حقوق و دستمزد Nonfarm: تعریف ، نحوه عملکرد آن و چرا مهم است

ساخت وبلاگ

جیمز چن ، CMT یک معامله گر متخصص ، مشاور سرمایه گذاری و استراتژیست بازار جهانی است. وی تألیف کتاب هایی در مورد تجزیه و تحلیل فنی و تجارت ارز که توسط جان ویلی و پسران منتشر شده است و به عنوان کارشناس مهمان در CNBC ، Bloombergtv ، Forbes و رویترز در میان سایر رسانه های مالی فعالیت کرده است.

چارلز یک متخصص و مربی بازار سرمایه در سطح ملی با بیش از 30 سال تجربه در زمینه توسعه برنامه های آموزشی عمیق برای رشد متخصصان مالی است. چارلز در تعدادی از موسسات از جمله گلدمن ساکس ، مورگان استنلی ، اجتماعی ژنرال و بسیاری دیگر تدریس کرده است.

حقوق و دستمزد غیرقانونی چیست؟

حقوق و دستمزد Nonfarm اندازه گیری تعداد کارگران در ایالات متحده است که به استثنای کارگران و کارگران مزرعه در تعداد معدودی از طبقه بندی های شغلی است. این توسط دفتر آمار کار (BLS) اندازه گیری می شود ، که در مورد حقوق و دستمزد آنها در سراسر ایالات متحده بررسی می شود. BLS تعداد حقوق و دستمزد غیرقانونی را به طور ماهانه از طریق گزارش "وضعیت اشتغال" که از نزدیک دنبال می شود ، به عموم مردم گزارش می دهد.

علاوه بر کارگران مزرعه ، داده های حقوق و دستمزد غیر FARM همچنین برخی از کارگران دولتی ، خانوارهای خصوصی ، صاحبان و کارمندان غیرانتفاعی را مستثنی می کند.

غذای اصلی

 • حقوق و دستمزد Nonfarm اندازه گیری تعداد کارگران در ایالات متحده است که به استثنای کارگران و کارگران مزرعه در تعداد معدودی از طبقه بندی های شغلی است.
 • طبقه بندی حقوق و دستمزد غیرقانونی ، کارگران مزرعه و همچنین برخی از کارگران دولتی ، خانوارهای خصوصی ، مالکین و کارمندان غیرانتفاعی را مستثنی می کند.
 • داده های مربوط به حقوق و دستمزد غیرقانونی توسط دفتر آمار کار (BLS) جمع آوری شده و گزارش ماهانه "اشتغال" خود را ارائه می دهد ، که شامل نرخ بیکاری نیز می شود.

درک حقوق و دستمزد غیرقانونی

در حالی که نام Nonfarm Payrolls مبنی بر اینکه کارگران مزرعه از آمار خارج می شوند ، می گوید ، چندین دسته دیگر نیز وجود دارد که BLS هنگام تهیه داده های حقوق و دستمزد غیرقانونی حساب نمی کند. براساس BLS ، طبقه بندی کارمندان غیرقانونی تقریباً 80 ٪ از بخش های تجاری ایالات متحده را که به تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کمک می کنند ، تشکیل می دهد. در حالی که این نشان دهنده اکثریت قابل توجهی از نیروی کار ایالات متحده است ، علاوه بر کارگران مزرعه ، برخی از موارد قابل توجه وجود دارد:

 • : دولت هر ماه بخش مهمی از گزارش "وضعیت اشتغال" است اما برخی از کارگران دولتی وجود دارند که مستثنی هستند. دسته دولت کارمندان غیرنظامی را در بر می گیرد. با این حال ، این کارکنان نظامی و کارمندان مقامات منصوب دولت را مستثنی می کند. کارمندان آژانس اطلاعات مرکزی ، آژانس امنیت ملی ، آژانس ملی تصاویر و نقشه برداری و آژانس اطلاعات دفاعی نیز از این امر مستثنا هستند.
 • خانوارهای خصوصی: کارمندان خصوصی خانوار و کارگران خانگی داخلی از این امر مستثنا هستند.
 • مالکین: صاحبان صاحبان مشاغل غیرقانونی هستند. این شامل مالکین تنها و کارگران خود اشتغالی است که بدون اختراع تجاری ثبت شده فعالیت می کنند (به عنوان مثال ، بدون مسئولیت محدود شرکت یا وضعیت مشارکت).
 • کارمندان غیرانتفاعی: گرچه بسیار بزرگ است ، اما بخش غیرانتفاعی برای بررسی در آمار حقوق و دستمزد غیرقانونی در نظر نمی گیرد.

تجزیه و تحلیل گزارش ماهانه

گزارش "وضعیت اشتغال" یک گزارش ماهانه است که توسط BLS در اولین جمعه ماه پس از آن پس از مجموعه گزارش داده ها منتشر شده است. گزارش "وضعیت اشتغال" BLS همیشه در حدود ساعت 8:30 A. M. منتشر می شود.

