پنج کیف پول برتر برای ذخیره NFT

ساخت وبلاگ

در یک سال گذشته رشد سریع تعداد کاربران NFT وجود داشته است و استفاده از یک کیف پول قوی و ایمن برای ذخیره و تجارت NFT انواع بسیار مهم است.

کیف پول های NFT معمولاً کیف پول های رمزنگاری شده با برنامه های بیشتر از ذخیره و تجارت دارایی های رمزنگاری هستند. به طور کلی ، بیشتر کیف پول های رمزنگاری می توانند NFT ها را جدا از موارد استفاده اصلی خود در نگهداری دارایی های رمزنگاری کنند. با کیف پول خود می توانید هر دو ارز رمزپایه و NFT را خریداری ، بفروشید یا نگه دارید ، نوعی پناهگاه امن برای همه NFT های خود.

بیایید نگاهی به مشهورترین و قابل اعتمادترین کیف پول NFT بیندازیم:

ادمکشی

Metamask که توسط Consensys ساخته شده است ، یک کیف پول رمزنگاری است که از ذخیره و تجارت دارایی های دیجیتالی در اکوسیستم blockchain پشتیبانی می کند. دور از اینکه فقط یک افزونه مرورگر دسک تاپ در مرورگرهای وب باشد ، از سال 2020 به یک کیف پول موبایل برای دستگاه های Andriod و iOS تبدیل شده است.

این در درجه اول دارایی های دیجیتالی را ذخیره می کند و میزبان یک سری برنامه های غیر متمرکز - DAPPS است. برنامه Metamask Mobile با یک برنامه افزودنی همراه است که به کاربران امکان می دهد رمزهای عبور کیف پول و کلیدهای خصوصی خود را ذخیره کنند ، که به کاربران امکان کنترل کیف پول های خود و یک لایه دیگر امنیت را بر روی کلیدهای خصوصی خود می دهد. می توان از آن برای ذخیره نشانه های توسعه یافته در blockchain Ethereum مانند ERC-20 و ERC-721 استفاده کرد.

نشانه های ERC-20 نشانه های قارچی هستند که می توانند برای یکدیگر رد و بدل شوند که با هم ارزی آنها مطابقت داشته باشد. بیش از 500000 نشانه ERC-20 وجود دارد که برخی از آنها USDT ، BNB ، XRP Doge و ETH هستند ، اما چند مورد ذکر شده است. نشانه های ERC-721 نشانه های غیرقانونی-NFTS-دارایی های دیجیتالی ویژه ای هستند که منحصر به فرد هستند و همیشه توسط خصوصیات منحصر به فرد مربوطه آنها تشخیص داده می شوند.

کیف پول موبایل MetaMask کاربر پسند و آسان برای حرکت است ، حتی برای یک رمزنگاری یا اولین تایمر رمزنگاری. به کیف پول NFT فقط با کشیدن صفحه نمایش خود به سمت چپ یا کلیک بر روی رابط "NFTS" در سمت راست قابل دسترسی است.

به منظور به روز ماندن در روند بازار ، برنامه Metamask Mobile با مرورگر همراه است که دسترسی به روند بازار را در موضوعات مربوط به رمزنگاری/blockchain بدون خروج از برنامه فراهم می کند. علاوه بر این ، کاربران MetaMask همچنین می توانند به DAPP های مختلف ، Defi ، بازی ها و غیره در Blockchain Ethereum دسترسی پیدا کنند.

کیف پول

Coinbase نمونه ای از یک کیف پول دیجیتال متمرکز است که برای اهداف ذخیره سازی و تجارت دارایی های دیجیتالی-قابل رسان و غیر قابل استفاده استفاده می شود. این یک برنامه کاربر پسند است ، اگرچه غیر متمرکز نیست. کیف پول Coinbase هنگام ذخیره و تجارت NFT به دلیل موارد زیر خاص است:

  1. معامله یکپارچه: برخلاف سایر کیف پول هایی که قبل از انتقال نشانه ها به کاربر دیگری نیاز به آدرس کیف پول دارند ، Coinbase به کاربران اجازه می دهد تا فقط نام کاربری خود را به کاربر دیگری منتقل کنند.
  2. Coinbase ارزهای فیات را به راحتی در دسترس قرار می دهد ، در نتیجه باعث می شود کاربران تازه وارد NFT بتوانند تجارت را یکپارچه و فوراً انجام دهند.
  3. Coinbase شما را با اعلان های خود برای هشدارهای قیمت و سایر معاملات مرتبط به روز می کند.
  4. دسترسی به کیف پول از طریق dapps.
  5. برای ابر شخصی فراهم می کند که کاربران را قادر می سازد از عبارت بذر خود نسخه پشتیبان تهیه کنند.

اگرچه Coinbase یک بستر تبادل است ، اما دارای یک کیف پول جداگانه نیز هست. این بدان معناست که می توانید دارایی های خود را در سکوی مبادله یا روی کیف پول غیر متمرکز آن ذخیره و تجارت کنید. برای دسترسی به کیف پول NFT در کیف پول Coinbase ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که فقط صفحه تلفن همراه خود را به سمت راست بکشید که در آن کتیبه "کلکسیون" دارید.

