط امتحانش کن!

  با استفاده از Robot Robot Robot Trading Crypto می توانید به طور خودکار در مبادلات مورد علاقه خود درآمد کسب کنید. ربات Crypto به طور خودکار بیت کوین ، اتریوم ، Litecoin و سایر ارزهای رمزنگاری شده را در Binance ، Bitfinex ، Bittrex ، Poloniex ، Exmo ، Cex.io ، HitBTC ، OKX ، Kraken ، Kucoin ، Binance Future USDS-M-M & Coin-M ، Bitgetات خریداری و فروش خواهد کرد.، Bitget Futures ، Gate.io ، Bybit ، Bybit Futures ، Huobi.< SPAN> واژگونی خودکار الگوریتم ها به شما امکان می دهد در هنگام تجارت در Exchange OKX ، یک استراتژی محافظت از خطر را اجرا کنید. در لحظه ای که قیمت در جهت اشتباه پیش می رود ، ربات دوم به طور خودکار متصل می شود که دارای الگوریتم مخالف است.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:35