گزارش ماهانه "وضعیت اشتغال" از دو نظرسنجی جامع ایجاد می شود: بررسی خانوار و بررسی تأسیس. این منجر به دو گزارش جداگانه برای تشکیل یک گزارش جامع ماهانه می شود. بررسی خانوار گزارش نرخ بیکاری و همچنین جزئیات مربوط به جمعیتی اشتغال را ارائه می دهد. بخش بررسی تأسیس گزارش "وضعیت اشتغال" BLS همچنین به عنوان گزارش حقوق و دستمزد غیرقانونی شناخته شده است که تعداد اصلی مشاغل جدید حقوق و دستمزد غیرقانونی اضافه شده در اقتصاد ملی را ارائه می دهد.

بررسی خانگی

مؤلفه های اصلی بررسی خانوار عبارتند از:

 • نرخ بیکاری
 • نرخ بیکاری بر اساس جنسیت
 • نرخ بیکاری براساس نژاد
 • نرخ بیکاری توسط آموزش
 • نرخ بیکاری بر اساس سن
 • دلایل بیکاری
 • داده های اشتغال بر اساس انواع اشتغال جایگزین
 • میزان مشارکت

بررسی تأسیس

بخش بررسی تأسیس گزارش "وضعیت اشتغال" جزئیات مربوط به افزودنی های حقوق و دستمزد غیرقانونی را ارائه می دهد و می تواند به عنوان گزارش حقوق و دستمزد غیرقانونی شناخته شود. مؤلفه های اصلی بررسی تأسیس شامل موارد زیر است:

 • تعداد کل حقوق و دستمزد غیرقانونی اضافه شده توسط اشخاص برای ماه گزارش
 • افزودنیهای حقوق و دستمزد غیرقانونی توسط طبقه بندی صنعت: کالاهای بادوام ، کالاهای با دوام ، خدمات و دولت
 • جزئیات ساعت کار
 • جزئیات به طور متوسط درآمد ساعتی

تحلیل اقتصادی

تعداد حقوق و دستمزد غیرقانونی و نرخ بیکاری عناوین گزارش "وضعیت اشتغال" است اما اقتصاددانان و سیاستگذاران از تمام داده های موجود برای ارزیابی وضعیت فعلی اقتصاد و پیش بینی سطح آینده فعالیت اقتصادی استفاده می کنند. این گزارش حاوی بینش های ارزشمندی در مورد نیروی کار است که تأثیر مستقیمی بر اقتصاد و همچنین بورس سهام ، ارزش دلار ایالات متحده ، ارزش خزانه داری و قیمت طلا دارد.

اقتصاددانان هنگام بررسی روند در نرخ بیکاری ، نرخ مشارکت و سایر روندهایی که ممکن است با جمعیتی همراه باشد ، داده های نظرسنجی خانوار را تجزیه و تحلیل می کنند. گزارش حقوق و دستمزد Survey/Nonfarm اطلاعات ارزشمندی را در مورد بخش هایی با تفکیک دقیق بخش ارائه می دهد. چندین نوع از تحلیلگران ممکن است داده های حقوق و دستمزد غیرقانونی بخش خاص بخش را در تجزیه و تحلیل خود قرار دهند. این شکست اغلب می تواند توسط تحلیلگران سهام گزارش شده در بخش های سهام و انتشار درآمد استفاده شود.

آمار حقوق و دستمزد غیر مالی همچنین نشان می دهد که کدام بخش ها در حال گسترش و پیمانکاری هستند. در حال گسترش بخش ها تعداد بیشتری از حقوق و دستمزد جدید را به شما کمک می کند و بخش های پیمانکاری ممکن است سهم کم یا منفی داشته باشند که نشان دهنده کاهش در دسترس بودن شغل است.

دستمزدها و رشد دستمزد موجود در بررسی تأسیس نیز برای اقتصاددانان از اهمیت بالایی برخوردار است. از نظر تاریخی ، بهترین ماه برای رشد دستمزد معمولاً با میانگین 129،000 شغل اضافی است. آگوست بدترین ماه است ، با میانگین 69000 شغل اضافه شده. برای حقوق و دستمزد غیرقانونی ، سال 1994 با 3. 85 میلیون شغل اضافه شده بهترین رکورد بود. در سال 2009 ، نیروی کار 5. 05 میلیون شغل از دست داد و بدترین سال آماری را برای تعداد حقوق و دستمزد غیرقانونی نشان داد. در سال 2018 ، رشد اشتغال حقوق و دستمزد 2. 6 میلیون در مقایسه با اضافات 2. 2 میلیون در سال 2017 و 2. 2 میلیون در سال 2016 بود.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : عزت‌الله انتظامی بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:01