کیف پول

Trust Wallet نوع دیگری از کیف پول غیر متمرکز است که دارایی های دیجیتالی را ذخیره می کند و از تجارت دارایی های دیجیتال پشتیبانی می کند. تجارت دارایی در کیف پول Trust شامل موارد زیر است: ارسال ، دریافت ، خرید و مبادله. بر خلاف کیف پول های متمرکز ، کیف پول Trust به DAPP ها دسترسی دارد ، کاربر پسند است و اطلاعات شخصی کاربر را ذخیره نمی کند.

از آنجا که کیف پول اعتماد از تجارت دارایی های دیجیتال پشتیبانی می کند ، آنها را نگه نمی دارد یا کنترل نمی کند. این کیف پول فقط دارایی های دیجیتال را در دسترس کاربران قرار می دهد. این بیشتر شبیه به پلی بین کاربران و دارایی های مورد نظر آنها است. همچنین از دستگاه های تلفن همراه Android و iOS پشتیبانی می کند.

کیف پول Trust یکی از بهترین ها برای ذخیره NFT به دلیل قابلیت همکاری بین تعداد انگشت شماری از blockchains است. کیف پول Trust می تواند NFT های ساخته شده بر روی Ethereum ، Solana ، Binance Smart Chain و چند ضلعی را ذخیره و تجارت کند. به کیف پول NFT فقط با کشویی به سمت چپ یا کلیک بر روی کتیبه "NFTS" در سمت راست ، درست در کنار کتیبه "توکن" قابل دسترسی است.

کیف پول

اکوسیستم Enjin یک بستر بازی است که شامل محصولاتی است که توسعه ، تجارت و کسب درآمد از نشانه ها را بر روی یک blockchain امکان پذیر می کند. این بنا بر روی blockchain Ethereum با نشانه بومی خود $ enj به عنوان Ticker ، یک استاندارد Token ERC-20 ساخته شده است. این پلتفرم اهداف مختلفی را برای بازی ، NFT و سایر DAPP ها ارائه می دهد.

اکوسیستم منحصر به فرد ساخته شده است و شامل پلت فرم Enjin ، کیف پول ، بازار و سایر ابزارهایی است که از توسعه بازی پشتیبانی می کند. کیف پول Enjin یک کیف پول باورنکردنی مناسب برای ذخیره NFT است و کیف پول منحصر به دستگاه های تلفن همراه است. یعنی کیف پول از رایانه های رومیزی یا رایانه شخصی پشتیبانی نمی کند.

این یک کیف پول غیر متمرکز است. این کاربران را قادر می سازد NFT های بازی و سایر کلکسیون ها را ذخیره و تجارت کنند. همچنین می توان از آن برای نعناع NFT استفاده کرد و به همین ترتیب کاربران می توانند NFT را از طریق کدهای QR ارسال کنند.

کیف پول

کیف پول Coinomi قدیمی ترین کیف پول چند زنجیره ای است که بیش از 125 اکوسیستم blockchain را پشتیبانی می کند و از این نظر چندین ارز رمزنگاری را پشتیبانی می کند. این کیف پول که در سال 2014 تأسیس شده است ، یک کیف پول غیر حضوری است که از دستگاه های تلفن همراه و رایانه های رومیزی پشتیبانی می کند و هرگز هک نشده است.

این کیف پول دارای صرافی های داخلی است که تبادل فوری همه دارایی های پشتیبانی شده را امکان پذیر می کند. این مرورگر DAPP را شامل می شود و همچنین از وب 3. 0 پشتیبانی می کند.

گذشته از امنیت که برای همه کیف پول ها مهم است ، یک کیف پول خوب و مناسب برای NFT ها باید از طریق دارایی های دیجیتالی ناوبری آسان را فراهم کند و بتواند تمام دارایی ها را در یک کیف پول ذخیره کند. blockchains های مختلف به کیف پول های مختلف NFT احتیاج دارند در حالی که برخی از بازارها نیز در مورد کیف پول NFT پشتیبانی شده خاص هستند.

هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب کیف پول ، کافی است کیف پول هایی را که با طیف گسترده ای از blockchains و بازارها قابل تعامل هستند ، در نظر بگیرید. در حال حاضر ، بیشترین پشتیبانی از کیف پول NFT در سراسر blockchains ، COINOMI است اما با توجه به بازارهای بازار ، Metamask است.

بیشتر می خواهید؟با NFT Plazas ارتباط برقرار کنید

*کلیه نظرات سرمایه گذاری/مالی بیان شده توسط NFT Plazas از تحقیقات شخصی و تجربه مجریان سایت ما است و فقط به عنوان مواد آموزشی در نظر گرفته شده است. افراد موظفند قبل از انجام هر نوع سرمایه گذاری ، هر محصول را به طور کامل تحقیق کنند.

نویسنده فنی ، علاقه مندان به همه چیز blockchain و غیرمتمرکز.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:29