با فرمت Base64 رمزگذاری کنید

ساخت وبلاگ

حداکثر اندازه پرونده 192MB است. تنظیم کاراکتر مقصد برای پرونده های متنی. جداکننده Newline (برای "رمزگذاری هر خط به طور جداگانه" و "خطوط تقسیم شده به تکه ها"). هر خط را به طور جداگانه رمزگذاری کنید (برای زمانی که چندین مدخل دارید مفید است). خطوط تقسیم شده به 76 بخش گسترده کاراکتر (برای MIME مفید است). رمزگذاری ایمن URL را انجام دهید (از قالب Base64URL استفاده می کند). رمز کردن

Success! >برای بارگیری پرونده رمزگذاری شده. لطفاً توجه داشته باشید که این پرونده بلافاصله پس از اولین تلاش بارگیری یا 15 دقیقه عدم تحرک از سیستم ما حذف می شود.

نکته جایزه: ما را علامت گذاری کنید!

در باره

با Decode and Encode Base64 را ملاقات کنید ، یک ابزار آنلاین ساده که دقیقاً همان چیزی را که می گوید انجام می دهد: رمزگشایی از رمزگذاری Base64 و همچنین رمزگذاری سریع و به راحتی در آن. Base64 داده های خود را بدون دردسر رمزگذاری کرده و یا آن را در قالب قابل خواندن انسانی رمزگشایی کنید.

برنامه های رمزگذاری Base64 معمولاً در صورت نیاز به رمزگذاری داده های باینری استفاده می شوند ، به خصوص هنگامی که این داده ها نیاز به ذخیره و انتقال از طریق رسانه هایی دارند که برای مقابله با متن طراحی شده اند. این رمزگذاری کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که داده ها بدون اصلاح در هنگام حمل و نقل دست نخورده باقی می مانند. Base64 معمولاً در تعدادی از برنامه ها از جمله ایمیل از طریق MIME و همچنین ذخیره داده های پیچیده در XML یا JSON استفاده می شود.

 

  • مجموعه کاراکتر:وب سایت ما از مجموعه کاراکتر UTF-8 استفاده می کند ، بنابراین داده های ورودی شما در آن قالب منتقل می شوند. اگر می خواهید قبل از رمزگذاری داده ها را به کاراکتر دیگری تنظیم کنید ، این گزینه را تغییر دهید. توجه داشته باشید که در مورد داده های متن ، طرح رمزگذاری شامل مجموعه کاراکتر نیست ، بنابراین ممکن است شما مجبور شوید مجموعه مناسب را در طی فرآیند رمزگشایی مشخص کنید. در مورد پرونده ها ، گزینه باینری پیش فرض است که هرگونه تبدیل را حذف می کند. این گزینه برای همه چیز به جز اسناد متن ساده لازم است.
  • جداکننده Newline:سیستم های UNIX و ویندوز از شخصیت های مختلف Break Line استفاده می کنند ، بنابراین قبل از رمزگذاری هر نوع نوع در داده های شما با گزینه انتخاب شده جایگزین می شوند. برای بخش پرونده ها ، این تا حدی بی ربط است زیرا پرونده ها در حال حاضر شامل جداکننده های مربوطه هستند ، اما می توانید تعریف کنید که کدام یک برای "رمزگذاری هر خط به طور جداگانه" و "خطوط تقسیم شده به تکه ها" استفاده کنید.
  • هر خط را به طور جداگانه رمزگذاری کنید:حتی شخصیت های Newline به فرم های رمزگذاری شده Base64 خود تبدیل می شوند. اگر می خواهید چندین ورودی داده مستقل جدا شده با استراحت خط را رمزگذاری کنید ، از این گزینه استفاده کنید.(*)
  • خطوط تقسیم شده به تکه ها:داده های رمزگذاری شده به یک متن مداوم و بدون هیچ گونه فضای سفید تبدیل می شوند ، بنابراین اگر می خواهید آن را به چندین خط تقسیم کنید ، این گزینه را بررسی کنید. حد کاراکتر کاربردی در مشخصات MIME (RFC 2045) تعریف شده است ، که بیان می کند که خطوط رمزگذاری شده نباید بیش از 76 کاراکتر باشد.(*)
  • رمزگذاری ایمن URL را انجام دهید:با استفاده از استاندارد پایه 64 در URL ها نیاز به رمزگذاری شخصیت های "+" ، "/" و "=" به شکل درصد کدگذاری شده آنها دارد ، که این رشته را به طور غیر ضروری طولانی تر می کند. این گزینه را فعال کنید تا در یک نوع BASE64 دوستانه URL- و نام خانوادگی (RFC 4648 / Base64URL) رمزگذاری شود که در آن کاراکترهای " +" و " /" به ترتیب توسط "-" و "_" جایگزین می شوند ، و همچنین بالشتک " +"و"/"برای دو مورد آخر. تغییرات دیگر ، که معمولاً از Base64 حاصل می شود ، این خاصیت را به اشتراک می گذارند اما در نمادهای انتخاب شده برای دو مقدار آخر متفاوت است. به عنوان مثال ، URL و نام پرونده ایمن "RFC 4648 / Base64URL" نوع "است که از"-"و" _ "استفاده می کند.

     

در اینجا یک قطعه نقل قول از Leviathan توماس هابز آورده شده است:

"انسان نه تنها به دلیل دلیل خود ، بلکه متمایز است."

این به عنوان یک توالی بایت ASCII نشان داده شده و در طرح Base64 Mime به شرح زیر رمزگذاری شده است:

در نقل قول فوق ، مقدار رمزگذاری شده انسان TWFU است. رمزگذاری شده در ASCII ، حروف "M" ، "A" و "N" به عنوان بایت 77 ، 97 ، 110 ذخیره می شوند که معادل "01001101" ، "01100001" و "01101110" در پایه 2 است. این سه بایت در یک بافر 24 بیتی که دنباله باینری "01001101011000010110110" را تولید می کنند ، به هم پیوسته اند. بسته های 6 بیت (6 بیت حداکثر 64 مقدار باینری مختلف) به 4 عدد (24 = 4 * 6 بیت) تبدیل می شوند که سپس به مقادیر مربوطه در Base64 تبدیل می شوند.

محتوای متنMan
عکسبرداری7797110
الگوی بیت010011010110000101101110
فهرست مطالب1922546
پایه 64TWFu

همانطور که از این مثال نشان می دهد ، رمزگذاری Base64 3 بایت نامشخص (در این مورد ، کاراکترهای ASCII) را به 4 کاراکتر رمزگذاری شده ASCII تبدیل می کند. به نسخه موبایل بروید

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 36 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:43